• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Mobing w urzędzie i w łodzi

Janusz Korwin-Mikke

Lista 37-u i 13- u z peselami to mocny argument na mobbing.
Zastanawia mnie co może zrobić pełnomocnik dyrektora od molestowania i mobbingu oraz przedstawiciel funkcjonariuszy ds. mobbingu i molestowania.
Kolejna Black Power schowana głęboko w schowku na miotły.
Ciekawi mnie czy odważy się wystąpić do przewodniczącej tej komisji z informacją o sposobie rekrutacji.
Może uzna , że nie ma tematu bo przecież takie sprawy nie wymagają działania.
Przecież nikt z tych 60+ nie złożył zawiadomienia, że czuje się mobbingowany lub broń Boże czuł się zastraszany przez kierownictwo.
Czy to kolejny FIKCJOnariusz tak jak etyk ?
A może mamy dwóch przedstawicieli dyrektora ds. rozwiązywania ww. problemów ?
Bo to że psycholog jest zatrudniony przez dyrektora to ta ww. 13 już wie.
Urząd państwowy czy dyrektorski ?

Jutro tj.18 lutego o godzinie 18 w hali Anilany przy ulicy Sobolowej będzie spotkanie z Januszem Korwinem-Mikke z Kongresu Nowej Prawicy.

Warto głosować bo jedynie ta partia może wyslizgać Jacka Kapicę za wartościowanie, korpusy, sposób organizowania prewencji.
Żeby było normalnie to trzeba rozpędzić to całe towarzystwo wzajemnej adoracji.
Rozliczyc wszelkie nieprawidłowości.
Opcja zerowa , likwidacja i powołanie na nowo służby bo w tej chwili szefostwo tak zwarło szeregi, że nawet takie ewidentne patologie jakie występują w Łodzi nie stanowią podstawy do wywalenia dyrektora ze słuzby.
 
o jak wy..wy..wy..ślizgać to rzeczywiście warto! Ta Twoja propaganda jest żałosna...
 
18 lutego o godzinie 18 Kongres Nowej Prawicy zaprasza na spotkanie z Januszem Korwinem-Mikke.
Opcja zerowa to szansa na uporządkowanie instytucji, wywalenie generała, wywalenie kilku dyrektorów aktywnie jeżdżących w trakcie wartościowania, przywrócenie do pracy szefa związków.

Jaka propaganda ?
Jakie pozwy ?
Towarzystwo wzajemnej adoracji obdzieliło się stanowiskami . stopniami i funkcjami oraz mamy generała z najkrótszym stażem w służbie.
Corintia ocieka z nieróbstwa szefostwa i informacji z imprez typu otwieranie drzwi do lasu.

Pijar i spadek dochodów budżetowych.
 
Ostatnia edycja:
Taboo żebyś się nie przeliczył! Znając poglądy Korwina żebyś koniec końców nie wylądował w pośredniaku! Zresztą tu nie ma o czym gadać. Wieczny kandydat ma znikome poparcie także nawet nie ma co dywagować.
 
damy radę

Taboo żebyś się nie przeliczył! Znając poglądy Korwina żebyś koniec końców nie wylądował w pośredniaku! Zresztą tu nie ma o czym gadać. Wieczny kandydat ma znikome poparcie także nawet nie ma co dywagować.

Tak się dziwnie składa, że obecne tzw. kierownictwo ma sraczkę bo to urząd życie im uratował w okresie gdy byli zarejestrowani w pośredniaku po likwidacj Wifamy i milicji.
Podobnie ma się sytuacja z SSC, który jest spadkiem po cateringowym biznesie.
Szefowa też kariery w wymiarze sprawiedliwości nie zrobiła.
Do urzędu przyszła po aplikacji i to nie była aplikacja służby celnej a aplikacji nie kończy się w wieku 22lat.

Korwinowi rośnie bo nie lubi ludzi pokroju SSC.
 
Tematem patroli na poważnie powinny się się zając związki zawodowe. Harmonogram szkolenia z prewencji to 8 godzin szkolenia, jeden dzień! Zgroza, policjanci uczą się tego i trenują latami. Cała akcja wpłynie neagatywnie na wizerunek służby, ludzie i inne służby mają powody do kpin.
 
