• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Apele i Informacje ZZ w przedmiocie protestu

Zacieram ręce

Anonymous napisał:
Bieżesz lewe L-4 pogrążysz siebie i lekarza. Już zacieram ręce :D

Co to znaczy lewe? A może ktoś się źle poczuł i poszedł odpocząć zanim dostanie zawału?! Zacieraj ręce aż ci spuchną !
 
nie dyskutuj z baranem, nie warto. A co do Fołty to się zgadzam z przedmówcą . Co ten beton związkowy robi przed kamerami? Żenada. Ona tylko sp... całą sprawę!
 
Anonymous napisał:
acha , czyli jesli ktos pracuje za 800PLN jest dla ciebie debilem, taka jest prawda, Mysle iz IC zwerifikuja te lewe L4, maja do tego prawo i ciekawe co zrobicie, oczywiscie bedzie niz jest to naruszenie praw pracowniczych ale jestescie w błedzie. i mysle iz premii w tym roku nie bedzie bo trzeba bedzie wyrównac straty exp impr, itd. a mysle iz redukcje tez by sie przydało bo to co sie dzieje w wew. urzedach to zgroza.
a tak dla przypomnienia iz dyr. IC. mozne stracic tzw. zaufanie do pracownika i wypowiedziec umowe o prace bez podania przyczym, mysle iz powinno sie to stac.

Mam dla Ciebie propozycję.Znajdż dosyć szeroką powiedzmy 5 metrów ścianę,weż długi rozbieg i biegnij słoneczko z całych sił,aż do upojnego końca!!!! :shock:
 
jabol napisał:
Na RMF-ie mówili, że w IC Szczecin pod groźbą zwolnienia za służby oddelegowano 9 funkcjonariuszy na wschód do rozładowania kolejek na czas nieoznaczony.

Panie Siwy, po wszystkim pomóżcie nam ze Szczecina coś z tym zrobić,
przypominam, że to był największy zwolennik KAS i jego współtwórca,
może pogadać z mobbingowanymi ludźmi, jeżeli tacy byli i spróbować do sądu
 
Kim jest Fołta?

slawomir.siwy napisał:
Funkcjonariusze i Pracownicy Służby Celnej
Nasz znak FZZSC/ 1/WY/2007 2007-12-10

W dniach 05-07.12.2007 roku obradował w Miedzeszynie Nadzwyczajny Zjazd Wyborczy Federacji Związków Zawodowych Służby Celnej. Delegaci na zjazd wybrali nowy skład Komitetu Wykonawczego w osobach:
Janusz Krysiak Przewodniczący ( IC Olsztyn )
Jacek Staniszewski Wiceprzewodniczący ( IC Rzepin )
Robert Schneider Wiceprzewodniczący ( IC Opole )
Joanna Tymiańska Sekretarz ( IC Wrocław )
Wioletta Kroina Sekretarz ( IC Toruń )
Henryk Kowalski Sekretarz ( IC Kielce )
Jacek Kraj Sekretarz ( IC Łódź )

Mając powyższe na uwadze, dotychczasowej Pani Przewodniczącej Iwonie Fołta oraz pozostałym osobom z ustępującego Komitetu Wykonawczego, z dniem 06-12-2007r., zostało odebrane prawo reprezentowania Federacji Związków Zawodowych Służby Celnej a powierzone nowo wybranemu Komitetowi Wykonawczemu.

Adres do korespondencji:
Janusz Krysiak Janusz.Krysiak@ols.mofnet.gov.pl tel. 89 761 45 25 kom. 508 276 296
Oddział Celny Bezledy
11-200 Bartoszyce

Janusz Krysiak
Przewodniczący FZZSC
/podpis na oryginale/

Do Pani I. Fołty chyba to nie dotarło, sądząc po treści udzielanych wywiadów:

http://www.gazetaprawna.pl/?action=showNews&dok=2141.220.0.39.13.1.0.1.htm

http://www.gazetaprawna.pl/index.php?action=showNews&dok=2142.220.0.39.13.1.0.1.htm

http://www.rdc.pl/index.php?/pol/co_nowego_w_rdc/dzien_dobry_mazowsze__44[/url][/url][/url]
 
Komitet Protestacyjny „Porozumienie Białostockie” w składzie:
Marek Pinkowski, Barbara Smolińska, Michał Zając, Iwona Fołta, Ryszard Czech, Jarosław Łukowicz, Romuald Białobłocki, Wanda Grochowska, Wiesław Kupiec, Marek Gilarski, Alicja Tokarz, Piotr Turek, Marek Paś, Janina Krzyżostoniak, Arkadiusz Pytlak

Fołta to obce ciało które psuje nam opinię





:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
 
Gościu z Katowic.Nie zabieraj głosu w imieniu wszystkich,bo nie masz do tego prawa.Nie mam zamiaru dłużej protestować,czy jak tam w imię chorych ambicji tego indywiduum Fołty.Jutro idę do pracy.I pocałujta w dupe wójta.Pozdro!!!!!
 
