• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Projekt ustawy o KAS

pozytywna wiadomość to fakt, że liczba fc po naszej stronie przekroczyła 5000.
nic o nas bez nas !

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
http://www.tvp.info/26782772/22092016-1930
TVP3 BIZNES INFO z 22.09.2016 r. z 19.30 wystąpienie Mariana "Szczęść Boże"

Marian przedstawił celników jako swoistą "plagę", która sprowadziła nieszczęście na Kraj w postaci dziury w VAT i przestępczości gospodarczej.
Dla przypomnienia jego wypowiedź z 19.02.2013 roku.
https://youtu.be/CbbvsdPsAvY?t=641
Dla niego zawsze byliśmy skorumpowani. Resztę dopowiedzcie sobie sami.
 
Ostatnia edycja:
facio mentalnie jest w poprzedniej epoce politycznej. wystarczy tylko posłuchać tego powiedzmy szczerze bełkotu. podsumowując: są nieszczelne granice i w konsekwencji przemyt, to zlikwidujmy Służbę Celną. to jest jedyna słuszna koncepcja i nowa jakość funkcjonowania :D.

[video=youtube;CbbvsdPsAvY]https://www.youtube.com/watch?v=CbbvsdPsAvY&feature=youtu.be&t=641[/video]
 
Dla niego zawsze byliśmy skorumpowani. Resztę dopowiedzcie sobie sami.

Mi się wydaje, że z tą korupcją to MF chyba powinien od siebie zacząć, bo te międzynarodowe grupy przestępcze to w pierwszym rzędzie pójdą do MF-u, żeby stworzyć i przepchnąć korzystne dla siebie przepisy ułatwiające prowadzenie takiej działalności. A w MF kadra jakoś się za bardzo nie wymienia (za wyjątkiem ministrów i wiceministrów)... :confused:

Wypowiedzi Mariana (przynajmniej w mojej ocenie) świadczą o tym, że próba przepchnięcia na siłę KAS jest niestety swoistą próbą zemsty na naszej formacji za rok 2007. Argumenty przeciw wprowadzeniu KAS dotarły by do nawet mało rozgarniętego człowieka, ale do Mariana najwyraźniej nie docierają... Jeżeli po wprowadzeniu KAS zacznie się bałagan i bajzel w służbach podatkowych i dochody spadną (a nie mam żadnych wątpliwości, że tak będzie) to ciekawe kogo będzie za to obwiniał i co wtedy wymyśli :confused:
 
Ostatnia edycja:
poseł Kukiz'15 Tomasz Jaskóła podczas I czytania projektów ustaw o KAS (wyciąg ze sprawozdania stenograficznego z 26. posiedzenia Sejmu RP w dniu 21.09.2016 r.):

(...) Nie bardzo rozumiem, nad czym są tutaj wylewane krokodyle łzy, szanowni państwo. Czy w przypadku przedsiębiorców, którzy tracą pracę, ktoś zapytał: o Matko Boska, dlaczego przedsiębiorca utracił pracę? Urzędnicy też muszą sobie poradzić, zwłaszcza ze skarbówek. Szczerze mówiąc, nie bardzo mnie to obchodzi, czy urzędnicy ze skarbówek znajdą pracę. Niech pójdą sobie, założą przedsiębiorstwa i będzie lepiej (...).
 
Wypowiedz z forum skarbowcy
Najgorszego czyli czego? Luczadoreq ma rację. Co straci szeregowy pracownik US? Wysokie wynagrodzenie, jakieś bonusy pozapłacowe czy może wcześniejszą emeryturę? Ludki na samym dole do pchania tego wózka zawsze będę potrzebni i nie ma co lamentować. Miętowi wiedzą, że są skasowani i na zmianach dostaną po :dupa: Reszta w najgorszym przypadku bez zmian. Będzie dobrze :piwo:
 
Na co jeszcze czeka zarząd ZZ Celnicy pl ?
Czy nie wszystko zostało już powiedziane przez Banasia i spółkę ?
Czy kolega siwy stracił słuch czy jaja?
 
