• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Mundur - oddam, sprzedam lub zamienię

MIG23

Użytkownik
Dołączył
9 Grudzień 2022
Posty
45
Punkty reakcji
34
W związku z dużymi opóźnieniami w realizacji zamówień przez CMM tworzę osobny wątek w którym można zgłaszać chęć sprzedaży, kupna, wymiany lub oddania konkretnych elementów umundurowania
 
Poszukuję koszulek rozmiar M i spodni letnich min 94 pas wzrost 170, jeśli komuś zalegają nawet większe proszę o wiadomość.
 
Ależ koledzy pamiętajcie że tak jak wy macie pewne obowiązki wobec służby tak organ ma pewne obowiązki wobec was. Nie waszą rolą jest, jak to było po wojskowemu, na ru.... ale złożyć wniosek, monitować i stawiać się do służby w tym co wam ojczyzna zapewniła. chcecie poprawy sprawności działania CMM? to ich zbiorowo zmotywujcie i to jest przykładowo ta droga.
 
POTRZEBNY MUNDUR WYJŚCIOWY NA CZŁOWIEKA - 165CM, KLATKA 94CM, PAS 90CM
Na forum celnicy.pl ciężko będzie wyrwać mundur . Proponował bym po intranecie popisać i e-mail
służbowe uruchomić. Mnóstwo mundurów , sortów , obuwia pozostało po odchodzących na emerytury.
W szafach , piwnicach, szatniach pozostały nowe i prawie nowe mundury. Nikt ich do cywila nie zabierał.
Koniec historii z celnictwem . Moje mundury pozostały nowe , dwa razy użyte do mianowania przez 20 lat służby.
Pozdrawiam funków na emkach i w służbie.
 
Mam do "zbycia" spodnie służbowe letnie w kolorze szarozielonym rozmiar 179/118P, koszulo bluza z krótkim rękawem w kolorze miętowym rozmiar 49/179, koszulki typu polo miętowe rozmiar XXL, czapka służbowa letnia rozmiar 60 (WSZYSTKO NOWE, ZAPAKOWANE, METKI). Zainteresowanych proszę pisać na priv!
P.S. Mam też używane mało noszone.
 
Back
Do góry