• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Zwrot za dojazdy

vaniek

Użytkownik
Dołączył
25 Luty 2020
Posty
86
Punkty reakcji
8
Czy moglby ktos mi napisac jak to realnie wyglada - mam ok 50 km dojazdu - od tablic administracyjnych ok 40 km - nie chodzi mi o to co mowi przepis tylko wypowiedz z wlasnego doswiadczenia jak to realnie wychodzi.
Dzieki
 
Czy moglby ktos mi napisac jak to realnie wyglada - mam ok 50 km dojazdu - od tablic administracyjnych ok 40 km - nie chodzi mi o to co mowi przepis tylko wypowiedz z wlasnego doswiadczenia jak to realnie wychodzi.
Dzieki
Ale jak to realnie wychodzi finasowow czy jak ?
 
Wszystko zależy od tego jakie środki komunikacji są na Twojej trasie do pracy dostepne i w jakich cenach.Liczy się oczywiście najtańsze opcje dojazdu śr.komunikacji publicznej tj:busy,autobusy,pociagi.Gdzie pracujesz?OC graniczne
 
Ale jak to realnie wychodzi finasowow czy jak ?
Liczysz koszt najtańszym środkiem transportu czyli np autobus - koszt w jedną stronę do miejsca pełnienia służby to np 20 zl. Więc w obie strony 40zl. Mnożyszt to przez ilość służb na których faktycznie byłeś, np 10. Więc wyjdzie Ci ok 400 zl.
 
a jak to jest jeśli mam mieszkanie w miejscu pełnienia słuzby ale w nim nie mieszkam bo np. wynajmuję i dojeżdżam do służby ok. 50 km czy wtedy należy mi się zwrot za dojazdy?
 
czy to jest w jakikolwiek sposób sprawdzane czy posiadam takie mieszkanie w danej miejscowości po podpisaniu przeze mnie papierów o zwrot kosztów za dojazdy?
Tak, jest sprawdzane. Co więcej - jeśli nawet jesteś "na wojennej ścieżce" z teściami, posiadającymi lokal
mieszkalny w promieniu rzeczonych 30 kilometrów, to zwrotu kosztów też nie otrzymasz ...
 
Ok zakladajac 47 km - nie ma pociagu, nie ma pks... Przyjmuje cene najtanszej opcji z innej relacji z pkp/pks co daje jakies astronomiczne 13/14 zl w jedna strone...?
 
Jezeli u ciebie w jedną stronę 13 zł to tak.... Chociaż wątpie czy ci to uznają. U mnie w IAS płacą mi 6,50 za drogę w jedną stronę - 60 km (śmieszna kwota :p). e-podróżnik. Kiedyś się pomyliłem i we wniosku podałem 7 zł.... chyba nie muszę mówić ile zamieszania zrobiłem o 50 gr :D
 
Back
Do góry