• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

mundury

S

szczególny

Gość
Czy ktoś wie dlaczego telewizja pokazując zooli z innych izb ubiera ich w nowe mundury. Może niewiele w życiu widziałem ale w nowym mundurze widziałem tylko byłego dyrektora. Co to za izba gdzie płace są inne i mundury niż w pozostałych izbach.
 
Uspokoję Cię. W katowickiej izbie też w większosci chodzi się w starych mundurach. Ja w październiku 2006 r. miałem uszyty nowy/stary mundur.
 
Widać jesteśmy mało medialną izbą, brak wystąpień TV i innych, w związku z tym nie potrzebna nam kompania reprezentacyjna ubrana w nowe fatałaszki… ( :idea: to się chyba nazywają oszczędności) :twisted: :twisted:
 
Zgadza się. Oszczędności tak właśnie wyglądają. Póki mundury wg starych wzorów nie zużyją się należy je nosić, a nie na siłę, co próbowani w katowickiej izbie zrobić (bynajmniej nie ze szlachetnych powodów) wymieniać je.
 
Back
Do góry