Będzie okazja żeby zapytać Kaplicę co sądzi o pomyśle mecenasowej. Będzie w Łodzi bodajże 10 marca z gospodarską wizytą u Tomaszka i Boguśki na Kościuszki, ale czy zaszczyci Lodową cholera wie!
 
przesłuchanie

Będzie okazja żeby zapytać Kaplicę co sądzi o pomyśle mecenasowej. Będzie w Łodzi bodajże 10 marca z gospodarską wizytą u Tomaszka i Boguśki na Kościuszki, ale czy zaszczyci Lodową cholera wie!

Na Kościuszki jest Komenda Policji i to chyba najodpowiedniejsze miejsce na wizyte w celu złożenia wyjaśnień.
 
Melduję posłusznie już jestem zdrowy.

Witam Szanownych Forumowiczów.

Podbudowany atmosferą Majdanu gdzie zauważyłem dużą grupę osób z przedziału wiekowego 60+ z pałami na przeciwko titiuszkom i Berkutowi z bronią, melduje posłuśznie, że jestem gotów do podjęcia zadań przewidzianych do Koncepcji szefostwa związanej z patrolami na rynkach i bazarach.

Pogoda sprzyjała rehabilitacji. Codziennie wychodziłem na spacer z moim przyjacielem i przyjacielem Ewy Rybak, Sdziskem.
Wieczorem dla sprawdzenia swoich możliwości spacerowaliśmy ,ja Ewa i Sdzisek.

Sdzisek opowiadał nam jak to na szkoleniach ładnie.
Wcześniejszych opowiadń nie pamietam (65+ ma swoje prawa jeśli chodzi o pamietliwość).

Dzisiaj Sdzisiek opowiadał jak było na egzaminie i szkoleniach z udziałem Fantoma Eli i pałki obronno-szturmowej typu tonfa.
Oceniał to wszystko doświadczony komisarz z Łowicza.
Komisarz zaprawiony jest w bojach z podmiotami, a w gospodarstwie rolnym swojego ojca i dziadka używał podobnych narzędzi do zapędzania inwentarza .

Jeśli Sdzisiek czegoś nie pokręcił ( też już widzi światełko w tunelu, dobry 1952 rocznik) to Fantom pod wpływem uderzeń ożył.
Ożył i zwiał ? Dobrze , że zwiał bo kto będzie nas szkolił ze śpb.

Sądzę, że muszę skorzystać z pomocy przewodniczącego komisji, który jak wynika z relacji Sdziska, umiejętnie, podtrzymując rękę ćwiczącego uderzał w Fantom.
Teraz czeka mnie wizyta u lekarza a w przyszłości udział w szkoleniach kompanii honorowej służby i ćwiczenia z fechtunku szablą, rożnem i lancą.

Pozdrawiam, dziękuję za życzliwość i wsparcie red. Edwarda Mazurkowa.
http://www.expressilustrowany.pl/ar...horowani-celnicy-kontra-przemytnicy,id,t.html
 
Ostatnia edycja:
Witam Szanownych Forumowiczów.

Podbudowany atmosferą Majdanu gdzie zauważyłem dużą grupę osób z przedziału wiekowego 60+ z pałami na przeciwko titiuszkom i Berkutowi z bronią, melduje posłuśznie, że jestem gotów do podjęcia zadań przewidzianych do Koncepcji szefostwa związanej z patrolami na rynkach i bazarach.

Pogoda sprzyjała rehabilitacji. Codziennie wychodziłem na spacer z moim przyjacielem i przyjacielem Ewy Rybak, Sdziskem.
Wieczorem dla sprawdzenia swoich możliwości spacerowaliśmy ,ja Ewa i Sdzisek.

Sdzisek opowiadał nam jak to na szkoleniach ładnie.
Wcześniejszych opowiadń nie pamietam (65+ ma swoje prawa jeśli chodzi o pamietliwość).

