• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6987 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

donos na celników

obserwatorka

Nowy użytkownik
Dołączył
3 Listopad 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
uprzejmie donosze że co drugi dzien z przejscia w kuznicy do pobliskich sklepikow podjezdza smieszny pojazd 2 celników nawet sie nie kryjo w mundurach pije wudke w jednym ze sklepów a potem spokojnie wraca do pracy

Pozdrawiam serdecznie
sklepikarz
 
trzeba sie podpisac pod takim donosem, latwiej bedzie wyslac pismo procesowe o pomowienie.

Ostatnio w Medyce, pewna pani redaktor warszawskiego "Przekroju" znuzona oczekiwaniem w kolejce na pieszym zadzwonila do operacji SG Wa-wa, ze wop na zabezpieczeniu jest nawalony jak meserszmit. Akcja byla blyskawiczna: Wa-wa, Przemyśl, Medyka, komendant i kabaryna na pieszym. Cala obsada dmucha. Pani redahtor oddala sie po odprawie i nie chce uczestniczyc w czynnosciach "spieszy mi sie!". Wynik 0,00. Ale wopy nie w ciemie bici i w pisaniu notatek wyuczeni, napisali grupowa kwitancje o zniewazenie i poszli do proroka. Sprawa jest rozwojowa.
 
Ostatnia edycja:
obserwatorka pierw poczytaj słownik ortograficzny a potem pisz donosy "wudka" ja nie wiem co to może to jest jakiś nowy napój
 
wyjaśniam. czasami w necie pisze się pewne słowa (zazwyczaj wulgaryzmy) celowo z błędami. może tutaj też tak jest...
 
Back
Do góry