• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

List otwarty do Prezydenta RP i publikacja w dzienniku ogólnopolskim

Stówka poszła z nagrody półrocznej (póki co, jeszcze ją dostaję).

Ale!!! Czas na SOLIDARNOŚĆ.
Rozmawiajmy z kolegami i koleżankami zrzeszonymi w innych związkach. Niech zwrócą się do swoich Central z prośbą o dofinansowanie okrągłą sumką (z ich składek) "listu do Prezydenta RP"- koszt publikacji 150 tys. zł
Będzie to wyrazem solidarności całego środowiska w słusznej sprawie.

Popieram, w jedności siła, czas pojednania. Liczę na pozostałe związki, (tym razem bez dziecięcej rywalizacji) mamy wszyscy jeden cel.
Też się dorzuciłem, bo na razie mam jeszcze z czego (dopóki pracuję) :)
Siła w jedności!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Witam... pomyślałem (wiem,że to nie jest moja najmocniejsza... strona hehehe), ale może by taki artykuł, który ukaże się w prasie krajowej przesłać mediom... zagranicznym? Pzdr:cool:
 
Czas na Solidarność

Rozmawiajmy z członkami Zarządów. Niech wesprą groszem, w zależności od liczby członków. W zamian za prawo do podpisania listu.

Solidarność wyniosła do władzy obecnego Prezydenta oraz jego zaplecze polityczne, czyli PIS. Czas najwyższy, aby zauważyli, że są z ludu i dla ludu. Że nadszedł czas budowania, a nie rewolucji. Że nie wylewa się dziecka z kąpielą, nawet po jego umyciu po pewnej czynności fizjologicznej.

Stówka poszła z nagrody półrocznej (póki co, jeszcze ją dostaję).

Ale!!! Czas na SOLIDARNOŚĆ.
Rozmawiajmy z kolegami i koleżankami zrzeszonymi w innych związkach. Niech zwrócą się do swoich Central z prośbą o dofinansowanie okrągłą sumką (z ich składek) "listu do Prezydenta RP"- koszt publikacji 150 tys. zł
Będzie to wyrazem solidarności całego środowiska w słusznej sprawie.
 
Nie ten adresat listu...
Zwróćcie uwagę, że osoba, w której pokładacie takie nadzieje, miedzy innymi, nie podpisała nominacji sędziego (nie mając prawnego umocowania co do pominięcia tej osoby) - a dlaczego? Nie wiem - bo przecież raczej nie ma z tym związku fakt że ten sędzia jakiś czas temu sądził Palikota i Kaczyńskiego (wyrok oczywiście nie satysfakcjonował pana K.).

I Wy liczycie że taki list coś zmieni?
 
Dlaczego nie skorzystać z darmowej możliwości umieszczenia listu na Wykopie.pl z którego korzysta ok 7 mil osób. Wystarczy tylko zmobilizować całe środowisko do klikania za wykopaniem tego listu. Jeśli będzie z 500-1000 wykopań to list wejdzie na pierwsza stronę portalu i to za darmo. jeszcze lepiej gdyby dodać tam ,krótki filmik o demontażu SC ,wyroku TK i obietnicach władz PIS-u..
 
Dlaczego nie skorzystać z darmowej możliwości umieszczenia listu na Wykopie.pl z którego korzysta ok 7 mil osób. Wystarczy tylko zmobilizować całe środowisko do klikania za wykopaniem tego listu. Jeśli będzie z 500-1000 wykopań to list wejdzie na pierwsza stronę portalu i to za darmo. jeszcze lepiej gdyby dodać tam ,krótki filmik o demontażu SC ,wyroku TK i obietnicach władz PIS-u..

Bardzo dobry pomysł. Zresztą wątek Wykop.pl już kiedyś był.
Natomiast pomysł listu otwartego mnie osobiście wydaje się wyrzuceniem pieniędzy w błoto. Nikt nie zwróci na to uwagi a jeśli ktoś zwróci to i tak się nie odezwie w naszej obronie. Taka jest niestety prawda której wielu z nas nie chce przyjąć do wiadomości :mad: (co nie zmienia faktu, że też puszczam przelew :)
 
Również bardzo dobry pomysł. Może tak połączyć go z inicjatywą listu w wersji papierowej. Lud internetowy z pewnością się nie obrazi.

