• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Emerytury !!!

Popieram cat. Nie rozumiem dlaczego, praktycznie WSZYSCY uważają, że rząd = PIS = MF. Smutne i dołujące, bo łatwo z tego wnioskować, że nikt, już nie będzie procedował emek i KAS inaczej, niż przekazuje MF. Moim zdaniem zupełnie nieudowodnione. Prezes Kaczyński niestety, nie prostuje na razie żadnych "rewelacji" MF, na temat emek dla Nas. i KAS.
Może dlatego że w tym kraju budżet to najważniejsze słowo wśród polityków przy sterach. Bez pieniędzy nie ma rządzenia- proste. I jeżeli ktoś uważa że MF coś tam sobie pichci bez wiedzy rządu to moim zdaniem jest w błędzie.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 
Witam wszystkich i przepraszam, że nie pisałem po Podkomisji i po posiedzeniu ZG, ale przygotowuję się wraz z moim synkiem Maciusiem do Pierwszej Komunii Świętej, którą ma dzisiaj. Proszę o modlitwę za Niego i za starszego Tomka, który tydzień temu miał Sakrament Bierzmowania.

. . . i pomódlmy się jeszcze o DAR MĄDROŚCI i odrobinę POKORY dla Pana Sławomira S.
 
Popieram cat. Nie rozumiem dlaczego, praktycznie WSZYSCY uważają, że rząd = PIS = MF. Smutne i dołujące, bo łatwo z tego wnioskować, że nikt, już nie będzie procedował emek i KAS inaczej, niż przekazuje MF. Moim zdaniem zupełnie nieudowodnione. Prezes Kaczyński niestety, nie prostuje na razie żadnych "rewelacji" MF, na temat emek dla Nas. i KAS.
robocza teza, ze MF to nie rzad i nie PIS zostala przetestowana i zweryfikowana negatywnie. Pismo do min. Macierewicza przekazano zgodnie z wlasciwoscia do MF bo nikt w rzadzie nie bedzie sie zajmowal sprawami w kompetencji MF. Pismo do Prezesa skonczylo sie odpowiedzia kopiuj wklej z MF, ktora zostala przyjeta do wiadomosci przez Prezesa i nalezy sadzic, ze zaakceptowana.
 
Witam wszystkich i przepraszam, że nie pisałem po Podkomisji i po posiedzeniu ZG, ale przygotowuję się wraz z moim synkiem Maciusiem do Pierwszej Komunii Świętej, którą ma dzisiaj. Proszę o modlitwę za Niego i za starszego Tomka, który tydzień temu miał Sakrament Bierzmowania.

. . . i pomódlmy się jeszcze o DAR MĄDROŚCI i odrobinę POKORY dla Pana Sławomira S.
Dar mądrości i pokory jest Tobie potrzebny skoro wypisujesz takie bzdury!!!
 
Przyznam się, że nie rozumiem. Padają pytania, gdzie jest Sławomir Siwy? Kiedy pojawia się odpowiedź, nie wszystkim się ona podoba. Każdy z nas ma prawo do prywatności, do troski o rodzinę, a także do prośby o modlitwę. Starajmy się uszanować drugiego człowieka, jego poglądy i jego troski. Tylko tyle i aż tyle
 
'" (...) armia ponad 14000 tysięcy f.c zdecyduje kiedy podejmie protest.(...)."

MYŚLĘ, ŻE NASZĄ ARMIĘ MOŻNA PODWOIĆ O NASZE RODZINY - DO PODJĘCIA PROTESTU I NA PIKIECIE :confused: .....
 
(-)robocza teza, ze MF to nie rzad i nie PIS zostala przetestowana i zweryfikowana negatywnie.
(?!)

(-)Pismo do min. Macierewicza przekazano zgodnie z wlasciwoscia do MF bo nikt w rzadzie nie bedzie sie zajmowal sprawami w kompetencji MF.
(?!)

