• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

3%

schweps

Użytkownik
Dołączył
9 Kwiecień 2008
Posty
157
Punkty reakcji
0
Doszły mnie słuchy, że ma być dość spora kasa na 3%.Ciekawe tylko jakie będą kryteria jej podziału??
Może pownno być tak jak z trzynastką??
Chyba, że szlachta pobawi się w Janosika i znowu zabierze biednym by dać bardziej biednym i potrzebjącym:)
 
dec. DIC 41/2006 , wszystkie zasady tam się znajdują, a później dużo zależy od bezpośrednich przełożonych.
 
dec. DIC 41/2006 , wszystkie zasady tam się znajdują, a później dużo zależy od bezpośrednich przełożonych.

Jabol jakoś mało wylewny jesteś dziś.....
Jakieś konkrety a nawet jakis skan tej decyzji:
My ze wsi nie mamy wglądu w takie poważne Decyzje DIC.


Pozdrawiam....
 
wszystkie decyzje DIC są na corintii

wg propozycji DIC opartej na decyzji 41/06:
średnio dla funkcjlanariuszy jest ok. 1,064 kwoty bazowej;
średnio dla cywili jest ok. 0,912;
średnio dla pracowników obsługi jest ok. 0,5339;

tak utrudniłem:)

Nagroda nie przysługuje, jeżeli spełnione sa przesłanki z 41/06 (m.in.zwolnienia powyżej 30 dni itp).

Następnie 3% dzielą przełożeni (poza pulą da Kadry i na nagrody indywidualna, ale na to środki zostały wcześniej wydzielone) i nie moga dać mniej niż 60% sredniej.

PS No dobrze, bo znowu będzie o wsi (kwota bazowa ok. 1,873):)
 
Ostatnia edycja:
Dzięki Ci dobry człowieku:)

Zastanawiam się dlaczego 3 % nie jest tak samo dzielona jak 13-tka.Nie wszyscy chorują powyżej 30 dni na katr:))))Nie zawsze jest tyle kasy na etat a zwłaszcza przed świętami...

P.S. Jabol są miejsca gdzie nie ma się dostępu do Coritii i to nie jest nasza wina...
 
Dotarły do mnie niepokojące informacje dotyczące "dyskryminowania" osób przy przyznawaniu nagród z "funduszu 3%" , w związku ze złożeniem wniosku ws nadawania stopnia służbowego (wiem, że to trudne do udowodnienia).

Proszę o info inne osoby, które złożyły wnioski i są przekonane, że w związku z tym zostały poszkodowane.
 
Ostatnia edycja:
Dotarły do mnie niepokojące informacje dotyczące "dyskryminowania" osób przy przyznawaniu nagród z "funduszu 3%" , w związku ze złożeniem wniosku ws nadawania stopnia służbowego (wiem, że to trudne do udowodnienia).

Proszę o info inne osoby, które złożyły wnioski i są przekonane, że w związku z tym zostały poszkodowane.


Niestety Jabol tak było.....
Decyzja zapadła w Dyrekcji Izby a bezpośredni przełożeni i naczelnik nie mieli nic do gadania.
To jest raczej nie możliwe do udowodnienia i raczej nic nie da.Tak samo jak pisanie tych wniosków ws mianowań.Ustawa ściśle określa nam miejsce w szeregu i jeszcze określi to wartościowanie stanowisk.Upodlą nas na maxa...
Kiedyś słynny polski wieszcz napisał:że Polak se nową przypowieść przykupi, że przed szkodą i po szkodzie głupi:)))

Pozdrawiam wytrwałych w bojach:)
 
Nic nie słyszałem żeby Dyrektor nagrody zmniejszał. Jeśli zrobił to rękoma kierowników\naczelników zasłaniając się oficjalnie nimi świadczy i o jego "wielkiej" odwadze. Poczekamy aż stołek spod dupy się wysunie ... Znane są juz "wielkie" kariery które po nagłym upadku nie miały z kim słowa na korytarzy w miłej atmosferze wymienić...
 
Nic nie słyszałem żeby Dyrektor nagrody zmniejszał. Jeśli zrobił to rękoma kierowników\naczelników zasłaniając się oficjalnie nimi świadczy i o jego "wielkiej" odwadze. Poczekamy aż stołek spod dupy się wysunie ... Znane są juz "wielkie" kariery które po nagłym upadku nie miały z kim słowa na korytarzy w miłej atmosferze wymienić...

Ale czy On się tym przejmuje??
 
Back
Do góry