• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6987 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Gołdap pracuje a jak z innymi przejsciami?

Wznieśliście się na wyżyny czyli osiągnęliście poziom dna wybaczcie nie będę robił z waszych matek k..w z ojców pedofili, bo to nie ich wina że społeczeństwo tak was skrzywiło. Pokazaliście wasze oblicze i jak ja przynoszę komuś wstyd to nie znajdzie się słowa na to co wy robicie.
 
Wznieśliście się na wyżyny czyli osiągnęliście poziom dna wybaczcie nie będę robił z waszych matek k..w z ojców pedofili, bo to nie ich wina że społeczeństwo tak was skrzywiło. Pokazaliście wasze oblicze i jak ja przynoszę komuś wstyd to nie znajdzie się słowa na to co wy robicie.
To wez slownik wyrazow obcych:D
 
Wznieśliście się na wyżyny czyli osiągnęliście poziom dna wybaczcie nie będę robił z waszych matek k..w z ojców pedofili, bo to nie ich wina że społeczeństwo tak was skrzywiło. Pokazaliście wasze oblicze i jak ja przynoszę komuś wstyd to nie znajdzie się słowa na to co wy robicie.

Wiesz wole skończyć na dnie niż tak jak ty kopać dalej;)
 
Antyterroryści???

:confused:
Kogoś właśnie kładli na glebę na przejściu w Gołdapi.A to ciekawe...
 
Ha! Skandal to wczorajsze życzenia w wieczornej audycji Radia 5 :D
Dla celników z przejścia od podróżnych...za ciężką pracę tego dnia :D
 
Miło dziś było

A NASZYM NOTABLOM WIZYTA SZANOWNEGO SSC NA GOŁDAPI ODBIJE SIĘ CZKAWKĄ. UHA HA;). WRESZCIE SIĘ NA NICH POZNALI BUHAHA:cool:
 
Szkoda, że teraz tacy mocni jesteście bo na pasku to mało co celnikom w dupę nie wejdziecie
ech... szkoda gadać wielcy twardziele w internecie a w realu tylko się modlicie żeby na BKS nie wjechać bo mandaciki drogie i potem płacz i opowieści jacy to wy nieszczęśliwi jesteście. A tak naprawde układ jest prosty wy przewozicie my szukamy i tyle kończę pracę i mam w dupie wszystkich przemytników tak samo jak oni mają mnie jak nie jestem w pracy. Więc po co te pyskówki....
 
wie ktoś ile znaleziono papierosów w ostatnio zajętym autobusie braci Z.? Krążą plotki, że około 1000 kartonów fajek. Oczywiście chodzi o przejście OC Gołdap.
 
Back
Do góry