Dzisiaj Sdzisiek opowiadał jak było na egzaminie i szkoleniach z udziałem Fantoma Eli i pałki obronno-szturmowej typu tonfa.
Oceniał to wszystko doświadczony komisarz z Łowicza.
Komisarz zaprawiony jest w bojach z podmiotami, a w gospodarstwie rolnym swojego ojca i dziadka używał podobnych narzędzi do zapędzania inwentarza .

Jeśli Sdzisiek czegoś nie pokręcił ( też już widzi światełko w tunelu, dobry 1952 rocznik) to Fantom pod wpływem uderzeń ożył.
Ożył i zwiał ? Dobrze , że zwiał bo kto będzie nas szkolił ze śpb.

Sądzę, że muszę skorzystać z pomocy przewodniczącego komisji, który jak wynika z relacji Sdziska, umiejętnie, podtrzymując rękę ćwiczącego uderzał w Fantom.
Teraz czeka mnie wizyta u lekarza a w przyszłości udział w szkoleniach kompanii honorowej służby i ćwiczenia z fechtunku szablą, rożnem i lancą.

Pozdrawiam, dziękuję za życzliwość i wsparcie red. Edwarda Mazurkowa.
http://www.expressilustrowany.pl/ar...horowani-celnicy-kontra-przemytnicy,id,t.html

Józiu znowu wszystko pokiełbasiłeś.
Pamietaj różowe rano, zielone wieczorem.
W komisji egzaminacyjnej ze środków przymusu była smietana IC Łódź.
Jeden z licznych zastępców pani dyrektor pan zastępca dyrektor inzynier Wojtek specjalista od bicia śmietany w OSM Łowicz
i pani Ela z kadr (60+) zasadniczo specjalista od spraw wszelakich robiąca zasadniczo za Fantom - Pozoranta.
I nie prawda, że to pan Wojtek kierował na egzaminie ręką Sdziska w stronę Fantom -Eli.
To była noga bo u Sdziska w łapach pary juz nie ma tylko (65+) .
No nie wiem czy przed 70-ką załapiesz się do prewencji bo aktualnie u pani dic Doroty jest z MF kontrol czy aby do prewencjia dała najlepszych.

Twoja Ewcia.
 
IC Łódź, egzamin z prewencji.

Witam Szanownych Forumowiczów.

Podbudowany atmosferą Majdanu gdzie zauważyłem dużą grupę osób z przedziału wiekowego 60+ z pałami na przeciwko titiuszkom i Berkutowi z bronią, melduje posłuśznie, że jestem gotów do podjęcia zadań przewidzianych do Koncepcji szefostwa związanej z patrolami na rynkach i bazarach.

Pogoda sprzyjała rehabilitacji. Codziennie wychodziłem na spacer z moim przyjacielem i przyjacielem Ewy Rybak, Sdziskem.
Wieczorem dla sprawdzenia swoich możliwości spacerowaliśmy ,ja Ewa i Sdzisek.

Sdzisek opowiadał nam jak to na szkoleniach ładnie.
Wcześniejszych opowiadń nie pamietam (65+ ma swoje prawa jeśli chodzi o pamietliwość).

Dzisiaj Sdzisiek opowiadał jak było na egzaminie i szkoleniach z udziałem Fantoma Eli i pałki obronno-szturmowej typu tonfa.
Oceniał to wszystko doświadczony komisarz z Łowicza.
Komisarz zaprawiony jest w bojach z podmiotami, a w gospodarstwie rolnym swojego ojca i dziadka używał podobnych narzędzi do zapędzania inwentarza .

Jeśli Sdzisiek czegoś nie pokręcił ( też już widzi światełko w tunelu, dobry 1952 rocznik) to Fantom pod wpływem uderzeń ożył.
Ożył i zwiał ? Dobrze , że zwiał bo kto będzie nas szkolił ze śpb.

Sądzę, że muszę skorzystać z pomocy przewodniczącego komisji, który jak wynika z relacji Sdziska, umiejętnie, podtrzymując rękę ćwiczącego uderzał w Fantom.
Teraz czeka mnie wizyta u lekarza a w przyszłości udział w szkoleniach kompanii honorowej służby i ćwiczenia z fechtunku szablą, rożnem i lancą.

