• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Dziękuję

tak trzymać, powiedz o tym wszystkim dookoła.
obciachem jest dzisiaj nie wspierać swojej własnej sprawy.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
Pragnę podziękować wszystkim, którzy zadeklarowali się do ZZ Celnicy PL i deklarują nieustannie. Dziękuję za okazane wsparcie i zaufanie.
Rośniemy w siłę. Stale napływają nowe deklaracje. Powstają też nowe struktury ZZ Celnicy PL, ostatnio kilka nowych Kół.
Tak trzymajmy kochani, dzięki temu rządzący będą znacznie bardziej liczyć się z naszym głosem.
Pod koniec kwietnia podsumujemy jak liczny jest już ZZ Celnicy PL. Naszym celem jest odbudowanie ruchu związkowego w Służbie Celnej i włączenie F.C. do zaopatrzeniowego systemu emerytalnego. Niebawem też zorganizujemy spotkanie całego środowiska zawodowego, zbudujemy silny front naszej grupy zawodowej i zwyciężymy!
Dziękuję.

CELNIKU ZDEKLARUJ SIĘ!
 
I ja Tobie Sławku dziękuje ! Celnicy wreszcie doczekali się związku, który działa dla ich dobra, a nie na ich szkodę!!
Związku gdzie Przewodniczący mimo najwyższych kłód mu rzucanych nie sprzedał polskich celników !!!
Związku gdzie widać na co przeznaczone są składki (nie na kiełbaski)!!!!
Być członkiem tego związku wreszcie dzisiaj to brzmi bardzo dumnie!!!!!
CELNIKU niezadeklarowany ....... ZDEKLARUJ SIĘ
 
Powstańcie z kolan, wystąpcie z ostatnich szeregów. Bądźmy jednością, bo tylko w niej jest siła. Składajcie deklaracje.
 
Sławek jestem w Celnicy.pl.Składki płacę z dumą. Byłeś,jeździłeś tam gdzie inni nie jeździli,mówiłeś i mówisz głośno to o czym inni nie mieli odwagi mówić. To Ty broniłeś Zolli w programach TV. Gdzie wtedy był ustawodawca ? I gdzie byli inni związkowcy? Za to dostałeś po dupie. Szacun Sławek. Raz kiedyś rozmawiałem z Tobą telefonicznie. Nie znałeś mnie ale swôj prywatny czas poświęciłeś (to było coś około 21:30) To tyle. Trzymaj się. Masz poparcie !!!! A na forum S.G.pisali że takigo związkowca jak Ty to nam zazdroszczą 😊 Ale Mariusz Tyl też ma jaja 😊 Pozdrawiam Zet !
 
Ostatnia edycja:
Pozdrawiam serdecznie Funkcjonariuszy IC Białystok - wszystkich, szczególnie obecnych na spotkaniu w dniu 22.04. i tych, którzy licznie już w tej IC wsparli ZZ Celnicy PL poprzez zadeklarowanie się do Związku.
Cieszę się, że zadeklarowaliście zakładanie struktur Związku. Pozdrawiam UC Łomżę i Suwałki skąd także napływają deklaracje członkowskie. Pozdrowienia dla OC Bobrowniki, Kuźnica kolejowa i drogowa, OC Białystok i Funkcjonariuszy z pozostałych komórek.
Dziękuję
CELNIKU ZDEKLARUJ SIĘ!
 
Uprzejmie informuję, że liczba członków ZZ Celnicy PL na dzień 29 kwietnia 2015 rok wynosi 2115 osób i stale rośnie - dzisiaj odebrałem kilkadziesiąt deklaracji z OCD Kuźnica i kilka z OC Bobrowniki.

LICZBA CZŁONKÓW ZZ CELNICY PL PRAKTYCZNIE PODWOIŁA SIĘ OD OGŁOSZENIA WYROKU TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO.
Dziękuję za to.
Dziękuję za zaufanie i wsparcie.

CELNIKU ZDEKALRUJ SIĘ!
 
Powstają nowe struktury ZZ Celnicy PL. Powstało Koło Związku w OC Bobrowniki i powstaje na dniach w OCD Kuźnica. Doszło do mnie sporo deklaracji z Białegostoku, ale najliczniej zrzeszają się Funkcjonariusze w IC Biała Podlaska. Nasza Zakładowa Organizacja w IC Biała Podlaska liczy sporo ponad 400 osób.
Dziękuję

CELNIKU ZDEKLARUJ SIĘ!
 