Dlaczego nie skorzystać z darmowej możliwości umieszczenia listu na Wykopie.pl z którego korzysta ok 7 mil osób. Wystarczy tylko zmobilizować całe środowisko do klikania za wykopaniem tego listu. Jeśli będzie z 500-1000 wykopań to list wejdzie na pierwsza stronę portalu i to za darmo. jeszcze lepiej gdyby dodać tam ,krótki filmik o demontażu SC ,wyroku TK i obietnicach władz PIS-u..
 
Dlaczego nie skorzystać z darmowej możliwości umieszczenia listu na Wykopie.pl z którego korzysta ok 7 mil osób. Wystarczy tylko zmobilizować całe środowisko do klikania za wykopaniem tego listu. Jeśli będzie z 500-1000 wykopań to list wejdzie na pierwsza stronę portalu i to za darmo. jeszcze lepiej gdyby dodać tam ,krótki filmik o demontażu SC ,wyroku TK i obietnicach władz PIS-u..

mądra głowisia,
gazety mają określony profil odbiorców, w wykopie tego nie ma i tym lepiej,
mam nadzieję, że SS nie opublikuje apelu w koszernej bo jej prezes nie kupuje
 
W tej cenie co Sławku podałeś to Poszedł przelew chyba na jeden wyraz =)

SŁAWKI OBIECAJ że osoby które teraz nie płaca składek nie uzyskają od NAS pomocy w drogach odwoławczych, pozwach zbiorowych i obsługach Kancelarii Prawnych!!!

Sry koleżanki i koledzy ale właśnie teraz potrzebujemy Was najbardziej, aby zbudować silny związek w tej historycznej i przełomowej dla nas chwili.

Myślę że oprócz wpływania na samą ekipę rządząca musi WYJŚĆ od Sławka WYRAŹNY KOMUNIKAT do środowiska f-szy Celnych że w najbardziej pesymistycznej opcji (zawsze musimy mieć plan B) solidarni będą już tylko członkowie ZZ Celnicy PL. Z takim też założeniem płacę zawsze składki oraz dodatkowe środki w miarę możliwości w tym momencie na podreperowanie budżetu Naszego ZZ.

Sławku rozważ te możliwość, w myśl zasady kto nie jest z nami teraz, niech nie liczy na pomoc po wejściu KAS.
 
Bardzo, bardzo proszę koleżanki i kolegów ze Służby Celnej musimy zrobić wszystko aby zjednoczyć całe środowisko, porwać niezdecydowanych, zmęczonych, czy stojących z boku.Nie dzielmy się. Po przeczytaniu Harmonogramu działań...... z 08.07.2016r. wierzę, że TO MUSI SIĘ UDAĆ . Przede wszystkim Harmonogram musi przeczytać każdy funkcjonariusz.Wszyscy muszą zostać włączeni czynnie do działania.Nie ma czasu na bierne czekanie
 
Przelałem przed chwilą za siebie, za DICa zesłanego ze Szczecina i jeszcze za jakieś 3 osoby, które mają wszystko w d... (bo po co się angażować). Pomysł publikacji listu uważam za świetny.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
 
Jesteśmy grupą zawodową, która wprost odczuwa kłamstwa kampanii wyborczej PAD, PBS i PIS...
Osobiście uważam, że te 150 000 powinniśmy w zębach zanieść Ojcu Dyrektorowi z obietnicą drugiej transzy...
Wtedy może byłaby szansa na 'kupienie' sobie 'realizacji obietnic wyborczych'... Bo jak na razie to ja widzę 'nie i ...uj'!!!
 
ojciec dyrektor dostał od rządu ile? coś koło 20 baniek? a Ty chcesz dać mu 150tys? uśmiałem się...
 
ojciec dyrektor dostał od rządu ile? coś koło 20 baniek? a Ty chcesz dać mu 150tys? uśmiałem się...

'Ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka' :D Są osoby, które LUBIĄ KAŻDE pieniądze...
Coś ostatnio czytałam o jakiś wygranych konkursach o porównywalnej wartości. Ale nie chce mi się szukać. Być może się pomyliłam i rzeczywiście przytuli o wiele więcej :)
 
Back
Do góry