Pozdrawiam, dziękuję za życzliwość i wsparcie red. Edwarda Mazurkowa.
http://www.expressilustrowany.pl/ar...horowani-celnicy-kontra-przemytnicy,id,t.html

Józiu znowu wszystko pokiełbasiłeś.
Pamietaj różowe rano, zielone wieczorem.
W komisji egzaminacyjnej ze środków przymusu była smietana IC Łódź.
Jeden z licznych zastępców pani dyrektor pan zastępca dyrektor inzynier Wojtek specjalista od bicia śmietany w OSM Łowicz
i pani Ela z kadr (60+) zasadniczo specjalista od spraw wszelakich robiąca zasadniczo za Fantom - Pozoranta.
I nie prawda, że to pan Wojtek kierował na egzaminie ręką Sdziska w stronę Fantom -Eli.
To była noga bo u Sdziska w łapach pary juz nie ma (65+) .
No nie wiem czy przed 70-ką załapiesz się do prewencji bo aktualnie u pani dic Doroty jest z MF kontrol czy aby do prewencji dała najlepszych.

Twoja Ewcia.
 
Ostatnia edycja:
IC Łódź, patologie w prewencji targowiskowej.

Józiu znowu wszystko pokiełbasiłeś.
No nie wiem czy przed 70-ką załapiesz się do prewencji bo aktualnie u pani dic Doroty jest z MF kontrol czy aby do prewencji dała najlepszych.

Twoja Ewcia.
Z informacji uzyskanych od naszego człowieka w izbie wiemy, że do kontroli patologii w wyznaczaniu do prewencji targowiskowej w IC ŁÓDŹ oddelegowano z MF byłego p.o. dic Łódź Walczaka Piotrka.
No niby wizyta jak zawsze. Była cola i pączki.
Ale niepewność u Doroty kurde jest.
Może Pietrek pamięta jak go mecenasowa z Łodzi spuściła.
Może ma żal, że przy wyborach na dic w 2008 nie przeszła protegowana Pietrka młodsza i ładniejsza Aga, agentka celna z UC II której nie poszło w biznesie.
Póki co naczelnicy urzędów odpisują,
że u nich najładniejsi i najsprawniejsi zgodnie z dyspozycją dic Łódź to 60+ .
 
Ostatnia edycja:
informacje dla SSC

Z informacji uzyskanych od naszego człowieka w izbie wiemy, że do kontroli patologii w wyznaczaniu do prewencji targowiskowej w IC ŁÓDŹ oddelegowano z MF byłego p.o. dic Łódź Walczaka Piotrka.
No niby wizyta jak zawsze. Była cola i pączki.
Ale niepewność u Doroty kurde jest.
Może Pietrek pamięta jak go mecenasowa z Łodzi spuściła.
Może ma żal, że przy wyborach na dic w 2008 nie przeszła protegowana Pietrka młodsza i ładniejsza Aga, agentka celna z UC II której nie poszło w biznesie.
Póki co naczelnicy urzędów odpisują,
że u nich najładniejsi i najsprawniejsi zgodnie z dyspozycją dic Łódź to 60+ .

Szefowa wysyła odpowiedzi dla szefa w oparciu o informacje z urzędów.

Skąd się wzięło nazwisko Bajak?
W Angorze z 23.02.2014 "Bajak- najpewniej od gwarowego słowa bajak, czyli błazen, plotkarz albo rzeczownika bajka-plotka, drobnostka, bajarz 1346 nazwisk.

Ma ktoś jakieś wyjaśnienia dotyczace dezinformowania ssc.
Jak Piotrek łyknie wyjasnienia/bajki to czapki z głów przed naczelnikiem, który potrafi gościa z kontuzjowaną nogą zmusić do pracy.

Jak ktos z emerytów dostanie w dziób na rynku bo ma za słaby refleks to wie komu zawdzięcza organizację prewencji w łódzkiej izbie.
Dymani specjaliści bójcie się dalej.
Piotrek powinien zrozumieć, że idea może słuszna, ale w Łodzi szefostwo robi sobie jaja z ssc.
 
