• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Nabór listopad 2023

Ktoś ma test psychologiczny w Białej Podlaskiej? Ja jestem z okolic Białej a testy mam w Lublinie 😬
A zaznaczyłeś, ze aplikujesz do delegatury Bialskiej? Jeśli testy są i tu i tu to zawsze można zadzwonić i się dogadać, tylko trzeba to zrobić wcześniej niż dzień przed.
Matryce Ravena są dostępne gdzieś na internecie a poza tym to chyba nie da się do nich przygotować 😁
Rok temu zaliczyłem wszystko ale nie zakwalifikowano do służby
Mozę ktoś wypadł lepiej na rozmowie i ogólnie w testach. Chociaż ostatnio jest raczej niewiele chętnych i nie ma z kogo wybierać.
 
Ostatnia edycja:
A zaznaczyłeś, ze aplikujesz do delegatury Bialskiej? Jeśli testy są i tu i tu to zawsze można zadzwonić i się dogadać, tylko trzeba to zrobić wcześniej niż dzień przed.

Mozę ktoś wypadł lepiej na rozmowie i ogólnie w testach. Chociaż ostatnio jest raczej niewiele chętnych i nie ma z kogo wybierać.
Zaznaczyłem, że do Białej.
No na pewno ktoś lepiej wypadł i miał lepsze plecy ;)
 
Czy to możliwe,że rozmowa jest przed testem sprawnościowym? Oglądam ten harmonogram i nie wiem czy się ktoś nie pomylił..
 
Back
Do góry