• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Komisja Lekarska

To dobrze się zapowiada 😅 Tak poważnie chodzi mi bardziej czy odrzucają z powodu tatuaży czy nie? Czy tatuaż na zewnętrznej stronie dłoni odrazu dyskredytuje kandydata?
 
Chcesz do Białegostoku? Przecież tutaj wszystko zamknięte!! Przenoszą do innych Izb. Nabór prowadzą na "ewentualne otwarcie przejść". Kiedy to będzie nikt nie wie.
 
To dobrze się zapowiada 😅 Tak poważnie chodzi mi bardziej czy odrzucają z powodu tatuaży czy nie? Czy tatuaż na zewnętrznej stronie dłoni odrazu dyskredytuje kandydata?
To zależy od psychologa niektórzy to traktują jako skłonności do samookaleczania się
Kiedyś można było mieć ale w miejscach zakrytych i tak np na szyi czy głowie to dyskwalifikowało ale ciągle idzie nowe i trudno powiedzieć jak się do tego odniosą bo na dłoni no to jednak widać w rękawiczkach pracować nie będziesz ale może ktoś ten temat już przerabiał może się ktoś odezwie
Powodzenia 👍
 
To zależy od psychologa niektórzy to traktują jako skłonności do samookaleczania się
Kiedyś można było mieć ale w miejscach zakrytych i tak np na szyi czy głowie to dyskwalifikowało ale ciągle idzie nowe i trudno powiedzieć jak się do tego odniosą bo na dłoni no to jednak widać w rękawiczkach pracować nie będziesz ale może ktoś ten temat już przerabiał może się ktoś odezwie
Powodzenia 👍
Dzięki za odpowiedź 🙂
 
Jest kilka przypadków w służbie osób które mają tatuaże. Ostatnio został właśnie przyjęty chłopak z tatuażami i to w widocznych miejscach.
 
Jeszcze kilka lat temu przychodzili nowi wydziarani ze hej. Nie martw się na zapas.
 
Spokojnie na miejscu wypalają rozgrzanym żelazkiem prawie nie boli 😁
Komisja lekarska od 2017 roku nie może uznawać tatuażu jako niesdolnosci do służby aczkolwiek zostanie on dokładnie opisany w opinii komisji razem z innymi wynikami i przesłany do IAS. Ja mam od barku do nadgarstka i kilka lat temu juz problemu nie było.
 
Back
Do góry