• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Czarna wstążka 19.09-26.09.2008

http://www.skarbowcy.pl/mkportal/index.php?ind=news&op=news_show_single&ide=4763

żeby nie było tak różowo, należy pamiętać, że w 2008 roku w budżecie nie było zapisane 500 zł, tylko 235
[FONT=&quot]Zatrudnienie i wynagrodzenia funkcjonariuszy Służby Celnej[/FONT]
[FONT=&quot]przeciętne miesięczne wynagrodzenie[/FONT]
[FONT=&quot]2008- 3843,76[/FONT]
[FONT=&quot]2009-4822,25[/FONT]
[FONT=&quot]Dynamika-125,46%[/FONT]
 
Ja tam cenię sobie niepowtarzalny smak jałowcówki z tonikiem(najlepszy jest Kinley Tonic ale od biedy może być Schweps);)


Nic nie robić, nie mieć zmartwień
Chłodne piwko w cieniu pić
 
Otrzymaliśmy ciekawe pismo dotyczące ZKC, na które funkcjonariusze w służbie przygotowawczej (wiadomo, bo w innej nie mogą) mają się udać w kompletnym umundurowaniu :D:D(MF dawno straciło kontakt z Realem - może chodzą do tesco, auchan itp:D) - bez komentarza.

Niby wszystko Si, ale czy na pewno?

Nawet ja nie wpadłbym na taki przewrotny pomysł, ale Kolega, także zdziwiony tą nagłą potrzebą umundurowania (przecież nie raz w M. i Ś. na szkoleniach ludzie "różnie" chodzili ubrani) doszedł do wniosku, że gdzie można znaleźć kilkudziesięciu funkcjuszy gotowych na każde żądanie do "akcji" na nieodległym Wschodzie?
Na ZKC:eek:

(tylko, że od dawien dawna na ZKC nikt nie woził mundurów)

PS Ja osobiście nie dziwię się, bo kiedyś cały ZKC chodziło się w pełnym umundurowaniu (kolega także).
 
Ostatnia edycja:
Dziwię się towojemu dziwowaniu co do mundurów na ZKC. Jak mnie pamięć nie myli w czerwcu można było zamawiać poraz pierwszy w histori tej Izby nowe sorty mundurowe -ilu funkcjonariuszy zamówiło? Zobaczymy w listopadzie jak będzie dostawa. Z moich rachub wynika, że było kilka osób-funkcjonariuszy.
Dopóki naczelnicy i dyrektorzy nie zaczna wymagać regulaminowo umundurowanych funkcjonariuszy dotąd będzie partyzantka.
Ja równiez wystąpię w nowym mundurze - tak naprawdę żal mi 800 zł ale cóż wstyd mi chodzić w świecących spodniach z 6 kantami.:D
Nic tylko czekam na APEL MUNDUROWY na naszym parkingu i mistrza ceremoniału Henryka na ten czas Ubolewającego nad stadem łachmaniarzy dokonującego przeglądu mundurowego szczególnie tych z ZP najtajniejszych z tajnych którzy obeszli się smakiem i powrotem do dawnych czasów.
 
Dziwię się,że się dziwisz Jabolowemu dziwowaniu.Jako przykład podam ci chociażby przypadek mojej skromnej osoby,której odmówiono szycia nowego wzoru munduru,lub chociażby mojej(go) podopiecznej(go) która(y) także ma szyć swój pierwszy mundur i też ma go szyć na stary wzór.Podobnie jak pozostali młodzi.
 
Dziwię się,że się dziwisz Jabolowemu dziwowaniu.Jako przykład podam ci chociażby przypadek mojej skromnej osoby,której odmówiono szycia nowego wzoru munduru,lub chociażby mojej(go) podopiecznej(go) która(y) także ma szyć swój pierwszy mundur i też ma go szyć na stary wzór.Podobnie jak pozostali młodzi.

Nie tylko młodzi mają szyć mundur w starej wersji.Starszym funkcjonariuszom też kazali szyć lecz oni się stawiali.Problem nie polega na 8 stówkach za nowy mundur lecz na tym, ze jakiś idiota zamówił tyle starego materiału, że nie wiedzą co z nim zrobić i dlatego są takie myki.Trzeba pozbyć się materiału by ktoś nie dostał po swoich czterech literach za tak piękne podejmowanie decyzji i gospodarność.
Gdzie się podzała ta słynna poznańska gospodarność-a może to właśnie tak ona wyglada??
 
Mi odmówiono szycia nowego munduru jakieś dwa lata temu. I też słyszałem wersję o sporym zapasie starego materiału. Na szczęście znowu mieszczę się w starych spodniach :)
 
Back
Do góry