Nie obrażaj Sławka, on wie co ma robić i robi to. A z drugiej strony to musisz wiedzieć, że w chwili obecnej jest niesamowite zastraszanie funkcjonariuszy. Nawet nie wolno nosić żałobnych oznaczeń nie mówiąc już o wyjściu przed oddział na znak protestu przed tym gównem sras. Wygląda to trochę tak jakby góra czegoś panicznie się bała. Być może to gówno utknie gdzieś w podkomisjach, zresztą ja mam nadzieję że pomysłodawcy srasu w przyszłym tygodniu wylecą na zbity pysk i wreszcie skończy się ten cyrk z banasiem i srasem.
 
Partia dobrej zmiany ,
celników kasuje,
projektem poselskim,
wszystkich oszukuje.

Pieniędzy szukają,
nie tam gdzie potrzeba,
my są pany teraz,
ich droga do nieba.

Wroga publicznego,
na siłę kreują,
pity oraz vaty,
zollom implikują.
 
mario97 nie mam zamiaru obrażać Pana Siwego tylko stwierdzam fakt bo to co wygaduje na konferencjach i wywiadach banaś przechodzi ludzkie pojęcie przekracza wszystkie dobre obyczaje i przyzwoitość w stosunku do funkcjonariuszy noszących na czapkach i mundurach godło Polski.
Należy kierownictwu w MF przypomnieć, że nie jesteśmy parobkami na ich prywatnym folwarku tylko funkcjonariuszami państwowymi RP bo chyba banaś i jego paladyni o tym fakcie zapomnieli.
Zamiast wzmacniać prawnie formację szkaluje ją publicznie nie mając podstawowego pojęcia o jej zadaniach.
 
Ten Pan Banaś to chyba pierwszy w historii szef jakiejkolwiek instytucji, który tak gorąco jej nienawidzi. "Po czynach ich poznacie"
 
poseł Kukiz'15 Tomasz Jaskóła podczas I czytania projektów ustaw o KAS (wyciąg ze sprawozdania stenograficznego z 26. posiedzenia Sejmu RP w dniu 21.09.2016 r.):

(...) Nie bardzo rozumiem, nad czym są tutaj wylewane krokodyle łzy, szanowni państwo. Czy w przypadku przedsiębiorców, którzy tracą pracę, ktoś zapytał: o Matko Boska, dlaczego przedsiębiorca utracił pracę? Urzędnicy też muszą sobie poradzić, zwłaszcza ze skarbówek. Szczerze mówiąc, nie bardzo mnie to obchodzi, czy urzędnicy ze skarbówek znajdą pracę. Niech pójdą sobie, założą przedsiębiorstwa i będzie lepiej (...).

Też nie będę lała krokodylich łez nad Panem Tomaszem, jak przestanie być posłem. Szczerze mówiąc, w ogóle mnie to nie obchodzi :D Założy firmę i będzie cacy buła.
 
pan to wie, kiedy zapiąć marynarkę. wzrok też potrafi skierować w odpowiednie miejsce :D.

2016-04-15_1460727124.jpg


Ten Pan Banaś to chyba pierwszy w historii szef jakiejkolwiek instytucji, który tak gorąco jej nienawidzi. "Po czynach ich poznacie"
 
Ten kurdupel to jakiegoś znienawidzonego szwagra celnika musi mieć w rodzinie .....bo mianowicie innej możliwości tu nie widzę :confused:
 
Ten to jakiegoś znienawidzonego szwagra celnika musi mieć w rodzinie .....bo mianowicie innej możliwości tu nie widzę :confused:

Marian Banaś (ur. 13 lipca 1955 w Piekielniku)
Pewnie celnicy z Chyżnego dali mu nieźle w przeszłości popalić gdy po flaszke na Słowację (wcześniej Czechosłowację) jeździł ;)
 
Back
Do góry