• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Oddział Celny Opłotki

VaRia

Nowy użytkownik
Dołączył
9 Sierpień 2023
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej, od września zaczynam prace w Oddziale Celnym Opłotki, czy ktoś mógłby mi przybliżyć, jak wyglada tam praca? Co należy do obowiązków?
 
Ostatnia edycja:
Wielka w Tobie misja zachęty nowo przyjętych funkcjonariuszy do pełnienia służby 👍
A teraz jeszcze może tylko dodaj koleżance, czy to odosobniony przypadek, czy może tak się dzieje co tydzień na każdym oddziale w kraju, wliczając w to Opłotki.
z mojego oddziału z lat 90tych wiele osób miało problemy le to były inne czasy ok
poprostu niewazne co sierobi i jak się robi to ważne by robić to dobrze a dobrze to znaczy uwzględniając 231 bo własne czynny niosą konsekwencje i trzeba mieć tego świadomość i siębarzo bardzo starać
 
Hej, od września zaczynam prace w Oddziale Celnym Opłotki, czy ktoś mógłby mi przybliżyć, jak wyglada tam praca? Co należy do obowiązków?
Na tym oddziale odprawia się wszystko od dziurkacz biurowych po samochody ot poprostu co masz w taryfie to twoje 😁
 
Back
Do góry