(-)Pismo do Prezesa skonczylo sie odpowiedzia kopiuj wklej z MF,
(-)ktora zostala przyjeta do wiadomosci przez Prezesa i nalezy sadzic, ze zaakceptowana.


Piszesz DZIECIAKU trzy zdania, gdzie; już w drugim zaprzeczasz pierwszemu, a po mistrzowsku kończysz zdaniem przeczącym sobie samemu.

Przecież masz dowód przeciwny TWOJEJ tezie, który w tłumaczeniu "z polskiego na nasze" brzmi jakoś tak:
- ani "prezes", ani min. Macierewicz, nawet nie popatrzyli na zawartość pisma, bo są na tyle dojrzali (pomijam kwestię powinności - osobny temat), iż doskonale wiedzą o swojej NIEWIEDZY W "TEMACIE" i jedynie "odbili piłeczkę".
 
Witam wszystkich i przepraszam, że nie pisałem po Podkomisji i po posiedzeniu ZG, ale przygotowuję się wraz z moim synkiem Maciusiem do Pierwszej Komunii Świętej, którą ma dzisiaj. Proszę o modlitwę za Niego i za starszego Tomka, który tydzień temu miał Sakrament Bierzmowania.

. . . i pomódlmy się jeszcze o DAR MĄDROŚCI i odrobinę POKORY dla Pana Sławomira S.

Niech każdy kto rzuca błotem w Sławka (albo w inne ZZ) pokaże co sam zrobił, a dopiero potem się przypierdala. Tak nie przystoi. A już wycieczki osobiste są poniżej pasa "kolego". Wystarczająco dużo Siwy poświęcił tej robocie, żeby teraz móc z nami dzielić się swym prywatnym szczęściem. Ma do tego w pełni zasłużone prawo ! Jeśli ci nie pasuje, to nie módl się - nie musisz. Masz takie samo prawo do tego, jak Sławek, by o to prosić, lub ja, by to uczynić.

Sławku, gratuluję tej chwili i cieszę się z Twoja rodziną. To wielkie wydarzenie w życiu dzieciaka. Jedno z tych, które będzie pamiętać się do końca życia. Pierwszy świadomy sakrament :)
 
Piszesz DZIECIAKU trzy zdania, gdzie; już w drugim zaprzeczasz pierwszemu, a po mistrzowsku kończysz zdaniem przeczącym sobie samemu.

Przecież masz dowód przeciwny TWOJEJ tezie, który w tłumaczeniu "z polskiego na nasze" brzmi jakoś tak:
- ani "prezes", ani min. Macierewicz, nawet nie popatrzyli na zawartość pisma, bo są na tyle dojrzali (pomijam kwestię powinności - osobny temat), iż doskonale wiedzą o swojej NIEWIEDZY W "TEMACIE" i jedynie "odbili piłeczkę".
Cat, postanowilem sobie kiedys, ze zawsze bede dodawal suplement specjalnie dla Ciebie, zebys mogl zrozumiec o co chodzi. Niestety, czasem mi sie nie chce. Chociaz, ... Twoje proby zdobycia sie na wysilek intelektualny sa zabawne wiec chyba utrzymam linie wystawiania Cie na pokuszenie.
 
Dla naiwnych oszołomów: Stanowisko MF to stanowisko rządu bo szałamacha ani banaś nie piardnie bez pozwolenia prezesa.
Co do religii, wiary oraz sakramentów proponuję wszystkim pozostawić z boku bo to bardzo intymna część życia każdego człowieka.
 
Dla naiwnych oszołomów: Stanowisko MF to stanowisko rządu bo szałamacha ani banaś nie piardnie bez pozwolenia prezesa.
Co do religii, wiary oraz sakramentów proponuję wszystkim pozostawić z boku bo to bardzo intymna część życia każdego człowieka.


Z tego wnioskuję ,iż oficjalnie nazywasz Sławka "oszołomem"?!


