• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

czyżby księstwo Sienkiewiczowskie upadało ?

zolrol

Nowy użytkownik
Dołączył
20 Listopad 2010
Posty
74
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich

Coż to za nowiny

OC Białystok na samym dnie w rankingach MF, komórki merytoryczne to samo, nagrody wstrzymane...


czyżby to wynik sprawnie przeprowadzonego wartościowania, w którym jedyne kryterium to donoszenie, spanie z odpowiednimi osobami, chlanie z odpowiednimi ludźmi

Brawo Panie Sienkiewicz, masz co chciałeś

tylko zeszmaconych ludzi szkoda

pozdrowienia od szarych celników
 
dobre, he, he
większość ekspertów zwłaszcza tych młodszych była wartościowana w oparciu o stanowisko (referat) w którym byli,
pomijając tych wszystkich przenoszonych w ostatniej chwili w różne miejsca, nie mieli oni żadnego wpływu na to wartościowanie,

od tamtej pory każda łajza z dołu i z góry im to wypomina,
dyrektorzy, naczelnicy, kierownicy, analfabeci z wieloletnim stażem i koledzy ze stażem porównywalnym
świetny zabieg, naprawdę świetny,
są eksperci, którzy nic nie mogą i od których przełożeni żądają wzięcia odpowiedzialności za swoja nieudolność i której nienawidzą wszyscy nie eksperci

gratuluję,
 
od tamtej pory każda łajza z dołu i z góry im to wypomina,
dyrektorzy, naczelnicy, kierownicy, analfabeci z wieloletnim stażem i koledzy ze stażem porównywalnym
świetny zabieg, naprawdę świetny,
są eksperci, którzy nic nie mogą i od których przełożeni żądają wzięcia odpowiedzialności za swoja nieudolność i której nienawidzą wszyscy nie eksperci

gratuluję,

Ale ja żadnemu celnikowi nic nie wypominam, jedynym adrestem mojego postu jest DIC Sienkiewicz, więc o co koledze chodzi, czyżby sam Mirek postanowił się bronić na forum???
 
rozdwojenie jaźni ???

1.Coż to za nowiny
OC Białystok na samym dnie w rankingach MF, komórki merytoryczne to samo, nagrody wstrzymane...
czyżby to wynik sprawnie przeprowadzonego wartościowania, w którym jedyne kryterium to donoszenie, spanie z odpowiednimi osobami, chlanie z odpowiednimi ludźmi
Brawo Panie Sienkiewicz, masz co chciałeś
tylko zeszmaconych ludzi szkoda
pozdrowienia od szarych celników

2.
Ale ja żadnemu celnikowi nic nie wypominam, jedynym adrestem mojego postu jest DIC Sienkiewicz, więc o co koledze chodzi, czyżby sam Mirek postanowił się bronić na forum???

nie rozmawiam poniżej pewnego minimum intelektualnego pozwalającego czytać ze zrozumieniem
nie rozumieć, nie wiedzieć, mieć pretensję do wszystkich, nie ważne co sam mam ale dlaczego inni mają lepiej,
ojej, ojej
 
[QUOTE=niechcejuzbyccelnikiem;

nie rozmawiam poniżej pewnego minimum intelektualnego pozwalającego czytać ze zrozumieniem



najlepiej to stosować argumenty podmiotowe Panie S.
 
Back
Do góry