!!!

To idź do pracy Ty trzęsipotku i dupowłazie! Strach Ciebie obleciał? Zawsze bedziesz pionkiem! Celnicy nie dajcie się zrobić w człona, jak teraz odpuścicie to takiej drugiej szansy nie bedzie, "Plusk" gra na zwłokę, a wy macie takie pole do popisu i siłę przebicia jak nikt! Jestem z wami!!!!!!!!
 
Protest powinien sie zakończyć

Nie mam już urlopu nż, wykorzystałem, popierałem protest. Ale wg mnie rząd zaproponował konkrety, nie wiem dlaczego pani Fołta reprezentuje 15tyś celników i nikt nie zabierze jej mikrofonu. Chore ambicje i nic więcej. 1500zł było nierealne, niech każdy sie puknie w czoło jeżeli wierzył, że coś takiego przejdzie. POKAŻMY ŻE POTRAFIMY SIĘ ZJEDNOCZYĆ NIE TYLKO NIC NIE ROBIĄC ALE TAKŻE PRACUJĄC i wróćmy do pracy.
 
frajerzy i już. frajerstwo i cykory po co wchodzicie na to forum.odpieprzcie sie od folty i innych co nas godnie w tym czasie reprezentuja
 
Re: !!!

Ktoś dobrz poinformowany napisał:
To idź do pracy Ty trzęsipotku i dupowłazie! Strach Ciebie obleciał? Zawsze bedziesz pionkiem! Celnicy nie dajcie się zrobić w człona, jak teraz odpuścicie to takiej drugiej szansy nie bedzie, "Plusk" gra na zwłokę, a wy macie takie pole do popisu i siłę przebicia jak nikt! Jestem z wami!!!!!!!!

Myślę tak samo! :idea:

Przedstawiciele żadnego związku zawodowego żadnego zawodu nie wypowiedzieli się przeciwko nam. Tylko strona rządowa... mówiąc że nie ugnie się przed żądaniami!!!!!!!!!
A przecież oni powinni rządzić w naszym interesie, a nie przeciw nam!!!

Inne zawody patrząc na nas nabrały odwagi. Zaczęli rozmawiać. I nie tylko.
Straż Graniczna i Policja ruszyły. W sumie nam w sukurs. Nauczyciele się zastanawiają.

Związek zawodowy kierowców czekał cierpliwie na wynik naszych rozmów z rządem. I to rząd poniesie tego konsekwencje.

Myślę, że trzeba być wytrwałym do końca. Kto się raz złamie będzie zawsze do tego zmuszany. Bo będzie mieć taką opinię.

Wytrwajmy jeszcze trochę!!!

Bo właściwie co nam grozi!!!!!!

Nikt naszych obowiązków nie przejmie.

Jeśli wytrwamy zyskamy.

Jeśli nie - część osób odejdzie sama, część zostanie zwolniona. A już na 100% wyrzuceni zostaną ci, którzy uwierzą i do pracy przyjdą na L4. Co nie znaczy, że wyrzucą ich od razu. Najpierw trzeba rozładować kolejki i zastraszyć. Bo odważniejsi przecież odejdą wcześniej.
Następnie ci co zostaną będą zasuwać gorzej niż dotychczas, a nowo zatrudnieni z nadania wysokiej nowej władzy, co się nie ugina, zostaną przyjęci na lepszych warunkach, bo trzeba wyjść na średnią.

Swoją drogą wieść gminna niesie, że w IC Wwa już w ubiegłym tygodniu kadry przyjęły ponad 600 wypowiedzeń z pracy. Proszę kogoś o potwierdzenie tej informacji.

:p
 
Idioto, gdzie Cię Fołta reprezentuje?? Granice stanęły - rząd zaczął myśleć nad rozwiązaniami, ale to nie jest zasługa Fołty, która z pracą celnika nie ma już nic wspólnego od dawna. Zwykli celnicy tak naprawde wywalczyli te 500zł a nie ZZ
 
Panie i panowie celnicy,
wiem, ze za malo zarabiacie. Wiem, ze są układy i układziki itp itd. Ale swoją siłę juz pokazaliście. Teraz weźcie sie do roboty i odpracujecie migiem te wakacje, które sobie zrobiliście NADUŻYWAJĄC prawa do urlopów na żądanie. Bo rozpieprzycie gospodarkę - i nie będziecie mieli czego odprawiać.
A my - agenci celni, polegniemy z Wami. I przez Was.
 
Boni czyta te forum

Siwy w swojej pisanej wypowiedzi na forum popelnil blad ort. zamiast
h ch, a z tego co mi przekazano to Boni w jednym ze swoich wstawek TV zartobliwie to wytknal.
Uwaga na Boniego to stary wyjadacz ( cynik-polityk) ,zawsze potrafi klamac i naginac fakty. Popatrzcie na jego mimike przed kamera.
 
Back
Do góry