• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Emerytury !!!

No dokładnie tego się obawiam, że jeszcze im się spodoba i dadzą np. mi "odpocząć" za biurkiem :/

Dajcie na luz 3 dni na "odsłużenie" w aktach i tyle, nie ma co robić z tego sensacji i tematu zastępczego - podkreślam nie za te konkretne 3 dni pseudo grk ;)
 
Krótko i na temat nie o wilkach. Czy emki będą uchwalone czy nie ? Jeżeli tak to kiedy? Wiele osób chce spadać z" baru".........nie cze3kając na jakieś enigmatyczne propozycje. Przyszedł czas na młodych. Przecież uważają, że "starzy" zajmują im stanowiska i chcą " bezapelacyjnie służyć do końca........mojego albo jej..." cyt. Psy reż Pasikoewski

No wlasnie ????
 
O emki można zapytać dyrekcję mojej IC Biała Podlaska. Na pewno coś wiedzą o kryteriach skoro przenoszą ostatnio na oddziały osoby z izby które nie były nigdy na granicy i to tylko na kilka dni żeby sobie staż "policyjny" nabili :) Jak była kiedyś akcja wspomożenia kolegów z OCD Dorohusk to oczywiście byli niezdolni do służby ale teraz nastąpiło cudowne ozdrowienie :)
Od poniedziałku nasze oddziały ma zasilić spora grupa "gwiazd" izbowych i to na całe 3 dni :).

Hehe idą na granicę bo ich permanentne rozwolnienie dopada, że emeryturki umkną.
Cynizm tych osób ma odzwierciedlenie szczególnie w tym co napisałeś, że w ramach akcji wspomożenia nie byli skorzy ruszyć z pomocą no bo jaki naczelnik/kierownik na granicy.
A teraz te szczury pierwsze do GRK, wykreślając wcześniejszą obsadę.
Trzy dni urlopu na granicy bo kto ich tam do roboty pogoni.
Rozszerzająca wykładnia przepisu o obowiązkach policyjnych nie przeszła to łapmy się innej opcji.
W końcu to i tak rypnie, a wy naczelnicy/kierownicy pamiętajcie że funkcję się tylko pełni i nie zdziwcie się jak ktoś kiedyś plunie wam w twarz. Tyle w temacie.
 
Jak widzicie spotkanie było jedynie pozoracją dialogu społecznego. Komunikat to jedynie relacja
Komisja się nie zebrała, bo pani przewodnicząca złamała rękę, rzekomo. Życzymy jej zdrówka, ale....
tak sobie pogooglałem i wyszło mi, że pani poseł Szydełko Halina była na posiedzeniu w sejmie 29.11.2016 i nie przeszkadzało to jej cały dzień głosować.
Tutaj jedno z głosowań:
http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=klubglos&IdGlosowania=45981&KodKlubu=PiS
A tu o kogo chodzi:
http://orka.sejm.gov.pl/SQL2.nsf/Skladpkom8?OpenAgent&PSR01N
Nie mamy złudzeń, z tą pozoracją to Sławek ma rację.
 
Komisja się nie zebrała, bo pani przewodnicząca złamała rękę, rzekomo. Życzymy jej zdrówka, ale....
tak sobie pogooglałem i wyszło mi, że pani poseł Szydełko Halina była na posiedzeniu w sejmie 29.11.2016 i nie przeszkadzało to jej cały dzień głosować.
Tutaj jedno z głosowań:
http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=klubglos&IdGlosowania=45981&KodKlubu=PiS
A tu o kogo chodzi:
http://orka.sejm.gov.pl/SQL2.nsf/Skladpkom8?OpenAgent&PSR01N
Nie mamy złudzeń, z tą pozoracją to Sławek ma rację.


Lewa ręka złamana 18.11.2016. W innych spotkaniach nie przeszkadza. Coś innego było powodem, że posiedzenie komisji odwołano.

https://web.facebook.com/Halina-Szydełko-1487988344847604/?_rdr
 
Ale sobie z nas kpią podając taką przyczynę odwołania Podkomisji. W dzisiejszych czasach, w których wszystko w necie można sprawdzić i ustalić np. to, że na zwolnieniu nie była... Mają nas za idiotów i frajerów:(
 
Ale sobie z nas kpią podając taką przyczynę odwołania Podkomisji. W dzisiejszych czasach, w których wszystko w necie można sprawdzić i ustalić np. to, że na zwolnieniu nie była... Mają nas za idiotów i frajerów:(
PIS wprowadza powazne zmiany w ustawie emerytalnej Policji w zw z dezubekizacja. Moze to jest wlasnie prawdziwa przyczyna odwolania naszej podkomisji. Druga sprawa to mozliwe kolizje projektu obywatelskiego z ustawa emerytalna po zmianach. Trzeba bedzie poprawiac od nowa, a to zajmie czas. Nastepna kwestia> Kontrwywiad donosi, ze ktos wystapil do sadu o emeryture mundurowa i to wywolalo male zamieszanie w kregach rzadowych. Slyszal ktos o tym?
 
czas rzucić rękawicę. czyli innymi słowy, powszechnie wystąpić do sądów powszechnych o zasądzenie mundurowych emerytur. ponieważ zrobiliśmy wszystko, co trzeba. mamy wyrok trybunału konstytucyjnego. mamy projekt obywatelski. mamy też faktyczne zamrożenie działań w tym przedmiocie przez rządzącą sitwę. która w maszynce sejmowej klepie wszystko bez zastanowienia i refleksji.

że niepolityczne działanie?

że przyłączenie się do zbowidowców?

mam to w czterech literach.

PIS wprowadza powazne zmiany w ustawie emerytalnej Policji w zw z dezubekizacja. Moze to jest wlasnie prawdziwa przyczyna odwolania naszej podkomisji. Druga sprawa to mozliwe kolizje projektu obywatelskiego z ustawa emerytalna po zmianach. Trzeba bedzie poprawiac od nowa, a to zajmie czas. Nastepna kwestia> Kontrwywiad donosi, ze ktos wystapil do sadu o emeryture mundurowa i to wywolalo male zamieszanie w kregach rzadowych. Slyszal ktos o tym?
 
AdamDworcow " PIS wprowadza powazne zmiany w ustawie emerytalnej Policji w zw z dezubekizacja. Moze to jest wlasnie prawdziwa przyczyna odwolania naszej podkomisji. Druga sprawa to mozliwe kolizje projektu obywatelskiego z ustawa emerytalna po zmianach. Trzeba bedzie poprawiac od nowa, a to zajmie czas. Nastepna kwestia> Kontrwywiad donosi, ze ktos wystapil do sadu o emeryture mundurowa i to wywolalo male zamieszanie w kregach rzadowych. Slyszal ktos o tym? "



temat: Jedyna możliwa obecnie forma protestu :cool:
 
jakiś czas temu....... SSC stwierdził że sprawa emek będzie rozwiązana w tym roku. o Co kaman? kiedy podkomisja??!!!
 
jakiś czas temu....... SSC stwierdził że sprawa emek będzie rozwiązana w tym roku. o Co kaman? kiedy podkomisja??!!!
Emerytury to już przegrana sprawa. Jeśli z obietnicami Szefa SSC będzie tak samo w sprawie naszych propozycji pracy i wynagrodzeń, to nie chce nawet myśleć co z nami będzie...
 
Back
Do góry