• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Projekt ustawy o KAS

angel81 przestań już beczeć jak pozostali , to i tak już nic nie zmieni , czekajmy na pana Sławka , przestań hejtować , bo wystawiasz nas na pośmiewisko ogółu . Pan
Sławek , którego zawsze obrzucano błotem jak było źle i chwalono jak była nadzieja , zawsze przesuwano jak pionka na tej chorej szachownicy !!! Dajcie już spokój , to jest człowiek z powołaniem , funkcjonariusz ,krytykujcie siebie tchórze za nierobienie nic , bo klepanie w klawe na forum a w rzeczywistości to sprawne rączki ,które nadrabiały za wszystkich ,jak reszta protestowała......masakra u mas w Uc takich na pęczki ,bez komenta.....bo musiałabym napisać tak .....biiiiiiiiiiiiiiiiiiiipppppppppppppppppppppp i końca nie ma . Panie Sławku wielki szacun !
 
na forum trwa dyskusja w stylu, jedna baba drugiej babie ...
od tygodni siarczyste analizy krzyżują się z ognistymi polemikami.
pozornie typowe codzienne dla środowiska bicie piany.
prawdziwy armagedon i an/g/ielskie trele.
w efekcie służy to jedynie rozbijaniu jedności środowiska.
nie dajmy się podzielić !

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
aquirre to nie są dyskusje jak to ująłeś "baba babie" w stylu a bardziej i niestety nasze duże dzieci dziady ...jeden mądrzejszy od drugiego ...a madre argumenty , które dają cos do myślenia o ZG gina w tej piaskownicy , serio...echhh
 
widocznie nie byłem wystarczająco precyzyjny :).
w sumie o tym samym szumie informacyjnym piszemy.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
A ja wierzę w Sławka, nim związek powstał pomagał mi, pomógł i wiem co dla zwykłych celników zrobił i jeszcze zrobi - znajdźcie takiego innego przewodniczącego związku - został tylko ON - jedyny, inni już okopali się (jak wcześniej ) na stanowiskach (lotniska itp). Dzięki Sławek bo wiem co robisz !
 
W art. 147 ust. 8 - czlonek korpusu sluzby cywilnej moze dostac propozycje przeniesienia na funkcjonariusza sluzby c-s i staz pracy wlicza mu sie do okresu sluzby.
Co to ma byc? Furtka dla misiewiczow?
 
przepisy wprowadzające kas, datowane na 3 czerwca 2016 r.:

http://orka.sejm.gov.pl/Druki8ka.nsf/0/3316A4B0B2A842E1C1258025005B78F0/$File/827.pdf

od art. 163 w górę !!!!
 
Nie zakładamy, że PiS jest stowarzyszeniem aniołów, bo takich stowarzyszeń nigdzie na świecie nie ma. A władza ma rzeczywiście ogromną siłę demoralizacji — mówi Jarosław Kaczyński w kolejnej części rozmowy, jaką opublikował serwis onet.pl.

http://wpolityce.pl/polityka/312062...ralizacji-ale-my-reagujemy-i-to-bardzo-twardo

(...) Dla przykładu, Ministerstwo Finansów zatrudniło na stanowisku podsekretarza stanu (!) Piotra Nowaka. Człowieka, który pracował w Kancelarii Prezydenta Bronisława Komorowskiego jako ekspert ds. gospodarczych. Dziś, ten były ekspert byłego prezydenta jest reprezentantem MF w KNF. To nie jedyna ważna funkcja jaką sprawuje. Piotr Nowak występuje też, o czym pisał m. in. Puls Biznesu, w charakterze „miotły” do czyszczenia niechcianych pracowników. Skąd tak ważne funkcje w rękach człowieka, który był gospodarczym doradcą byłego prezydenta B. Komorowskiego? Trudno dociec. (...).

http://wpolityce.pl/polityka/311868...i-ktorzy-do-niedawna-rzekomo-rujnowali-polske

image_gallery


https://www.google.pl/search?q=nowa...UICSgC&biw=1672&bih=913#imgrc=ZYCK7yeJaOKhBM:
 
Ostatnia edycja:
Media są przeciwnie każdemu pomysłowi PiS...w tym i pseudo eksperci... więc linki do rządu nie "trafiają" ....mają "pomysł"...realizują...
 
Modzelewski płacze, że przedsiębiorcy którym doradza, jak uniknąć odpowiedzialności za wyłudzenia VAT stracą źródło utrzymania. Jak mi go żal :(
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry