• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6987 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Postepowanie Sprawdzające

IWAN

Nowy użytkownik
Dołączył
15 Luty 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam
Czy do kogoś z nowo zakwalifikowanych osób z jesiennego naboru odzywał się ktoś z kadr IC ?
 
Z tego co się dowiedziałem to należy sprawdzać w najbliższych dniach stronkę i wyniki tam mają być
 
Żadna tajemnica. Dzwoniłem do kadr i tak mi powiedziano że w najbliższych dniach powinny być wyniki postępowania sprawdzającego.
 
Ostatnia edycja:
Aha. Ciekawi mnie jeszcze co wg. kadr oznacza "w najbliższych dniach". Czy to będzie ten tydzień, czy do końca lutego. Ciekawe czy mają wyniki postępowania sprawdzającego i lenią się przy publikowaniu, a może na dniach mają spłynąć do nich?
 
Tego to już nie wiem.
Gdzie dostałeś przydział? jeśli można wiedzieć
 
No tak, pozostało czekać nam na "najbliższe dni". Ale może mrozek się skończy do tego czasu jak nas zatrudnią :p
 
Badania lekarskie, mundury, mianowanie... to też trochę potrwa i mrozy odpuszczą:)
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkich. W końcu postępowanie rekrutacyjne dobiegło końca i spotkamy się wszyscy 3 marca na ,,uroczystym'' mianowaniu :)
 
dziś dzwoniła do mnie kobieta z kadr i mówiłą o tym i o tym jeszcze aby odbierać skierowania na badania lekarskie.
 
Żegnaj Życie...
Ktos z nowoprzyjętych do bobrów tu zagląda? Niewykluczone, że przez 1-wszy tydzień czeka nas osmiogodzinny dzień pracy, tak więc odpada bus.
Szukam transportu xD
 
Jak czytam o waszym entuzjazmie to mi sie zygac chce;););) zycze powodzenia w nowych miejscach pracy i czekam z niecierpliwoscia aby zobaczyc wasze miny w tym wymazonym zakladzie pracy (czytac obozie pracy)
 
hehe ja tak samo :) Oczywiscie nie zycze nikomu zle ale z perspektywy czasu taki zapal mnie az przeraza.
 
Wszystkich którym nie podoba sie praca na państwowym garnuszku ze wszystkimi przywilejami (tam wogóle jakieś są) zapraszam do pracy u ''prywaciarza'' ..........zycze powodzenia
 
Jak czytam o waszym entuzjazmie to mi sie zygac chce;);)

Ale chce Ci się rzygać bo tego entuzjazmu nie ma czy jest go za dużo w naszych postach?:cool:
O ile pamiętam, nikt na forum nie pisał o swoich marzeniach. Myślę, że każdy składając papiery zdawał sobie sprawę że łatwo nie będzie. Dostać się to cząstka sukcesu, a potem przetrwać to już będzie coś i myślę że ludzie to wiedzą.
Poza tym nie spotkałem jeszcze żadnej osoby, która by była zadowolona ze swojej pracy i płacy. Nawet ostatnio jakiś senator stwierdził, że pracuje za "psie pieniądze", a hotel poselski to gorszy niż noclegownie dla niemieckich bezdomnych.:p
 
Back
Do góry