• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Zakres czynności przed 1999 r

stefan 123

Dobrze znany użytkownik
Dołączył
5 Luty 2017
Posty
918
Punkty reakcji
1 164
Zamierzam przesłać do p. Rzeczkoskiej wszystkie moje zakresy czynności z przed 1999r. z odpowiednim pismem i do wiadomości wiadomego min. Może kobieta nie wie czym zajmowali się celnicy przed tym rokiem i należy jej to wyjaśnić. Jeśli oni uważają, że można zaliczyć okres pracy w cywilnej skarbowości jako lata równorzędne z latami mundurowymi a nasze lata przed 99r. nie, to niech nie myślą, że będziemy na takie bezprawie patrzeć spokojnie. Jeśli ktoś myśli podobnie to proszę o uwagi, mogą być na priv.
 
Sławek czy jest możliwość skoordynowania przez związek akcji wysyłania kopii naszych czynności które wykonywaliśmy przed rokiem 1999 z odpowiednim pismem do p. Rzeczkowskiej i wyżej w celu uświadomienia im co wtedy robiliśmy?
 
Stefan i tak koniec, końcem skończymy dochodząć swoich praw w sądzie. Ja nie zamierzam odpuścić, na emeryturze będę miał wątpliwe zajęcie.
Lepiej żeby związek wspierał nas w tej batalii, dopiero przecieramy szlaki na razie z miernym skutkiem.
 
To zaczynam przekopywać się przez swoje kwity z danych czasów, najwyraźniej przydadzą się niebawem.

1606293420192.jpeg
 
Witam. Ja zajmuję się od 25 lat tym samym, tylko pod różnymi sztandarami. Najpierw był to UKS, potem od 2004 SC jako cywil, od 2010 już jako funkcjonariusz SC, a teraz jako funkcjonariusz KAS . Jest to praca w kontroli rynku, głównie stałe nadzory . I co?
 
Witam. Ja zajmuję się od 25 lat tym samym, tylko pod różnymi sztandarami. Najpierw był to UKS, potem od 2004 SC jako cywil, od 2010 już jako funkcjonariusz SC, a teraz jako funkcjonariusz KAS . Jest to praca w kontroli rynku, głównie stałe nadzory . I co?
Spoko, MF i SKAS już pracują nad "reformą" ;):devilish:
 
Back
Do góry