• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6987 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nie tylko dla orłów.

wariat bo pomyślę że sama o sobie piszesz chyba że bardzo liczysz na profity przy nowym nadaniu. Znam wielu lepszych na tym oddziale którzy potrafią jednoczyć a nie dzielić.No ale kaqżdy ocenia według siebie.
 
Jednoczyć ?? Kogo ?? Najpierw ktoś by musiał zrobić "czystkę" i zacząć jednoczenie od nowa....Coś ci się pomieszało w główce..... :lol: Jesteś drugi któremu coś nie pasuje bo pewnie jesteś w starym układzie. :lol: Ja jestem jednym z młodszych w oddziale i widzę jak reagujecie na jakąkolwiek "nowatorską" zmianę nie tylko osobową.......PANIKA i chaos w mózgach !!!!
 
lotniskowa propaganda

·Praca na lotnisku jest trudna to fakt... u niektórych juz widac koniecznosc leczenia (rozdwojenie jaźni, podwójne, potrójne osobowości itd...) , A PRZECIEŻ W DOMU KAZDY MA LUSTRO... I MOZNA POGADAC SOBIE Z KIMS INTELIGENTYM... O JEDNEJ OPCJI POLITYCZNEJ POWIEDZIANO MNIEJ WIĘCEJ ... JEST JAK BRUD NA SPODNIACH ,KTÓREGO NIE WYSTARCZY SPRAC TYLKO TRZEBA WYPALIĆ KWASEM I TO DOTYCZY AUTORA POSTÓW KRYJACEGO SIE POD WIELOMA PSEUDO... FORUM TO NIE JEST PRZEJAW ODWAGI MUSISZ SIE ZGLOSIC DO SZEFA WSZYSTKICH SZEFOW ZE SWOIMI PROBLEMAMI , CHETNIE WYSŁUCHA CIĘ KRZYSZTOF JARZYNA ZE SZCZECINA. :lol:
·NO ALE CÓŻ... W ŻOŁĄDKU ZAWSZE SĄ JAKIEŚ KWASY. :twisted:
·TO NASZA POLSKA SPECJALNOŚĆ- FERMENTACJA.
·POZDRAWIAM WSZYSTKICH ZIOMALI Z PYRZOWIC :D
 
Kultury młodszy kolego/ko/ kultury wymagamy od wszystkich , tak więc stwierdzenia o główce pisz na forum zzsc.region..... , ponadto skoro jesteś najmłodszy to skąd masz znać te 'układy" z opowieści a może jesteś sterowany? przemyśl to sobie.Pomimo wszystko pozdrawiam.
 
To już jest wszystko bez sensu. Same insynuacje, pezpodstawne podejrzenia i wzajemne oskarżenia. Zostawmy decyzję dyrektorowi i naczelnikowi bo i tak na nic nie mamy wpływu. Mam nadzieję że "nowy" wniesie świeży oddech do oddziału i zrobi rzeczywiście prawdziwą niespodziankę wszystkim.
 
No witam wszystkich serdecznie! Ale co zastaje po powrocie z nart ?(cudnie było, droga fatalna ... no ale nie o tym mialem)
Pieśni pochwalne na temat Pani R i nic nowego? Tym pieśniarzom polecam lekturę "Diabeł ubiera sie u Prady" albo seans w kinie na filmie o tym samym tytule. Do wyboru! Miała byc rzeczowa, konstruktywna dyskusja a nie zawody w rzucaniu błotem. Co nam sie nie podoba zostało powiedziane ale co chcielibyśmy zmienić jeszcze nie. No bo przeciez żyjemy w demokratycznym kraju i każdy ma prawo do swobodnego wyrażania opinii. :lol: no i dlatego możemy zrobić to na forum pod osłona nicków hahaha. Wiec koniec wywlekania brudów i zacznijmy sugerować co możnaby zmienic , żeby wszystkim lepiej sie pracowało!!!!
PS. a propos Pani R był nie tak dawno artykuł na onecie o szefach kobietach "Potwór w spódnicy". A wszystkim awansowanym i nagrodzonym w piątek gratuluje!
 
No widzę ,że weekend Was zmęczył lub juz ładujecie akumulatory na meczący nowy tydzień więc wybaczam brak postów. Może biorąc przykład z bohaterki " Przeminęło z wiatrem" pomyslicie, o tym co wcześniej napisałem, jutro???!!!!
No no kinoman ze mnie!
Trzeba skupic się na polepszeniu organizacji, moze:
-przewietrzyć stanowiska dyspozytorów ( przeciez nie są to funkcje dożywotnie),
-zaufać ludziom myślącym i kompetentnym, to że nie latają do szefa z kartką czekając na szczegółowe dyspozycje nie oznacza ,ze zrobią źle czy niedokładnie,
-dać więcej samodzielności , obserwować i rozliczać z efektów a nie śledzić każdy krok,
-przede wszystkim traktować i obarczać obowiązkami sprawiedliwiej, Pan P z archiwum udowodnił w tym minionym tygodniu ,ze może wejść na drabinę i nie ma zawrotów głowy ( widac do tej pory nie mógł się o tym sam przekonać bo na drabinie stała Pani Krysia lada moment emerytka), -mozna grafik ułożyć nie tylko pod kątem wygodnych dojazdów (własnych, Dąbrowy G, Bedzina) ale z uwagi na podział pracy i możliwości ludzi na zmianie np tych z analizą, to nie fair ,że w jeden dzień na sali jest 5 osób a na drugi dzień 2 osoby, albo na zmianie dziennej nie ma kierownika zmiany ale na nocce jest po co?
Czasem proste rozwiązania sa najlepsze!!!
To propozycje na początek , pomyślcie jutro i zaproponujcie inne. Skoro wszyscy to czytaja to może bedzie to wskazówką dla Starego albo Nowego Kierownika.

