• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6987 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Co słychać w ic katowice

Anonymous napisał:
ps.a nie lepiej poprosić hackera, aby do kompa grafomana wpuścicć odpowiedniego robaka, co by jemu procka wywalił?

Mam rozumieć, że nakłaniasz do przestępstwa?

Coś mi się wydaje, że niektórzy nie dorośli do nowych czasów i zachowują się jak przysłowiowy beton. Demokracja i wolności jaką daje Internet poza zasięgiem intelektualnym tych osób. I jeszcze nakłanianie do przestępstwa. W takim razie biorę stronę anonimowego grafomana. Pocieszające jest w tym to ze jego wypowiedzi na forum dają sporo do myślenia o właścicielu strony cieszyńskich ZZ. Do tego admin wycina jego wpisy. A o czym to świadczy? To z całą pewnością świadczy że nie chce takich informacji, że są dla niego z jakichś powodów niewygodne. W takiej sytuacji może lepiej niech anonimowy grafoman przeniesie się na to forum. Tutaj przynajmniej nie ma cenzury i nikt go nie wytnie dopóki nie naruszy regulaminu.

PS. A swoją drogą jaki zarzut można postawić grafomanowi? Jestem przekonany że to arcytrudne pytanie.
 
Na każdym forum sa czarne owce, ale na cieszyńskim pewne osoby przesadzają, zaśmiecając je dziesiątkami takich samych-długich postów. Gdzie indziej dostałby bana, ale jeżeli uzywa proxy i je zmienia, to sorry. Jest to po prostu pies ślepo broniący swojego PANA.
 
jabol napisał:
....ale na cieszyńskim pewne osoby przesadzają, zaśmiecając je dziesiątkami takich samych-długich postów.

A ja się temu nie dziwię ....

Administrator forum cieszyńskiego już dawno się zatracił i dopuścił do anarchii. Sprawdza się tam przysłowie: Jaki Pan taki kram.
 
...nie_celnik zamieścił Informację dla Zarządu ŚZZSC o adresie IP, z którego nadawał ten drań. Informacja była co prawda w kodzie binarnym ale nie_celnik zdołał ją rozszyfrować.

Informuję myślących Kolegów, że moja "Informacja dla Zarządu ŚZZSC" zamieszczona na Forum cieszyńskim dotyczaca IP grafomana miała być kpiną z klimatu tamtejszego forum i niczym wiecej. Mniej światłych dodatkowo informuję, że konewrsja liczby 1010101 10010011 111010 11110101 zapisanej w kodzie binarnym (System dwójkowy Leibnitza) na 85.147.58.245 systemie dziesiętnym należała w moich czasach do programu matematyki w szkole średniej. Niczego więc nie rozszyfrowałem. :wink:
 
Na każdym forum sa czarne owce, ale na cieszyńskim pewne osoby przesadzają, zaśmiecając je dziesiątkami takich samych-długich postów

Czemu sie dziwisz jabol? Dlaczego od razu zaśmiecają? Forum cieszynskie to zwykły śmietnik tam każdy moze pomawiać i znieważać za przyzwoleniem własciciela i administratora. Przesadzają to raczej ci którzy pozwalają np. na wpisy o byłym dyrektorze że jest gestapowcem.
 
jabol napisał:
Na każdym forum sa czarne owce, ale na cieszyńskim pewne osoby przesadzają, zaśmiecając je dziesiątkami takich samych-długich postów. Gdzie indziej dostałby bana, ale jeżeli uzywa proxy i je zmienia, to sorry. Jest to po prostu pies ślepo broniący swojego PANA.

Grafoman nieźle trafił. Pierwszy sonet rozpustny Pietra Aretino pasuje znakomicie do klimatu tego forum. Czy nie dziwi to, że admin wycina takie wpisy podczas, gdy inne kwalifikujące się do wycięcia zostawia? Trafnie ktoś zauważył "jaki Pan taki kram." Jednym słowem śmieci sypią się na śmieci i jest w miarę równo, a adminowi to widać wcale nie przeszkadza. O co mu chodzi w nakręcaniu ludzi do wzajemnego opluwania się? A może chce w ten sposób odciągnąć uwagę od prawdziwych problemów funkcjonariuszy celnych? Jakie więc plany ma p. Krasoń? Jakie jest jego prawdziwe oblicze? Już kiedyś pokazał do czego jest zdolny i wcale nie była to pozytywna postawa. Ludzie z Cieszyna wiedzą i pamiętają dużo więcej.
 
Słuchajcie. Przecież forum jest po to, by mógł na nim pisać każdy i o tym co go boli lub co mu pasuje i dajcie spokój z tym "ściganiem" bo i tak nic nikomu nie jesteście w stanie zrobić, a poza tym to szkoda czasu i zachodu.
 
Przecież forum jest po to, by mógł na nim pisać każdy i o tym co go boli lub co mu pasuje

Oczywiście, że forum jest własnie po to. I jeżeli tylko piszesz prawde, a nie kłamstwa i nikogo nie pomawiasz lub znieważasz hasłami typu gestapowiec to prosze bardzo i najlepiej podpisz się pod swoja wypowiedzią.
 
Grafoman się ujawnił. :!:

Tym razem prowadi kampanię uświadamiającą szkodliwość palenia tytoniu.
Nowa kampania grafomana zbiegła się w czasie z masowym paleniem fajek w IC Katwice. Czy to przypadek?. Czy może grafoman wiedział wcześniej o akcji palenia fajek?
 
właśnie się dowiedziałem że dzień celnika obchodzony jest w IC Katowice nad Olzą a nie nad Rawą albo w Częstochowie.Kto za tym stoi co na to Katowicki związek i załoga ic czy wy nie widzicie że wkrótce będzie siedziba nad Olzą.Może to dobrze że mnie star alokował z Katowic.Ale po ludzku jest mi was żal.Co na tostara kadra która jeszcze jest co boi się ? Jak star nas tak potraktował też się bali, tak to z nimi już jest.
 
Anonymous napisał:
A motto spotkania
"to były czasy"

Impreza rozpocznie się rozdaniem czerwonych chust dla wszystkich uczestników celem wprowadzenia odpowiedniej atmosfery. W trakcie imprezy przewodniczący przeprowadzi szereg zabaw i konkursów nawiązujących do minionych czasów, które przeplatane będą zabawa na parkiecie przy muzyce lat 60, 70, 80.+ odbędzie się także konkurs karaoke na najlepszego śpiewaka ( nagrodą jest okolicznościowa statuetka od znanej firmy). Uczestnicy imprezy biorący udział w konkursach organizowanych przez nas zostaną nagrodzeni gadżetami. Zapewniamy i przygotowujemy dekorację z tamtych lat sali na , której odbędzie się impreza. W imprezie wezmą udział statyści , którzy stworzą niepowtarzalna atmosferę tamtych dni.
 
Poszedł jeszcze jeden kierownik. Niech to da do myślenia wszystkim tym dktórzy źle traktują podwładnych. :idea:
 
koń by się uśmiał takie rozdania to by nawet za stara i damca nie przeszły a wy bidne zolle wierzycie w sprawiedliwość poczekajcie to zobaczycie jak kierować będzie nowy w bielsku i zastępcy w gliwicach Już mi was szkoda , szkoda? nie raczej nie sami sobie zasłużyliście na takie szefostwo w izbie i urzędach.
 
Nie bój nic. Ten się śmieje kto się śmieje ostatni. Wieli już było takich co myśleli że są niezastąpieni.
 
Back
Do góry