• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6987 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Gołdap pracuje a jak z innymi przejsciami?

B

BlackMSI

Gość
Ruszyli chłopacy "nieroby" do boju, ponoć boją się o posadki swoje :D A jak się nie boją to niech idą do biedronki towar rozkladać w nocy :D Na ich miejsce jest dziesiątki innych. Białystok rządzi:) Oby tak dalej......
 
Nieroby

Ruszyli chłopacy "nieroby" do boju, ponoć boją się o posadki swoje :D A jak się nie boją to niech idą do biedronki towar rozkladać w nocy :D Na ich miejsce jest dziesiątki innych. Białystok rządzi:) Oby tak dalej......

Żeby rozkładać towar w Biedronce trzeba mieć chociaż trochę umiejętności, tobie i tego brakuje więc jeździsz do ruskich nierobie.
 
....za to Twoje umiejętnosci są ogromne ze śrubokrętem brudasie:D

Ja przynajmniej nie cuchnę potem od stania w upale śmierdzielu. A h.j tobie do moich umiejętności, jakbyś miał chociaż 1/100 to znalazłbyś sobie legalną pracę pasożycie. Wolę być brudasem ze śrubokrętem niż zasranym przemytnikiem( przynajmniej nie mam osranych gaci na myśl wy..bią mnie dzisiaj czy nie). Chociaż dla większości z was to szczyt możliwości.
 
Ja przynajmniej nie cuchnę potem od stania w upale śmierdzielu. A h.j tobie do moich umiejętności, jakbyś miał chociaż 1/100 to znalazłbyś sobie legalną pracę pasożycie. Wolę być brudasem ze śrubokrętem niż zasranym przemytnikiem( przynajmniej nie mam osranych gaci na myśl wy..bią mnie dzisiaj czy nie). Chociaż dla większości z was to szczyt możliwości.

W tym poście pokazałeś szczyt swoich możliwości czy tez możesz być jeszcze bardziej elokwentny* inaczej :D

*
cham.jpg
 
Ja przynajmniej nie cuchnę potem od stania w upale śmierdzielu. A h.j tobie do moich umiejętności, jakbyś miał chociaż 1/100 to znalazłbyś sobie legalną pracę pasożycie. Wolę być brudasem ze śrubokrętem niż zasranym przemytnikiem( przynajmniej nie mam osranych gaci na myśl wy..bią mnie dzisiaj czy nie). Chociaż dla większości z was to szczyt możliwości.



...juz nie cuchne potem bo się stoi 3-5 godzin bo "nieroby" wzieli się do roboty i nie wiem kto tu cuchnie potem 12 godzin w tych buciorach i pseudo"ubraniu służbowym":D bezdomi lepiej się ubierają a jak się nie podoba to do Biedronki:D Osobiscie dzwonie do Białegostoku jak stoje wiecej niz 5 godzin:D a Wy trzesięcie majtkami pseudo celnicy...piękne czasy nastaly wreszcie się boicie:)
 
Racja

Nie śmierdzisz potem śmierdzisz g....nem,dla mnie możesz dzwonić po 5 minutach i mam to w d... podobnie jak ciebie. Dla twojej wiadomości ubranie służbowe funkcjonariusza nazywa się mundur. Mnie z chęcią przyjmą do biedronki, ciebie nie niedouczony nierobie.
P.S. jak cała twoja elokwencja były turysto ogranicza się do kopiowania cudzych obrazków (ostatnio tylko tym błyskasz)to brawo. jeszcze tylko powiedz na której jesteś smyczy po prawej czy po lewej. te podszczekiwanie najlepiej ci wychodzi. No czas żebyś poszukał jakiegoś nowego obrazka bo daleki jestem od optymistycznego myślenia że sam coś wymyślisz.
 
Kolego celgos. Nie denerwuj się to są jakieś śmieszne "ludziki". Niech sobie tak myślą w tej zawszonej główce(głowa to,by było za dużo dla tych prostaków). Nie mam zamiaru z tymi pierwotniakami(przepraszam pierwotniaki) tyle ich co sobie popiszą. Porządek musi być-przemytnika tępego w łeb.
 
Kolego celgos. Nie denerwuj się to są jakieś śmieszne "ludziki". Niech sobie tak myślą w tej zawszonej główce(głowa to,by było za dużo dla tych prostaków). Nie mam zamiaru z tymi pierwotniakami(przepraszam pierwotniaki) tyle ich co sobie popiszą. Porządek musi być-przemytnika tępego w łeb.
Prosty,zawszony pierwotniak to cie robil i spapral robote.Gdyby nie przemytnicy to byscie byli zbedni,W mysl zasady-szanuj wroga swego,mozesz miec gorszego!
 