Ostatnia edycja:
Ja pier...le ... w jakim kraju my żyjemy?! Czy takie "organy" jak prokurator jeszcze śledzą newsy? Czy oni w ogóle wiedzą co się dzieje w PL? Jak tak czytam sobie o tej Waszej Łodzi (WCALE nie odbiegacie od średniej krajowej w kategorii "popierd...lenie") to dochodzę do wniosku, ze KAŻDY z DIC i NUC odpowiedzialnych za te chore "para-trole" powinien beknąć karnie. Bez zawiasów.

Kto odpowie za narażenie zdrowia i życia nieprzeszkolonych i niewyposażonych odpowiednio funkcjonariuszy?!?!

Kto odpowie za narażenie zdrowia i życia cywili którzy mają prawo czuć się bezpiecznie w towarzystwie wyszkolonych i pełnoprawnych funkcjonariuszy ?!?!

Nie trzeba szukać stetryczałych f-szy 60+ Przecież nawet niewyszkolony 30 latek gówno może w obliczu bandyty, który żyje z racy własnych rąk i nóg. Przestępstwa i wykroczenia pospolite już teraz śnią mi się po nocach jako horror. To MY odpowiemy za zaniechanie czynności w razie czego nie nasi kierownicy :( przed prorokiem ciężko będzie przedstawić argumenty:
"za stary jestem" (badania zaliczone) albo że
"niewyszkolony" (śmiszne szkolonka z policją były)...

matrix ... paranoja ... niech Bóg ma nas w opiece, bo przełożeni już dawno na nas lache położyli
 
Z informacji uzyskanych od naszego człowieka w izbie wiemy, że do kontroli patologii w wyznaczaniu do prewencji targowiskowej w IC ŁÓDŹ oddelegowano z MF byłego p.o. dic Łódź Walczaka Piotrka.
No niby wizyta jak zawsze. Była cola i pączki.
Ale niepewność u Doroty kurde jest.
Może Pietrek pamięta jak go mecenasowa z Łodzi spuściła.
Może ma żal, że przy wyborach na dic w 2008 nie przeszła protegowana Pietrka młodsza i ładniejsza Aga, agentka celna z UC II której nie poszło w biznesie.
Póki co naczelnicy urzędów odpisują,
że u nich najładniejsi i najsprawniejsi zgodnie z dyspozycją dic Łódź to 60+ .

Witam wszystkich Przyjaciół.
Była nadzieja i zapewnienia nuca Jarka,
że dwójki prewencyjne dadzą radę, że jeden senior i jeden byczek starczą,
teraz to juz na pewno nie przejdę jak moją prostatą zajął sie Pan Piotrek Naczelnik WZP MF.
Kuźwa ale mam teraz nerwy został mi tylko poczet i odprawa wart.
Ale jak tu ze wsi Łódź wskoczyc w układ warszawski i zastąpić np. pana komisarza Marka Fellmanna przy uroczystej odprawie wart, kiedy on wyższy i ładniejszy ode mnie.
Jak jest jakiś pomysł to prosze o odpowiedź.

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów.
 
Witam wszystkich Przyjaciół.
Była nadzieja i zapewnienia nuca Jarka,
że dwójki prewencyjne dadzą radę, że jeden senior i jeden byczek starczą,
teraz to juz na pewno nie przejdę jak moją prostatą zajął sie Pan Piotrek Naczelnik WZP MF.
Kuźwa ale mam teraz nerwy został mi tylko poczet i odprawa wart.
Ale jak tu ze wsi Łódź wskoczyc w układ warszawski i zastąpić np. pana komisarza Marka Fellmanna przy uroczystej odprawie wart, kiedy on wyższy i ładniejszy ode mnie.
Jak jest jakiś pomysł to prosze o odpowiedź.

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów.
Jarek mówił ze mamy po Ceglanej biegać w godzinach pracy izby, to nie wiem dlaczego cię nie wzieli, bo ruch w fajkach jest przed i po.
 
