• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

"Czy mogę Panu zaproponować..."

Albedo

Nowy użytkownik
Dołączył
1 Październik 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Cóż - historia czy plotka? Osoba która to opowiedziała stosunkowo niedawno opuściła szeregi celników. Nie podejrzewam jej (na tyle na ile znałem) także o specjalne wyolbrzymianie czy koloryzowanie.

Schemat był prosty - złożył wypowiedzenie i spotkał się z naczelniczką kadr... od której usłyszał pytanie którego sens można streścić jako "czy możemy cokolwiek zrobić, aby nie był pan kolejną osobą która odchodzi". Ponieważ wspomniana osoba bez pensji "na rękę" 3tyś złotych - takiej jaką jedynie na start zaoferowano mu w nowej pracy - w ogóle nie zamierzał dyskutować... usłyszał, iż "no niestety, tyle nie mogę panu zaoferować". Grzecznie podziękował i opuścił progi Izby celnej.

Więc może, o ile ktokolwiek z kadr czy zbliżonego działu czyta to forum... i nie tylko - niech przekaże osobom władnym przygotowania "ofert", że kilka osób niedługo zatupie pod drzwiami z odpowiednimi chęciami. Znakiem zachęty będzie podanie o zwolnienie w rękach.

Może ktoś także się zainteresuje? Skoro są chęci oferowania "czegoś" odchodzącym osobom... to może warto się tym zainteresować i ruszyć - tłumnie? :)
 
Dzięki za cynk!
Ot i zagwostka powstanie - blefują czy poważnie chcą się zwalniać.

Ma ktoś może napisany wzór podania o zwolnienie ze służby? :lol:

P.S. Proszę Was koledzy i koleżanki - tylko się w kolejce pod drzwiami nie pchajcie. Coś się wymyśli, lista społeczna czy... ;)
 
ZakopanyNaPokaz napisał:
Ma ktoś może napisany wzór podania o zwolnienie ze służby? :lol:


:idea: wzorów szukaj w decyzjach dyrektora (tam na wszystko są wzory) lub :idea: bądź kreatywny i sam napisz ...
 
"podanie "
kieruj na adres: Dyrektor Izby Celnej w Białymstoku
treść (kultularna): Zwracam się z prośbą o zwolnienie mnie z pełnienia slużby z dniem 00-00-00.
podpis, data
 
Back
Do góry