...

Naszym problemem i problemem Polski jest MF i na tę instytucję ukierunkujemy w chwili obecnej Nasze działania. Resort Finansów jest największym hamulcowym. Gdyby nie niemoc i celowe działania tego resortu, Polska rozwijałaby się trzy razy szybciej. Uważamy wręcz, że mamy do czynienia z zawłaszczeniem Polski przez bliżej nieokreślone grupy interesu, potężne lobby działające nieprzerwanie od wielu lat na szkodę Polski w tym resorcie.
...
 
Witam... powiem tylko tyle: nie uwłaczajmy sobie, a zwłaszcza osobom, które na to nie zasługują... Napisałem to już wcześniej: będzie możliwość, baaa, a nawet potrzeba zaprezentowania swoich poglądów i stanowiska w dniu 13 MAJA 2016r. Tam pokażmy jacy jesteśmy zdecydowani na działanie, pokażmy to MF-owi... Nie jątrzmy i nie bijmy piany na forum... To potrafi nawet największa... niemota ( bez obrazy) Spotkajmy się 13-go ...
Razem... stanowimy siłę!!! pzdr:cool:
 
at jednak tylko dla ciebie ludzie muszą tłumaczyć wpisy.

SŁAWEK SIWY JEST WIELKIM CZŁOWIEKIEM jako osobowość, z Niego ludzie powinni brać przykład i jedynym związkowcem, który zrobił tak wiele dla Służby Celnej o tym już pisałem i to po 100kroć potwierdzam.

AdamDworcow WYRAŻNIE I DOSADNIE CI ODPOWIEDZIAŁ.
Nie mam pojęcia o co ci chodzi kolego bo prezentujesz co najmniej dziwne pojmowanie istoty sprawy zgodne z doktryną ludzi, którzy zamierzają zlikwidować SC oraz pozbawić formację należnych praw konstytucyjnych odnośnie emerytur.
Pisałem do ciebie na temat doktora(KTÓRY NIE POMAGA)proszę przemyśl to bo jak ci pięć osób mówi, że jesteś pijany to na wszelki wypadek połóż się spać nawet jak nie piłeś.

"Co do religii, wiary oraz sakramentów proponuję wszystkim pozostawić z boku bo to bardzo intymna część życia każdego człowieka." i nie powinna być wplatana w sprawy związkowe, które nurtują środowisko i nie pisałem tego per noga do Sławka, który stwierdził fakt tylko do osób, które podtrzymują i analizują wpis.
 
Dla naiwnych oszołomów: Stanowisko MF to stanowisko rządu bo szałamacha ani banaś nie piardnie bez pozwolenia prezesa.
Co do religii, wiary oraz sakramentów proponuję wszystkim pozostawić z boku bo to bardzo intymna część życia każdego człowieka.
Przy plus 500 pierdnął negatywnie jeszcze se trochę pierdnie i adijos muczaczos
 
Sławku nie przejmuj się pajacami(typu zośka, ciotka, czy jakoś tak), łączyliśmy się w modlitwie z Wami, a teraz spędzaj czas z Rodzinką i bliskimi Ci osobami.
 
Już to przerabialiśmy w 2008 r. Teraz trzeba zdecydowanie zmusić rządzących do ustępstw i realizacji wyroku TK tylko w jednym czasie iść na L-4 i to na dwa tygodnie max. Ciekawe co wtedy powiedzą i zrobią,a wiem ,że Pan Banaś panicznie boi się strajku bądź jakiejkolwiek akcji z naszej strony zwłaszcza przed wizytą Papieża oraz konferencji NATO.To jest ostania szansa na osiągnięcie naszych celów.Nie wymagajcie od Sławka aby to On zaproponował takie wyjście z tej sytuacji.Każdy trzeźwo myślący o naszym celu tak postąpi.Nie wymagajmy od Sławka ,żeby to On oficjalnie taki post napisał , On i tak dość za nasze sprawy dostał po D.PIE
 
Cat, postanowilem sobie kiedys, ze zawsze bede dodawal suplement specjalnie dla Ciebie, zebys mogl zrozumiec o co chodzi. Niestety, czasem mi sie nie chce. Chociaz, ... Twoje proby zdobycia sie na wysilek intelektualny sa zabawne wiec chyba utrzymam linie wystawiania Cie na pokuszenie.