[/url]
 
Dalej sraj koleżanko w własne gniazdko :!: obsrawając wszystko i wszystkich ! Przecież góra na pewno to czyta ! idąc po trupach kolegów zostaniesz na pewno nowym bossem :!: Tylko przy okazji nie obkidraj sama siebie bo takie brudy cięszko sie potem piorą:!:
 
Oj tarzaniku, miernoto. Na szczęście większość na oddziale ma większe IQ niz Ty. Poza tym ani książki nie czytałeś , ani artykułu a i do kina nie chadzasz. Jak nie masz nic do dodanie daruj sobie udział w forum aha i ziomali to Ty chyba nie masz za wielu!
 
Tarzan, kto cię przyjął do służby z tak niskim ilorazem inteligencji, brakiem kultury i wykształcenia co widać po błędach ortogaraficznych chociażby ?? A ty gagarin jak masz czyste sumienie i coś potrafisz to przejdź na zmianę do R i dopiero zabieraj głos.
 
Max! Co potrafię i jakie mam sumienie to moja sprawa ale dzięki za troskę. Jednak zadziwiasz mnie Ty! do tej pory nikła ilość postów i to same o zabarwieniu negatywnym, rządny "krwi" czekający na upadek ekipy rządzącej nagle łagodnieje i broni w sumie nie atakowanej Pani R?
Nikt nie jest w stanie przewidzieć nawet swoich reakcji i decyzji zajmując kierownicze stanowisko, więc nie zakładam ,że byłaby zła czy dobra. Brakuje nam , na oddziale, obiektywnej oceny, popadamy ze skrajności w skrajność a już na pewno nie potrafimy dyskutować. Forum to miejsce do dyskusji a nie samej krytyki czy wazeliniarstwa.

PS. Motto dnia " Bo jeszcze się taki nie narodził coby wszyskim dogodził"
 
I tutaj się z tobą wyjątkowo zgadzam. Pozostawmy ten już nudny temat i niech się sytuacja sama wyklaruje. A wiem z doświadczenia że to co się już wydarzyło na tym forum nie pozostanie bez echa (mam na myśli "grubego"). Tylko jaki będzie tego skutek przekonamy się niebawem. Opuszczam ten temat na zawsze bo nie widzę sensu "bicia piany" i nie interesują mnie za bardzo czyjeś osobiste urazy do kogoś.
Pozdrawiam
 
obserwuję sumiennie to forum i myślę, że już czas się włączyć. Dziękuje serdecznie wszystkim za słowa uznania i krytyki również. Nie sądziłam, że moja skromna osoba tak dużo wniesie do tej dyskusji. ps. gagarin, a myślałam, ze jesteś po stronie rudej, ale ty masz chyba problem z wyborem wodza, bo nie wiesz z której strony wiatr zawieje. Pozdrawiam wszystkich!
 
Jaka ty jesteś mądra ;elokwentna,zorganizowana,pracowita i tak racjonalnie myślisz o sposobie lepszej organizacji pracy!Na pewno zostaniesz za to doceniona w przyszłości.Ale to nie zmienia faktu że jesteś zwykłą ...! :evil:
 
Właśnie zamiast konstruktywnej dyskusji zaczęła się ostra wymiana razów i to zniechęciło poważniejszych rozmówców. Jednak Max zanim odejdziesz zdradz nam - jakie przewidujesz skutki? Ja nie mam doświadczenia więc jestem ciekaw!
 
No to już przegiąłeś Tarzan.....i wiem kim jesteś... :lol: bo tylko ty mącisz na oddziale.....i nerwowo poprawiasz okulary i krawat........ :lol:
 
Za przykładem Max-a opuszczam to forum , bo nie będę się zniżał do poziomu takich miernot jak Tarzan.......Żegnam
 
Ruda! Cała Ty! Chyba czytasz między wierszami a już na pewno za szybko oceniasz ludzi. Powtórzę się ale z czym ja mam problem to moja sprawa. Na pewno nie z realną oceną i obiektywnym spojrzeniem na to co sie dzieje. Nie zakładam ,że się nie nadajesz na szefa ale działasz czasem zbyt impulsywnie a to nie jest dobry doradca. Dyplomacja a przede wszystkim profesionalizm i opanowanie emocji powinny być Twoją domeną a wtedy bedzie OK!!!
Podziekowania jak na gali Oskarowej. Miłe!!!
 
Cisza............ tylko wiatr słychać za oknami!!!
Ruda , nie wiem jak to co napisze zinterpretujesz :?: Ale chyba jako jedyny kierownik (na 4 zmiany i 1 głównego) masz jaja!
 
Back
Do góry