Otrzymałem też informację o założeniu Koła w OC Koroszczyn. Mamy też nowe struktury w Szczecinie przy UC, w Sieradzu. Powstaje Koło w Iławie. Powstało w Wysdz. Egzekucji we Wrocławiu i Olsztynie. Zapisują się licznie Funkcjonariusze WZP. Zadeklarowali się Funkcjonariusze z IC Toruń, UC Konin i wiele innych miejsc.
Nowych ok. 100 deklaracji właśnie odebrałem.

Dziękuję
 
3000 deklaracji członkowskich natychmiast.
na starcie akcji zbierania podpisów ws. wykonania wyroku tk.
czas najwyższy skutecznie upomnieć się o swoje.

albo będzie po nas.

celnicy, czas najwyższy pogonić patologie. wraz z jej wyznawcami.
 
3000 deklaracji członkowskich natychmiast.
na starcie akcji zbierania podpisów ws. wykonania wyroku tk.
czas najwyższy skutecznie upomnieć się o swoje.

albo będzie po nas.

celnicy, czas najwyższy pogonić patologie. wraz z jej wyznawcami.

skoro emki dla wszystkich to składajcie deklaracje wszyscy. porady prawne i eksperckie kosztują nie ma się co oszukiwać. A my musimy mieć przedstawicieli wśród najlepszych autorytetów, oraz prowadzić skuteczną kampanię w sejmie/senacie.
 
Uprzejmie informuję, że wzrosła ponownie liczba członków ZZ Celnicy PL. Związek liczy już 2310 osób.
Liczebność Związku ma ogromne znaczenie i są już tego namacalne efekty.

Dziękuję.

CELNIKU ZDEKLARUJ SIĘ!
 
Zaczęły wpływać kolejne kolejne deklaracje z OC Dołhobyczów, Terespol, Hrebenne, Koroszczyn, Kuźnica, Bezledy, IC Rzepin, IC Warszawa, Gronowo, Braniewo, Kalisz.

Wzrost liczebności Związku przekłada się na konkrety, o czym będziemy mogli poinformować już niebawem.

DZIĘKUJĘ

CELNIKU ZDEKLARUJ SIĘ!
 
Zaczęły wpływać kolejne kolejne deklaracje z OC Dołhobyczów, Terespol, Hrebenne, Koroszczyn, Kuźnica, Bezledy, IC Rzepin, IC Warszawa, Gronowo, Braniewo, Kalisz.

Wzrost liczebności Związku przekłada się na konkrety, o czym będziemy mogli poinformować już niebawem.

DZIĘKUJĘ

CELNIKU ZDEKLARUJ SIĘ!

ja tak jak wielu innych f-szy chętnie zwiększę swoją składkę z 15 na 30zł jeśli nadwyżka ma pójść na odwołanie SSC za ogólnie rozumianą działalność na szkodę Służby Celnej.
 
konkretem jest indywidualne i powszechne wsparcie naszych spraw, szczególnie emerytur, a nie kwestia finansowa.
odwołania są nieuniknione, system się ostatecznie sk .....ł, a ośmiornice "z marketu" okazały się daniem dekady :confused:.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
Angel81. Nie wiem skąd taki wniosek. Jeżeli ja piszę o tym, że wzrost liczebności przekłada się na konkrety, to mam na myśli zupełnie coś innego. Dzięki temu, że liczba członków ZZ Celnicy PL rośnie głos środowiska zawodowego jest bardziej słyszalny, poważniej analizowany, częściej uwzględniany, jest po prostu silniejszy. Liczebność Związku przekłada się na to jak jesteśmy traktowani przez decydentów, polityków, media i inne organizacje społeczne.
Są już efekty tego, że wspieracie nas poprzez swoje członkostwo, o czym będziemy informować.

Dziękuję wszystkim, którzy przyczyniają się do tego i proszę o dalsze wsparcie. Potrzebne jest to dla skuteczniejszej realizacji Naszych wspólnych celów i postulatów, celów i postulatów całego środowiska zawodowego.

CELNIKU ZDEKLARUJ SIĘ!
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry