• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

ZJAZD ? I co dalej....

N

Nie zarejestrowany

Gość
Moje pytanie brzmi: czy odbył się " zjazd" czy też nie? Dzisiaj 4 lipca i cisza, jestem członkiem związku, wypadałoby poinformować jeleni którzy płacą sklądki, szanowny Panie Siwy, o efektach, no chyba, że była klapa, ale to też wiadomość.
 
forum anonima

To i ja dołączę do anonimowej krytyki z punktu widzenia jedynie słusznej linii naszej partii.
Nikt nam nie będzie bruździł towarzysze, nasze stołki są nie do ruszenia. Rękę podniesioną na partię anonimowo odrąbiemy i już ..... Łubu dubu łubu dubu niech nam żyje Jacek- prezes naszego klubu.
Zatroskany o was członek związku
 
To i ja dołączę do anonimowej krytyki z punktu widzenia jedynie słusznej linii naszej partii.
Nikt nam nie będzie bruździł towarzysze, nasze stołki są nie do ruszenia. Rękę podniesioną na partię anonimowo odrąbiemy i już ..... Łubu dubu łubu dubu niech nam żyje Jacek- prezes naszego klubu.
Zatroskany o was członek związku

wzniosles sie członku zwiazku, na tak wysoki poziom abstrakcji w swoim poscie, ze sam pewnie niewiele z niego rozumiesz - jaki zwiazek taki czlonek
 
Zgodnie ze Statutem każdy członek Związku może wziąć udział w każdym posiedzeniu każdego organu Związku, wystarczy że wyśle maila w tej sprawie.
Nie publikujemy protokołów, nie publikujemy nawet wszystkich pism, gdyż zbyt wielu czycha tylko, by to wykorzystać i do tych samych adresatów wysyłać kontrpropozycje czy kontrstanowiska, najczęściej zgodne z linią MF.
Protokół, kiedy dotrze do mnie podpisany, zostanie rozesłany w ramach struktur wraz z krótkim komunikatem - nie będzie publikowany w necie.
Zainteresowanych zapraszam serdecznie na kolejne posiedzenia organów Związku. Proszę już dzisiaj o maila w tej sprawie.
pozdrawiam
 
Zgodnie ze Statutem każdy członek Związku może wziąć udział w każdym posiedzeniu każdego organu Związku, wystarczy że wyśle maila w tej sprawie.
Nie publikujemy protokołów, nie publikujemy nawet wszystkich pism, gdyż zbyt wielu czycha tylko, by to wykorzystać i do tych samych adresatów wysyłać kontrpropozycje czy kontrstanowiska, najczęściej zgodne z linią MF.
Protokół, kiedy dotrze do mnie podpisany, zostanie rozesłany w ramach struktur wraz z krótkim komunikatem - nie będzie publikowany w necie.
Zainteresowanych zapraszam serdecznie na kolejne posiedzenia organów Związku. Proszę już dzisiaj o maila w tej sprawie.
pozdrawiam

A co to ma znaczyć, jakaś sekta czy związek zawodowy? Informacja powinna dotrzeć do jak największego grona członków i nie należy zasłaniać się statutem, wnioskuję, że był niewypał i ciężko się do tego przyznać. Wrogowie z innych zz czychają na złe wieści z obozu przeciwnika dlatego utajniamy przebieg "obrad". A później dziwimy się, że ludzie mają wszystko w d...
 
A co to ma znaczyć, jakaś sekta czy związek zawodowy? Informacja powinna dotrzeć do jak największego grona członków i nie należy zasłaniać się statutem, wnioskuję, że był niewypał i ciężko się do tego przyznać. Wrogowie z innych zz czychają na złe wieści z obozu przeciwnika dlatego utajniamy przebieg "obrad". A później dziwimy się, że ludzie mają wszystko w d...

Wynika z tego że ZZCelnicy zaczynają się ukrywać, schodzą do podziemia, czyżby bali się swej działalności a może ich działania się już wypaliły i nie mają nic do powiedzenia i zaproponowania
 
Zgodnie ze Statutem każdy członek Związku może wziąć udział w każdym posiedzeniu każdego organu Związku, wystarczy że wyśle maila w tej sprawie.
Nie publikujemy protokołów, nie publikujemy nawet wszystkich pism, gdyż zbyt wielu czycha tylko, by to wykorzystać i do tych samych adresatów wysyłać kontrpropozycje czy kontrstanowiska, najczęściej zgodne z linią MF.
Protokół, kiedy dotrze do mnie podpisany, zostanie rozesłany w ramach struktur wraz z krótkim komunikatem - nie będzie publikowany w necie.
Zainteresowanych zapraszam serdecznie na kolejne posiedzenia organów Związku. Proszę już dzisiaj o maila w tej sprawie.
pozdrawiam
Panie Sławku, chyba nie ma Pan złudzeń, że to co dzieje się na zjeździe nie wyjdzie na zewnątrz związku, więc po co Pan chowa głowę w piasek i poucza swoich związkowców zamiast zamieścić na stronie informacje i nie byłoby tematu. A tak wychodzą różnice - członkowie swoje a Przewodniczący swoje, coś tu nie tak.
 
Napisałem przecież, że protokół wraz z komuniukatem zaraz po tym jak trafi do mnie podpisany zostanie rozesłany w ramach struktur Związku.
 
Napisałem przecież, że protokół wraz z komuniukatem zaraz po tym jak trafi do mnie podpisany zostanie rozesłany w ramach struktur Związku.

Jeszcze raz, nie rozumiemy się, czy Pan udaje? Ja o umieszczeniu informacji na stronie związkowej a Pan o strukturach, które są dziurawe, niektóre izby mają członków bez organizacji izbowych, więc komu Pan je wyśle? Czy teraz do Pana dotarło? Pozdrawiam.
 
szczur

ide o dobrą whisky, że szczur który chce doniesć do ministerstwa tutaj aktywny staje się. Panie Sławku niech Pan nie upublicznia spraw, które mogą być wykorzystane przez szczury różne i zaszkodzić poruszanym przez zz celnicy sprawom celników i pomóc w dokończeniu całych tych pseudoreform, o które wnioskują i skowyczą wiadome kręgi. Raz jeszcze zawnioskuję by nic im nie dawać co mogliby wykorzystać. Powszechnie wiadomo, że wiadome kręgi popierają reformę, wartościowanie i inne szkody nam wyrządzane, dlatego dobrze że nie dajecie im pożywki do donosów. To błąd naszego związku, że jako jedyny działa tak transparentnie i wszystko daje w internet. To jest wykorzystywane przeciw nam celnikom i dlatego apeluję o to jeszcze raz aby ograniczać stanowiska na zewnątrz.
 
Back
Do góry