• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Lista "misiewiczów SC"

D...cie fleki jak stare klajcbaby. Za PO nie doszło jeszcze do takiej sytuacji jak teraz bo nie zdążyli. Gdyby pociągnęli tak szybko jak obecni władcy to też by się miśki znalazły. A jak myślicie skąd one nagle tak szybko się przenicowały? Plan już był. Ot co !
 
Oj Stary jesteś ... Tu nie chodzi o usprawiedliwianie !!! Ja głosowałem na prawdziwy PiS !!! I mogę wszystkim obiecać, że nie spocznę dopóki listy "misiewiczów" nie dostarczę "prezesowi !!!

Nie na taką partię głosowałem !!!!!!!!!! :mad:


D...cie fleki jak stare klajcbaby. Za PO nie doszło jeszcze do takiej sytuacji jak teraz bo nie zdążyli. Gdyby pociągnęli tak szybko jak obecni władcy to też by się miśki znalazły. A jak myślicie skąd one nagle tak szybko się przenicowały? Plan już był. Ot co !
 
W art. 147 ust. 8 - czlonek korpusu sluzby cywilnej moze dostac propozycje przeniesienia na funkcjonariusza sluzby c-s i staz pracy wlicza mu sie do okresu sluzby.
Co to ma byc? Furtka dla misiewiczow?

To ,,Misiewiczowy,, przepis prawny !!!
MISIEWICZE w SC to nie tylko ludzie ale również ...
 
Piszesz o Zrzeszeniu. To prawda. Gratulujemy im awansów i apanaży. Przewodniczący ZZ z Krakowa wchodzącego w skład Zrzeszenia został zca Naczelnika a Przewodnicząca Zrzeszenia przeniesiona została z postępowania do dochodzeniówki. To tylko suche fakty, żadnych wniosków :) ale mówią mi ludzie, że negują naszą pikietę tak jak krytykowali do końca projekt obywatelski i to jest zastanawiające
Wszystko ,, dla dobra służby ,, :eek:
 
"W art. 147 ust. 8 - czlonek korpusu sluzby cywilnej moze dostac propozycje przeniesienia na funkcjonariusza sluzby c-s i staz pracy wlicza mu sie do okresu sluzby."

Jest to kolejny zapis niezgodny z Konstytucją !!! 254 oficerów będzie w MF nawet jeżeli dzisiaj są cywilami !!! My natomiast za pracę na granicy w WZP zostaniemy przeniesieni do cywila !!! Im się zaliczy 50 lat a nam 17 !!! Bravo !!!

Dzisiaj "misiewiczów" konstytucja nie obowiązuje !!!

Sławku, czy ten i inne zapisy możemy na dzień dzisiejszy skutecznie zakwestionować ?
 
Tez o tym pisalam. Bo jesli przeniosa kogos z np. us to caly sraz pracy z us mu sie zaliczy jako staz w sc-s?
 
Już dotarło do mnie 35 nazwisk misiewiczów wraz ze swoimi promotorami ... :)

Będzie jazda w MF !!!!:cool:

Wszystkie zostaną przekazane konkurencji !!! Myślę , że będzie to ważnym atutem w kampanii wyborczej !!!!!
 
Ostatnia edycja:
Tylko że w scs nie wszyscy będą funkcjonariuszami. Dlatego staż z poprzedniego miejsca pracy będzie zaliczony. To chyba logiczne.
 
Tylko że w scs nie wszyscy będą funkcjonariuszami. Dlatego staż z poprzedniego miejsca pracy będzie zaliczony. To chyba logiczne.


powinien być

ale wychodzi na to, że skarbowiec który zostanie funkiem po 20 latach pracy będzie te 20 lat miał zaliczone, a jeśli funkiem sc-s zostanie funk sc to nie będzie miał zaliczonych tych 20 lat - bzdura nie?
 
Nie wierzę, że jakiemukolwiek obecnemu "cywilowi" zaliczą dotychczasowy staż pracy do mundurowych emerytur, bo wtedy budżet państwa by padł. Najwyżej mogą liczyć na jakiś gówniany przelicznik 1/4, 1/5.

Co innego, gdyby ten "staż pracy" miałby się liczyć do dodatku stażowego, to miałoby to sens.
 
A jaki sens ma ta cała dyskusja, przecież w kas nie wszyscy tzw. mundurowi będą mieli prawo do emerytur mundurowych.
 
"Prezydent zaakceptował zatrudnianie "misiewiczów" bez konkursu. Andrzej Duda podpisał projekt ustawy przygotowany przez Ministerstwo Obrony Narodowej. Na kierownicze stanowiska w Agencji Mienia Wojskowego będzie można zatrudniać bez konkursów ...

Fakt - 24 października 2016

http://a.msn.com/r/2/AAjkJuF?a=1&m=PL-PL

ps
Uuupss ...
 
Back
Do góry