• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Jubileusz 15-lecia ZZ Celnicy PL i nadanie Sztandaru

Na Rynku w Nowym Targu, dnia 16.05.2023 r. świętowaliśmy Jubileusz 15 lecia naszego Związku Zawodowego Celnicy PL oraz uroczystość nadania Sztandaru.
Dziękuję wszystkim znamienitym gościom za uświetnienie naszych obchodów, w szczególności Panu ministrowi, Szefowi KAS, mł. insp. Bartoszowi Zbaraszczukowi. Dziękuję wszystkim członkom Związku za dotychczasową działalność, zaangażowanie i wsparcie.
 
A na skarbowcach zazdrość. Poza tym część zdjęć pod artykułem na stronie skarbowców z innej uroczystości...... I jeszcze nazywają kas formacją. Cały kas to niby formacja.... słusznie w komentarzach zauważył kolega kaniakaniowski że
"Tak dla porządku. KAS to organizacja, jedna organizacja, ale niejednolita, a formacją jest tylko SCS - formacja mundurowa (służba mundurowa) - jednolita umundurowana wyodrębniona w ramach KAS. " Brawo Kolego !!!!
Do Całego Związku - BRAWO BRAWO BRAWO I SZACUNEK !!!!!
I jeszcze jedno - na skarbowcach jeden z komentarzy
,Sorry, ale Święto KAS jest zmonopolizowane przez funkcjonariuszy ,
No to może skarbowy niech to święto zorganizują i wystawią kompanię honorową z urzędòw skarbowych albo coś w tym stylu ? Już raz zrobili swoją tzw kompanię poprzebierani za pszczółki i takie tam niosąc transparenty jak to bardzo popierają ten cały kas pamiętam te zdjęcia AŻ MNĄ WSTRZĄSNĘŁO I PRZERAZIŁY MNIE TE ZDJĘCIA !!!!!!! Mam tylko wątłą nadzieję iż nie zdawali sobie sprawy z tego co wówczas czynili.....
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry