• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Projekt ustawy o KAS

Właśnie tzw Sejm zaklepał ustawę o KAS.Koniec cła. Oszukali nas jak zwykle.A tyle było o honorze,dobrej zmianie ,dialogu społecznym...,,Ech,szkoda gadać -tacy sami .
 
to może i u nas zaproponujesz wywalenie wszystkich którzy zaczęli przed 1989 pracę w guc, uksie, skarbówce, milicji, wop, sok i sw ?

przyda się odrobina świeżości w mózgu?

czemu nie dotyczy to rządu i władz pis - tam taka przeszłość nie przeszkadza?
Nie zmieniaj sensu mojej wypowiedzi, przestań się mazać i zacznij pisać profesjonalne CV
 
Dziękuję mojej ojczyźnie za 26 lat służby , dziękuję "dobra zmiano" !!!
Jest okazja do świętowania i właśnie weekend się zaczyna :mad:
 
Nie zmieniaj sensu mojej wypowiedzi, przestań się mazać i zacznij pisać profesjonalne CV

nie przypisuję tego co napisałem tobie - posłużyłem się twoją logiką i przełożyłem twoje poglądy na ogół - i wyszła bzdurność takiego myślenia - nie uważasz?

mazać?

a merytorycznie?

jeśli uważasz takie postępowanie z ludźmi którzy służyli wiele lat Ojczyźnie za normalne i akceptowalne to twoje miejsce jest w buszu - tam z innymi czarnymi wdowami możesz sobie pisać profesjonalne cv - do szympansa

nie mamy o czym rozmawiać
 
Ostatnia edycja:
Właśnie tzw Sejm zaklepał ustawę o KAS.Koniec cła. Oszukali nas jak zwykle.A tyle było o honorze,dobrej zmianie ,dialogu społecznym...,,Ech,szkoda gadać -tacy sami .

mroczne-czasy-przed-nami.jpg

Sad but true.....
 
W sejmie mamy 241 tuków i tyle. Głosowaliśmy na te gnidy to teraz nam za to zapłacili. Mam nadzieję że to gówno okaże jedną wielką klęską czego z całego serca życzę twórcą tego gówna.
 
Może nie zrobiliśmy wszystkiego, ale z pewnością dużo, a ZZ Celnicy.pl bardzo dużo dla zachowania naszych miejsc pracy, jednak to zawsze rząd, będący wykonawcą obietnic politycznych swojej partii, ma ostateczne zdanie, i jak pokazały zdarzenia ostatnich miesięcy, a właściwie lat "racja" musi być po stronie silniejszego, bez względu na argumenty drugiej strony.

Koniec rodzi nowy początek. Nasz związek trafia do KAS i sądzę, że jego możliwości wkrótce znacznie wzrosną. W "skarbówce" panuje niewiarygodny ugór w działaniach zz. Nie marudźmy, utyskujmy, czy wręcz kapitulujmy. Wiem, że jest ogromna niepewność co do przyszłości, sam ją także przeżywam, ale jesteśmy Polakami i historia uczy nas, że jeszcze nie zdarzyło się, aby Polak z kolan nie powstał.

Działania MF wkrótce oceni ekonomia, szczerze życzę, aby liczne zmiany przyniosły korzyść dla naszego państwa. W przeciwnym wypadku grozi nam grecki krach, a wówczas Polakom "może się zagotować się krew" i nie chciałbym być w skórze tych co będą za to odpowiedzialni. Nie chcę być także w skórze tych którzy z powodu nieudolności rządzących będą cierpieli, tracąc: pracę, dochody, majątki i wszelką nadzieję na poprawę bytu.
 
Back
Do góry