• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Desanty!!!!

odpowiedx dla gościa

Gościu, nie jestem żadnym ignorantem, ani nie posiadam żadnego stanowiska, tylko 15 lat w IC Poznań, i jak to obserwuję to naprawdę żal mi tej Izby.
To ja właśnie jestem daleko na dole, ale dużo wiem.
Mówi się o kumoterstwie w IC Poznań.
LUUUUUDZIE, a co wy wiecie o Rzepinie, pomyślcie troszkę.
Ta biedna granica...A komu jest żal nas pyrek poznańskich, które niedługo zostaną zmiecione z powierzchni, tylko dlatego, że ktoś np reprezentatywnie chce wyglądać i taki też ma sposób bycia chcąc pozytywnie kreować wizerunek Naszej służby, który globalnie w kraju jest znacznie nadszarpnięty, szczególnie przez graniczników.
LUUUdzie, może do tego forum dołączą kierowcy TIR-ów oraz przedstawiciele firm dokonujących odpraw przez ostatnie kilkanaście lat, to rozjaśniłoby niektórym w głowach kto dziś panuje nad poznańską IC...
 
A komu jest żal nas pyrek poznańskich, które niedługo zostaną zmiecione z powierzchni, tylko dlatego, że ktoś np reprezentatywnie chce wyglądać i taki też ma sposób bycia chcąc pozytywnie kreować wizerunek Naszej służby
Litości w służbie nie było (u WAS także) i prawdopodobnie nigdy nie bedzie. Albo jest się w układzie, albo poza. Może kiedys się to zmieni.
reprezentatywnie chce wyglądać
do czego pijesz? Bo na pewno nie do mundurów, bo to jak na razie przywilej KADRY.
 
Zaloguj się

Dlaczego przyjaciele sie nie logujecie??
Coż to odwagi brak?
Anonimom sie z reguły nie ufa!
Ok narobiłem tymi postami niezłego bałaganu, ale to zaskutkowało większym zainteresowaniem. Więc:
należałoby teraz poważnie porozmawać jak udrowić atmosferę zarówno na forum jak i w ICi troszkę stonować sytuację.
Co wy na to moi anonimowi przyjaciele???
Może macie jakieś ciekawe propozycje co do tega jak postępować pod rządami "KAPSLA" i "OTWIERACZA"???
 
Ok narobiłem tymi postami niezłego bałaganu, ale to zaskutkowało większym zainteresowaniem.
Dzięki Ci o Wielki, że raczyłeś wreszcie uczestniczyć w dyskusji i inni ze strachu takze zaczeli się wypowiadać. :lol:
Może macie jakieś ciekawe propozycje co do tega jak postępować pod rządami "KAPSLA" i "OTWIERACZA"???
Po prostu bedziemy robić to, za co nam płacą, nie ważne pod czyimi rządami. Nie podchodź do tego tak emocjonalnie, nie ma ludzi niezastąpionych , a wóz jedzie dalej, zmienia się tylko woźnica.
Anonimom sie z reguły nie ufa!

To dlaczego zarejestrowałeś się dopiero 24.08.2006. Dziwna ta data, no nie :?
 
Praca w służbie celnej jest dla mnie zaszczytem i spełnieniem moich marzeń, spotkałem tu samych wsaniałych i bezinteresownych ludzi, zarobki są na poziomie europejskim, a moich byłych i obecnych przełożonych po prostu uwielbiam jestem lojalnym funkcjonariuszem państwowym
 
Ostatnia edycja:

Praca w służbie celnej jest dla mnie zaszczytem i spełnieniem moich marzeń, spotkałem tu samych wsaniałych i bezinteresownych ludzi, zarobki są na poziomie europejskim, a moich byłych i obecnych przełożonych po prostu uwielbiam jestem lojalnym funkcjonariuszem państwowym
 
Ostatnia edycja:
chciałbym, ale nie wiem, czy warto?
mogłbym, ale czy powinieniem?

chociaż porządek zawsze warto zrobić :D
 
Praca w służbie celnej jest dla mnie zaszczytem i spełnieniem moich marzeń, spotkałem tu samych wsaniałych i bezinteresownych ludzi, zarobki są na poziomie europejskim, a moich byłych i obecnych przełożonych po prostu uwielbiam
 
Ostatnia edycja:
33

Frankly, dude, you're kinda young to be worried about what the girls will think. If girls ARE seeing it, then I doubt they're old enough to know mens health to think about it... Don't worry about it. No one will care. Really.
 
Back
Do góry