• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6987 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Mianowanie cywili w UCIIW-wa

Pani Naczelnik! Jest Pani osobą która kładzie nacisk na dyscyplinę, uczciwość i etos funkcjonariusza. Wiem również, że czyta Pani to forum dlatego chciałabym zapytać jak dopuszczono do sytuacji którą opisałam niżej. Pracowałam w instytucjiach państwowych sporo lat i widziałam przeróżne rzeczy. wiem jak trudno mi było zdobywać awanse nie włażąc w tyłek kierownikom. Teraz po 15 latach ciężkiej pracy mam stopień starszego rachmistrza i kontrolera. Ostatnio dowiaduję się że cywile z naszego urzędu dostali akty mianowania z propozycjami stopni i stanowisk o których mogę tylko pomarzyć. Ale kuriozum to fakt, że dzieciak który przyszedł do pracy 2 lata temu dostaje stopień i stanowisko specjalisty i rachmistrza celnego. chciałabym dodać że na oczy aktu mianowania tego człowieka nie widziałam ale urząd aż huczy więc coś jest na rzeczy!!! czara goryczy chyba się już przelała....

k
TO JUZ PO WARTOŚCIOWANIU
????????????????????????:confused:

dostali akty mianowania z propozycjami stopni i stanowisk
 
Witojcie! Słuszne uwagi...bo po co się "uczyć"- ktoś tam nie zdał kiedyś egzaminu...poszedł na "cywilnego", bo akurat nie było ludzi... a teraz??? na tacy dostaje to, o czym starzy Funkcjonariusze mogą pomarzyć:cool: rozgoryczenie maxymalne...
a może jeszcze jest szansa?- niech nie zdają...to w trybie przyspieszonym "coś" wpadnie???
 
Back
Do góry