• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Zwalczanie przestępczości celno podatkowej

dany

Nowy użytkownik
Dołączył
26 Styczeń 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich forumowiczów. Mam do napisania na uczelni prace na temat: zwalczanie przestępczości celno podatkowej w Polsce jako element ochrony granicy państwowej. Jeśli ktos wie gdzie mogę dostać materiały lub link do strony na której coś znajdę to będę wam wdzięczny. U siebie w bibliotece niestety nic nie znalazłem. Pozdrawiam:rolleyes:
 
Zapytaj przemyskich celników na temat zwalczania przestępczości i jakie są teraz po latach tego efekty, lub poczytaj na forum "zatrzymani celnicy", przyjemnej lektury i owocnie napisanej pracy.
 
nie dostaniesz nigdzie gotowej recepty na zadany temat. Jest coś takiego jak internet- jeżeli wpiszesz swój temat znajdziesz materiały, a dalej już pójdzie łatwiej. Dużo informacji jest w Wiadomościach celnych i Monitorze Celnym.
 
zwalczali przemyt, a prokurator za ich działania ich zamknął. Ale po paru latach sąd uniewinnił. Zarzuty prokuratora były wyssane z palca. Sam sobie odpowiedz po co pracować - były to bezpodstawne oskarżenia przemytników aby się zemścić na celasach. Obejrzyj temat zamykani celnicy
 
WITAM- w nawiązaniu do tematu wzp ic Przemyśl w opisanych latach byli najlepsi w POLSCE tz. w wykrywaniu i zwalczaniu przestępczości zaczynając od fajki,spirytusu,jednorękich bandytów,podróby ,PALIWA ITP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale "STARZY" PRZEMYSCY COLE Z WZP i oc Medyka wiedzieli co w trawie piszczy i dla tego ich odstrzelili aby nie przeszkadzali w interesach pewnych grup??????????? wiadomo co autor miał na myśli.

pozdrawiam
mc.
ps.
do forumowicza piszącego pracę podobnie ja przedmówca , polecam przeczytanie art.zamykani celnicy od pierwszych stron-jest tego trochę ale wiele treści i prawdy o tym jak zwalcza się przestępczość a jakie są tego konsekwencje dla tych
co byli BARDZO DOBRZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
 
[h=2]Zwalczanie przestępczości celno podatkowej. Mam do napisania na uczelni prace na temat: zwalczanie przestępczości celno podatkowej w Polsce........[/h]

temat powinien być zupełnie inny - Jak zwalczać przestępczość celno podatkową aby jutro nie walczono ze mną (aby o godz. 6.00 nie zawitali smutni panowie).
 
Optymistycznie. *****

_______________________________________________________________________________________________________________________


A problem istnieje i istniał będzie, dotąd do kiedy będą istniały granice państwowe:

CHYBA, ŻE "UE" JE ZLIKWIDUJE / ZNIESIE!
:cool: ♥♥♥♥♥

_______________________________________________________________________________________________________________________

601.033. 100 000$ x dużoooo... NISKIE WĘGLOWODANY TJ. DO 26% WZROSTU... GLUKOZA NATURA.JPG 601.018. Rols Roys... NISKIE WĘGLOWODANY TJ. DO 26% WZROSTU... GLUKOZA NATURALNA... INDEKS .JPG
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry