• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

zmiany kadrowe

fajni goście

Uważam, że nowi szefowie to fajni goście, dostali trudne zadanie i starają się zrobić coś konstruktywnego w obcym i nieprzychylnym środowisku. Trzymam za nich kciuki. Myślę też że wszyscy powinniśmy im pomóc.
 
Mam podstawową kwestię w sprawie "zmian kadrowych" po pierwsze jesteśmy APOLITYCZNI zarówno kadra jek i reszta- po drugie wszyscy odwołani jak na razie to nieżli fachowcy bez afer- po trzecie odwołanie i powołanie kogoś nowego nic nie wnosi, nie daje nam kasy, awansów ,motywacji więc PO CO ZMIANY!!!!
 
Praca w służbie celnej jest dla mnie zaszczytem i spełnieniem moich marzeń, spotkałem tu samych wsaniałych i bezinteresownych ludzi, zarobki są na poziomie europejskim, a moich byłych i obecnych przełożonych po prostu uwielbiam.
 
Re: fajni goście

Praca w służbie celnej jest dla mnie zaszczytem i spełnieniem moich marzeń, spotkałem tu samych wsaniałych i bezinteresownych ludzi, zarobki są na poziomie europejskim, a moich byłych i obecnych przełożonych po prostu uwielbiam.
 
Praca w służbie celnej jest dla mnie zaszczytem i spełnieniem moich marzeń, spotkałem tu samych wsaniałych i bezinteresownych ludzi, zarobki są na poziomie europejskim, a moich byłych i obecnych przełożonych po prostu uwielbiam.
 
Praca w służbie celnej jest dla mnie zaszczytem i spełnieniem moich marzeń, spotkałem tu samych wsaniałych i bezinteresownych ludzi, zarobki są na poziomie europejskim, a moich byłych i obecnych przełożonych po prostu uwielbiam.
 
Re: Sherlock Holmes

Myślę że daty i godzin logowania (także te wcześniejsze) z komputerów służbowych na stronę www.celnicy.pl zdoła ustalić wymieniony przez ciebie wcześnie naczelnik WI, Miło mu będzie zapewne poznać osobiście lokalne źródło moralności i wszechwiedzy w sprawach personalnych. Zapewne przedstawi cię Dyrektorowi bo to wstyd aby taki wizjoner pozostawał nieznany szerszemu ogółowi. Mam nadzieję, że tak się stanie bo strasznie nie lubię ludzi, którzy z ukrycia wycierają sobie dupy czyjąś godnością. :lol:
 
Praca w służbie celnej jest dla mnie zaszczytem i spełnieniem moich marzeń, spotkałem tu samych wsaniałych i bezinteresownych ludzi, zarobki są na poziomie europejskim, a moich byłych i obecnych przełożonych po prostu uwielbiam.
 
Michał P. rzecznikiem prasowym :p
Agata R. organem egzekucyjnym :p :p :p
młahahahaha
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
SPOKo

Agatka wreszcie na swoim miejscu "ORGAN" :))))))) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: już dość teraz ją przegonić :lol: :lol: :lol: :lol: porządnie aby nabrała szacunku do ludzi i siebie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Wykształcenie i przebieg służby tzw.kadry

Na oficjalnej stronie brakuje przynajmniej informacji o dwóch osobach -myślę najbardziej w Izbie kluczowych są to Dyrektor Torenc i Pani (Gł. Księgowy) dla autorów (co do Pani Księgowej) podam kilka pytań które o ile się da mogli by rozwiać a oto te pytanka:
1. Czy prawdą jest że została księgową główną w IC Toruń bez konkursu?
2. Czy prawdą jest że wcześniej była księgową w przedszkolu?
3.Czy prawdą jest że w 2003 roku przyznała sobie i 3 Dyrektorom premie w bardzo dużej wysokości (około 3000 zł na głowę) za wkład w wojnę iracką ? bez uzgodnienia z kimkolwiek?
4. Czy prawdą jest że planowanie budżetu na kolejne lata jej (Pani Księgowej) pracy były zaplanowane w sposób niewystarczający? -brakowało na wszystko?
5. Czy prawdą jest że do MF odsyłane były co roku pieniądze z tytułu tzw oszczędności i za takie "odesłane" oszczędności Pani Księgowa i Dyro Jerry otrzymywali dodatkowe premie.

OTO Pytania które pozwolą na opis pracy OSÓB publicznych na stanowiskach w IC Toruń.
Co niektórzy z Państwa odwiedzających piszą że oplówamy, że kłamiemy więc ZACZYNAMY ZBIERAĆ FAKTY. Holmes jak nadejdzie czas Ja Batman wraz z mieszkańcami Gotham pomożemy CI rozwiążemy każdą łamigłówkę AHa zapomniałbym Panowie z KW czy w świetle moich i mieszkańców Gotham w/w pytań nie czas na Postępowanie wyjaśniające??? może jakaś dyscyplinareczka nareszcie dla kogoś z kadry no chyba że jesteście tylko do u.... wszystkich poniżej inspektora i kierownika -jak tak to przepraszam napiszę gdzie indziej...

W następnym odcinku opiszymy FAKTY z życia Izby ale kogoś innego podkreślam koledzy i koleżanki fakty a nie pierdoły typu kto i kiedy gdzie się zalogował-na to szkoda klawiatury. Czytajcie nas CDN...
 
Back
Do góry