Prosty,zawszony pierwotniak to cie robil i spapral robote.Gdyby nie przemytnicy to byscie byli zbedni,W mysl zasady-szanuj wroga swego,mozesz miec gorszego![/QUOTE



no i tu jesteś w błędzie. służba celna, to nie tylko granica. trochę chęci, poprawnie napisane zapytanie, a google otworzą się przed Tobą i będziesz mógł przeczytać dużo wiecej o nałożonych na nas zadaniach:rolleyes:
 
"Sadzaj ty żabę na złocie, a ona i tak woli w błocie.... "

Wystarczy poczytać posty, samo słownictwo użyte do wypowiedzi świadczy o danej osobie.Jak powiadaja kulturę osobistą i jak też kulturę słowa wynosi się z domu, szkoły czyli kłania się wychowanie :(.

ps."Diabeł diabła nie ugryzie.... " :D
 
Ostatnia edycja:
Zgadza sie sc to nie tylko granica, ale co zrobic z ta armia ciemniakow, ktorzy nadaje sie tylko do trzymania srubokreta? Przeciez polowa z nich nie umialaby mandatu wypisac juz nie wspomne o czyms bardziej skomplikowanym. Wiem, ze mam racje, bo podobne zdanie ma kilku znanych mi zoli. I co z nimi zrobic? przeciez nie beda w 20 siedziec na granicy jak nie bedzie kontrabandy, zostanie 3,4 a reszta albo won na zielona trawke a wybrancy beda robic cos innego :p
 
Ąteligent

Wystarczy poczytać posty, samo słownictwo użyte do wypowiedzi świadczy o danej osobie.Jak powiadaja kulturę osobistą i jak też kulturę słowa wynosi się z domu, szkoły czyli kłania się wychowanie :(.

ps."Diabeł diabła nie ugryzie.... " :D

Co wspólnego ma kultura z elokwencją nic, zanim użyjesz słowa którego znaczenia nie rozumiesz sprawdź w słowniku pseudointelektualisto granatem od pługa oderwany. Poczytaj sobie słownik Kopalińskiego może wtedy dojdzie do twojego łba że wulgaryzmy są częścią języka polskiego, używa się ich do podkreślenia tonu wypowiedzi. Ja swoje posty piszę sam, a nie szukam cudzych wypowiedzi(obrazków) w internecie. Wypowiadają się tu społeczne szumowiny którzy jedyną zdolnością jaką posiedli jest jazda w kółko, sprawia im to tak wielki wysiłek intelektualny że wystarczy spojrzeć na ich tępe wyrazy twarzy kiedy staną do odprawy. Poza tym myślą że są ważni i komuś na nich zależy, nawet tworzą teorie "żeby nie my........", żeby nie wy złodzieje podatków to dziura w budżecie byłaby ciut mniejsza.
 
Ostatnia edycja:
Co wspólnego ma kultura z elokwencją nic, zanim użyjesz słowa którego znaczenia nie rozumiesz sprawdź w słowniku pseudointelektualisto granatem od pługa oderwany. Poczytaj sobie słownik Kopalińskiego może wtedy dojdzie do twojego łba że wulgaryzmy są częścią języka polskiego, używa się ich do podkreślenia tonu wypowiedzi. Ja swoje posty piszę sam, a nie szukam cudzych wypowiedzi(obrazków) w internecie. Wypowiadają się tu społeczne szumowiny którzy jedyną zdolnością jaką posiedli jest jazda w kółko, sprawia im to tak wielki wysiłek intelektualny że wystarczy spojrzeć na ich tępe wyrazy twarzy kiedy staną do odprawy. Poza tym myślą że są ważni i komuś na nich zależy, nawet tworzą teorie "żeby nie my........", żeby nie wy złodzieje podatków to dziura w budżecie byłaby ciut mniejsza.
Ty naprawde jestes taki tepy sam z siebie,czy tobie za to placa zebys taki byl?Skoro jestes taki uczciwy to zapisz sie do PIS-u.
 
Ty naprawde jestes taki tepy sam z siebie,czy tobie za to placa zebys taki byl?Skoro jestes taki uczciwy to zapisz sie do PIS-u.

Pis to ci morde lizał, frajer z ciebie i tyle co sobie poszczekasz, jesteś miękkim h.. robionym wymoczkiem co zgrywa twardziela.
 
Koledzy a jak sytuacja na Bezledach? Robią nieroby?:D Z tego co wiem jesli Białystok obejmie takze Bezledy to będą musili robić:D ahhh naprawde piękne czasu:D
 
Back
Do góry