• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Emerytury !!!

Źarty ? Czekamy na poważne informacje


Nie bierz tego do siebie, ale w czerwcu zeszłego roku, większość także czekała,
pomimo wielokrotnego potwierdzenia !! Może także na "poważniejsze" informacje
tak czekali, czekali, czekali, aż trzeba było wygasić to czekanie, by nie wyjść
na kompletnych idiotów ...
 
Potwierdzam to, co piszą przedmówcy: brak informacji, wszechobecny strach przed odwetem w postaci braku propozycji zatrudnienia. W moim urzędzie wygląda na to, że niewiele osób zdecyduje się na złożenie pisma do 26 stycznia. Zasadnicze wątpliwości:
- dlaczego wniosek należy złożyć do 26 stycznia?
- czy późniejsze pozwy będą składane zbiorowo a ZZ zagwarantuje pełnomocnika na rozprawy?

Brakuje rzetelnych informacji i koordynacji akcji, lokalne władze związkowe też praktycznie nic nie wiedzą. Strach jest potęgowany przez wszechobecny chaos powodowany wdrożeniem KAS (brak ustalonych struktur terenowych, brak jakichkolwiek informacji od kierownictwa, plotki).

Większość fc deklaruje złożenie wniosku, jeśli będzie to akcja masowa, a taka akcja wymaga rzetelnej, powszechnie dostępnej informacji i koordynacji.
 
Strach przed odwetem?! powariowaliscie ludzie już całkowicie!

Potwierdzam to, co piszą przedmówcy: brak informacji, wszechobecny strach przed odwetem w postaci braku propozycji zatrudnienia. W moim urzędzie wygląda na to, że niewiele osób zdecyduje się na złożenie pisma do 26 stycznia. Zasadnicze wątpliwości:
- dlaczego wniosek należy złożyć do 26 stycznia?
- czy późniejsze pozwy będą składane zbiorowo a ZZ zagwarantuje pełnomocnika na rozprawy?

Brakuje rzetelnych informacji i koordynacji akcji, lokalne władze związkowe też praktycznie nic nie wiedzą. Strach jest potęgowany przez wszechobecny chaos powodowany wdrożeniem KAS (brak ustalonych struktur terenowych, brak jakichkolwiek informacji od kierownictwa, plotki).

Większość fc deklaruje złożenie wniosku, jeśli będzie to akcja masowa, a taka akcja wymaga rzetelnej, powszechnie dostępnej informacji i koordynacji.


Chyba poniosła Cię za daleko fantazja! Wszechobecny strach???? bez przesady! Co to przestępca jestem, czy uciekam przed czymś, kimś ? Nie dajmy się zwariować takimi wpisami powątpiewających osób.
 
Chyba poniosła Cię za daleko fantazja! Wszechobecny strach???? bez przesady! Co to przestępca jestem, czy uciekam przed czymś, kimś ? Nie dajmy się zwariować takimi wpisami powątpiewających osób.

Piszę jaka jest atmosfera w moim otoczeniu. Niestety nie poniosła mnie fantazja. Fantazja poniosła MB.
 
1 marca wszystko musi się udać. To sprawdzian dla Szefa KAS. I choćby się paliło, waliło, zmiany muszą wejść gładko w życie. A jak wygląda to naprawdę, to wszyscy wiemy. Jedna wielka rozsypka i NIEWIADOMA. Dlatego ludzie zostaną tam gdzie są, wymieni im się tylko tabliczki i ściągnie mundur, a robota pójdzie dalej "niezakłócona". Bo kto z dnia na dzień, przyuczy się do naszych obowiązków? Ta wlk. zmiana to burza w szklance wody, jeśli chodzi o zapowiedzi. Po prostu- gorzka prawda i wyłącznie pozbawienie nas mundurów, które z godnością nosimy. Dla us nic się nie zmieni, to MY zostaliśmy sprowadzeni do parteru i przyparci do muru jakimiś bliżej nie określonymi propozycjami pracy. Fatalna perspektywa takich zmian, w ten sposób przeprowadzonych. A można było po ludzku.
 
Strach ma wielkie oczy. Nie bójcie się! Będzie dobrze! Świat jest piękny i na naszych problemach się nie kończy. LA la la la , wesoło mi:D:cool:
 
no to spadam stad. Pozdrawiam i życzę więcej optymizmu ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bać się czy nie bać.....?! Powiem tak: listy w izbach już zrobione dawno to tylko kwestia czasu kiedy je udostępnią to po pierwsze a po drugie wszystkie ip także są już znane a zatem ten kto tu pisał już ma "przeznaczenie"
 
Bać się czy nie bać.....?! Powiem tak: listy w izbach już zrobione dawno to tylko kwestia czasu kiedy je udostępnią to po pierwsze a po drugie wszystkie ip także są już znane a zatem ten kto tu pisał już ma "przeznaczenie"

Nie masz racji Standby2 i jesteś w błędzie co do mnie. zapewniam.
 
Bać się czy nie bać.....?! Powiem tak: listy w izbach już zrobione dawno to tylko kwestia czasu kiedy je udostępnią to po pierwsze a po drugie wszystkie ip także są już znane a zatem ten kto tu pisał już ma "przeznaczenie"

Ja mam to w d......, wnioski przygotowane, wysyłam jutro. Ale wiem z rozmów że ludzie się wahają i potrzebują wsparcia.
 
Bo widzisz....ludzie po pierwsze sie boją ale nie wiem czego a po drugie nikt im jasno nie powiedzial na czym stoimy a zatem po co i naco. jest info ale np. nikt nie zdal relacji jakie wnioski zapadły podczas zjazdu.
 
Back
Do góry