• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6987 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Podsumowanie

Domino droga jesteś podła. Nawet w nienawiści trzeba mieć umiar. Twoje miejsce w najbliższym wydaniu WAMPA, nie na forum ... :oops:
 
No cóż Domino Admin postanowił usunąć końcówkę mojego posta. Informuję cię, że znajdował się tam drobny epitecik - porównanie do szczekającego zwierzaka maści burej [skoro Admin nie przyjmuje rodzaju żeńskiego zwierzaka domowego] z pytaniem czy ci miło. Myślę Adminie, że teraz zachowałem wymaganą poprawność. Szkoda, że z postu Dominy nie usunąłeś "..." to też zwierzę domowe, które jednak jemy a nie kochamy jak pieski.
 
No i nastała cisza, no chyba, że Goście się zarejestrują. Przy rejestracji z podaniem fikcyjnego maila proponuję wpisać nazwisko swojego Guru i ustawić opcję z jego uwidocznieniem :D
PS. Czarny, zielony, a czasami i czerwony, tylko że niektórzy są tylko zieloni lub czarno-zieloni, zielono-czerwoni or 3in1 (to chyba głowne tematy ostatnich dni) i przepychanki kto więcej może, robi itp., może za przykładem Naczelnika UC Wrocław trochę konstruktywnych wpisów na http://mfportal.nazwa.pl/asforum/
 
Praca w służbie celnej jest dla mnie zaszczytem i spełnieniem moich marzeń, spotkałem tu samych wsaniałych i bezinteresownych ludzi, zarobki są na poziomie europejskim, a moich byłych i obecnych przełożonych po prostu uwielbiam jestem lojalnym funkcjonariuszem państwowym
 
Ostatnia edycja:
Poznań ma szansę na Dyra pełną gębą!!! Ale nie wiadomo, czy to tylko ściema, gra na czas, czy wiedza porównywalna do
Od 1 stycznia 2008 roku zmienia się w sposób radykalny sytuacja granic naszego kraju, co związane jest z potrzebą nowego zagospodarowania celników dotychczas zatrudnionych zwłaszcza na granicy zachodniej i południowej
:idea: :?:
dry.gif

PS W 14 z 16 izb mamy p.o. Dyrektorów, w niektórych juz ponad 1,5 roku, co jest śmieszną, groteskową, tragiczną i w 100% odzwierciedlająca sytuację w SC.
 
Praca w służbie celnej jest dla mnie zaszczytem i spełnieniem moich marzeń, spotkałem tu samych wsaniałych i bezinteresownych ludzi, zarobki są na poziomie europejskim, a moich byłych i obecnych przełożonych po prostu uwielbiam jestem lojalnym funkcjonariuszem państwowym
 
Ostatnia edycja:
Niektórym serca mocniej zabiły, adrenalina dodała energii, endorfiny doprowadziły do euforii. W najskrytszch zakamarkach swojej świadomości oczekują rozpisania konkursu, któy i tak jest mydleniem oczu.
Oczekujmy nieuniknionego :cry: SC jest przeszłością (z dużym prawdopodonieństwem)
 
Praca w służbie celnej jest dla mnie zaszczytem i spełnieniem moich marzeń, spotkałem tu samych wsaniałych i bezinteresownych ludzi, zarobki są na poziomie europejskim, a moich byłych i obecnych przełożonych po prostu uwielbiam
 
Ostatnia edycja:
Coś mi się wydaje, że te konkursy (jeszcze nie rozpisane) to pic.
Prace nad zmianami do naszej ustawy zostały wstrzymane, a zmiany wprowadzające kadencyjność (5lat) w izbach skarbowych zostały właśnie uchwalone. Czyli konsolidacja ma objąć cło i skarbówkę, ale nasza ustawa poszła w odstawkę. Może szkieletem będzą (duże prawdopodobieństwo) akty aparatu skarbowego, a my (jako 5-6 tyś), będziemy tylko jednym z rozdziałów w ustawie o KAS.
 
Praca w służbie celnej jest dla mnie zaszczytem i spełnieniem moich marzeń, spotkałem tu samych wsaniałych i bezinteresownych ludzi, zarobki są na poziomie europejskim, a moich byłych i obecnych przełożonych po prostu uwielbiam
 
Ostatnia edycja:
Co się stało z wszystkimi forumowiczami? Gdzie Pyrek, klan z gwiezdnych wojen, dupy - ciemne, Poznaniak, starożytność i komiksy oraz wszyscy inni, którzy wykazywali aktywność jeszcze kilka miesięcy temu? Czyżbym pozostał sam z MnL-em? Wszyscy już odeszli/przeszli/zeszli?
 
Praca w służbie celnej jest dla mnie zaszczytem i spełnieniem moich marzeń, spotkałem tu samych wsaniałych i bezinteresownych ludzi, zarobki są na poziomie europejskim, a moich byłych i obecnych przełożonych po prostu uwielbiam
 
Ostatnia edycja:
Strach przed -no przed kim?

Tu kłania się porządne wychowanie podwładnych przez poprzednią władzę :lol: i nie ważne, że nowa jest na dialog, ludzie nadal wolą siedzieć cicho.
Dziwi mnie tylko ten nagły (krótkotrwały) zryw po puczu w ubiegłym roku. Nawet Gefreiter juz się nie wpisuje, ale na północy ludzie są mniej wylewni (ale aktywność na skarbowcach wykazuje).

PS Ja także mam coraz mniej do powiedzenia:
- mundury specjalne są;
- wiemy już, co to jest Kodeks Pracy;
- sprzęt coraz lepszy;

GDYBY JESZCZE TE:
- WYNAGRODZENIA!!!

- posiłki regeneracyjne;
- mieszkania dla alokersów i nie tylko;
 
Nie wierze Jabol
Zaczynasz dostrzegać pozytywy?

To jest właśnie przyczyna tej ciszy.
Zwykle głos zabierali malkontenci i tęskniący za władzą :evil:

Wkrótce wszystko ruszy od nowa
 
Jeżeli podwyżki będą takie, jak je zapowiadają, alokersi wróca do swoich domów, konsolidacja przyniesie więcej korzyści niż strat, to dopiero będzie można powiedzieć, że krytykują malkontenci.
Do tej pory był to krzyk tonących (nie dotyczy byłych z Olimpu)
 
Back
Do góry