Ostatnia edycja:
31 tysięcy dla DIC Doroty

http://www.expressilustrowany.pl/ar...horowani-celnicy-kontra-przemytnicy,id,t.html

Pani Dyrektor otrzymała 31.000 PLn nagrody min. za kontakty z prasą.
Czy uważacie, że powinna podzielić się nagrodą z red.Edwardem Mazurkowem ?

Witam Przyjaciół z Forum.

Ja będąc już w wieku schodzącym, ale wyznaczonym do prewencji przez kierownika Dozoru UC II Łódź Pana Piotrka (z czego jestem dumny)protestuję w wytykaniu DIC Łódź Pani Dorocie Helenie otrzymywania wysokich należnych nagród.
To jest nieładne wytykanie nagrody za zakup komputerów i udział w konferencji bo nie są to sprawy tuzinkowe,
z którymi przeciętny specjalista da sobie radę.
Zwracam też uwagę, że DIC Dorota dostała nagrodę również za realizacje celów wyznaczonych przez Szefa Służby Celnej (pkt 9).
Co prawda ja też staram się realizować cele Szefa, ale z racji wieku realizacja przerywana jest u mnie częstomoczem, kaszlem i palpitacją.
Ważny jest też czynnik społeczny bo wszystkim nam zależy żeby DIC uwolniła się w końcu od 120 metrowego kwaterunku i poszła na swoje.

Wasz Józef.
 
Kocham Ciebie Józefie

Witam Przyjaciół z Forum.

Ja będąc już w wieku schodzącym, ale wyznaczonym do prewencji przez kierownika Dozoru UC II Łódź Pana Piotrka (z czego jestem dumny)protestuję w wytykaniu DIC Łódź Pani Dorocie Helenie otrzymywania wysokich należnych nagród.
To jest nieładne wytykanie nagrody za zakup komputerów i udział w konferencji bo nie są to sprawy tuzinkowe,
z którymi przeciętny specjalista da sobie radę.
Zwracam też uwagę, że DIC Dorota dostała nagrodę również za realizacje celów wyznaczonych przez Szefa Służby Celnej (pkt 9).
Co prawda ja też staram się realizować cele Szefa, ale z racji wieku realizacja przerywana jest u mnie częstomoczem, kaszlem i palpitacją.
Ważny jest też czynnik społeczny bo wszystkim nam zależy żeby DIC uwolniła się w końcu od 120 metrowego kwaterunku i poszła na swoje.

Wasz Józef.

Kocham Ciebie Józefie, Kocham naszą Panią Dyrektorkę i SSC.

Ta Twoja chęć poświęcenia sie dla służby na pewno zostanie zauważona już we wrześniu, w nasze święto.
Sądzę, że SSC nie powinien zostać głuchy na Twoje wezwanie i w listopadowy dzień staniesz w jednym szeregu z kwiatem służby, wybrańcami z ostatnich 3 miesięcy.
Sądzę, że na placu staną ramię w ramię nasi dzielni chłopcy z patrolów prewencyjnych.
Godnie zaprezentują swoje uzbrojenie.

Mam prośbę, miej marzenie, bo to jest wyznacznikiem normalności w naszej służbie.
Zachęcam Cię również do udziału w projekcie naszego przewodniczącego.
Stworzenie serwisu informacyjnego na stronie izby będzie dla Ciebie trampoliną do obejmowania zaszczytnych funkcji.
Publikacje Twoich przemysleń, wniosków, opinii na stronie izby to będzie milowy krok w dalszej aktywizacji funkcjonariuszy 65+ i pozwoli nam, zaawansowanym wiekowo na pracę oraz stworzenie korpusu w przedziale 70+.
W akcjach na rynku musimy się wspierać i habilitować.

Liczę również na Twoją pomoc w ważnej dla mnie sprawie.
Chodzi o pomijanie kobiet w patrolach prewencyjnych.
Sądzę, że jest to drobne przeoczenie, no chyba, że w zamyśle organizatora chodziło aby rewizje kobiet handlujących na rynkach przeprowadzali "mężczyźni" w sile wieku...korzystając z zabezpieczonych w magazynie niebieskich pigułek.

Pa Kochany Józefie. Śpij dobrze, niech Ci się przyśni mundur generalski.
 
Back
Do góry