• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Dodatki Brexit-owe dla funkcjonariuszy

Poszło info od NUC, że odsetki od brexitowych mają wypłacać, podobno tak sie wypowiedziało RIO, wychodzi po 300 euro na funka.
 
To i Grzegorz pewnie się zamelduje na pokładzie. Bo jak trzeba bedzie jakiś egzamin , to jak znalazł. Collegium Humanum w wersji bardzo przyjaznej. A nawet jeszcze bardziej 😱.
 
Wszystko możliwe, pewnie brakuje parę lat do emerytury mundurowej.
Mam nadzieję, że to jednak żart. Wystartuje w naborze? A co z warunkiem nieposzlakowanej opinii? Z kandydata na KG Policji wokół którego "był smród " zrezygnowano.
Wizerunkowo było y to baaardzo słabe.
 
Mam nadzieję, że to jednak żart. Wystartuje w naborze? A co z warunkiem nieposzlakowanej opinii? Z kandydata na KG Policji wokół którego "był smród " zrezygnowano.
Wizerunkowo było y to baaardzo słabe.
Kolego przy obecnej polityce kadrowej widzę 2 rzeczy - powrót synów marnotrawnych z dawnych UKS-ów i powroty starych celniczych zombie (czy może raczej starych kiejkutów) z czasów panowania Jacka - vide Rafał Kokot. Więc i sam Jacek pewnie powróci. A o nasz wizerunek dba panie rzecznik wpieprzając ogórki kiszone i korniszony.
 
Kolego przy obecnej polityce kadrowej widzę 2 rzeczy - powrót synów marnotrawnych z dawnych UKS-ów i powroty starych celniczych zombie (czy może raczej starych kiejkutów) z czasów panowania Jacka - vide Rafał Kokot. Więc i sam Jacek pewnie powróci. A o nasz wizerunek dba panie rzecznik wpieprzając ogórki kiszone i korniszony.

A te ogóry, to Kolega tak naprawdę coś wie?

Pikantnie zaczyna nam się robić w tej piaskownicy...
 
jak rozumiem sztuczność ma dowodzić, że filmik powstał spontanicznie i bez reżyserowania. Jakim trzeba być głąbem żeby nie widzieć, ze takie filmiki nas ośmieszają? Proszę o pomoc w rozwiązaniu tej zagadki.
 
Nie wierzę w to co zobaczyłem..... To jest możliwie NAJŁAGODNIEJSZY KOMENTARZ.... Cisną się na klawiaturę inne słowa.....
 
No nie wierzę że takie ...... coś ktoś opublikował i ktoś zgodził się w tym ....... czymś wystąpić ( w miejsce kropek proszę wstawić każdy z nas literki które mu pasują np WIELKIM ) dziele. Mnie to przeraziło.
 
Chyba dałem się nabrać na żarty. Przepraszam za moje wpisy to po prostu nie mogło się wydarzyć. Nie zorientowałem się w porę. Czy może to nie jest żart i to odbyło się naprawdę z udziałem PRAWDZIWYCH FUNKCJONARIUSZY ?
 
Zamiast kropek że w tym dziele ....... można wpisać WIELKIM lub WYBITNYM. Tak czy inaczej ilość kropek pokrywa się z ilością liter słów WIELKIM czy też WYBITNYM. Dla mnie WSTYD i KOMPROMITACJA SŁUŻBY !!!!
 
Back
Do góry