Dzięki za tak oficjalną szczerość, wyznaną na Forum wszem i wobec.
Mający wątpliwości w końcu mają pewność - jeśli "nie chce Ci się" dochować wierności samemu sobie, to tym bardziej nie dochowasz jej wobec innych.
Ja nawet nie muszę już wiedzieć, czy przypadkiem nie powinienem się tu zwracać per "Jacek" ...
 
zadziwiające, jak medialna rzeczywistość jest uzależniona od koniunktury politycznej. przed zwycięstwem prawicy w ubiegłym roku to prawicowe media się pochylały nad naszymi problemami. obecnie spór merytoryczny z hamulcowymi z ministerstwa fikcji / fałszu (niepotrzebne skreślić) został zauważony przez http://wyborcza.biz/biznes/1,147752,19987844,celna-wojna-wewnetrzna-z-prezesem-kaczynskim-w-tle.html. oczywiście negatywny przekaz podprogowy został skierowany na prezesa pisu.

być może mają rację, ale nie podoba mi się to polityczne uwikłanie sporu o sprawnie i skutecznie działające państwo w zakresie podniesionym w artykule. przecież chociażby nadanie stopni czy stanowisk służbowych z ewidentnym naruszeniem interesu publicznego odbyło się pod politycznym patronatem obecnej opozycji, a utrzymało się w prawnej rzeczywistości dzięki wygibasom sądów administracyjnych.
 
Adam Dworcow i Robozoll - nie będzie żadnych sporów zbiorowych. To ślepa uliczka. Przerabialiśmy to w 2012 roku. Wiem, że robicie to nieświadomie i w dobrej wierze, ale kto nawołuje do tego, pomaga MF.

13 maja 2016 roku zaczynamy cykl naszych działań przeciwko polityce MF wobec SC i Polski i spotykamy się wszyscy o godz. 12:00 na Świętokrzyskiej 12!
 
Oczywiście na dzień dzisiejszy prowadzisz negocjacje z MF więc wejście z nimi w spór zbiorowy na tym etapie byłoby zamknięciem rozmów!!!

Jednak w obliczu likwidacji naszych miejsc pracy jeśli nie będzie wyjścia to czy nas zwolnią/ przeniosą na inne stanowisko w grudniu czy w maju nie ma dla nas znaczenia !!!

Ponadto ONI w takich okolicznościach nie są w stanie zatrzymać naszego STRAJKU, gdyż LUD pójdzie na całość!

Jesteś Sławku wyjątkowo prawym i porządnym człowiekiem musisz również zrozumieć ludzi, którzy w obliczu jednoznacznych deklaracji MF zwyczajnie czują się oszukani.

Jeszcze kilka miesięcy wstecz niektórzy krytykowali poprzednich "generałów" a dzisiaj zaczynają swoją karierę od szlifów "generalskich". Mówią o Bogu a nienawidzą zwykłych ludzi !!!!!!!!!!

Adam Dworcow i Robozoll - nie będzie żadnych sporów zbiorowych. To ślepa uliczka. Przerabialiśmy to w 2012 roku. Wiem, że robicie to nieświadomie i w dobrej wierze, ale kto nawołuje do tego, pomaga MF.

13 maja 2016 roku zaczynamy cykl naszych działań przeciwko polityce MF wobec SC i Polski i spotykamy się wszyscy o godz. 12:00 na Świętokrzyskiej 12!
 
Back
Do góry