• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Wysylka 35 t-shirtow do Rosji

B

Bagration

Gość
Witam!
Jak w temacie. Znajomy z Rosji poprosil mnie o wykonanie 35 okolicznosciowych t-shirtow - szacunkowa wartosc ok 1000 zl. Chcialbym wiedziec, czy wysylajac je poczta do Rosji musze sie liczyc z jakimis oplatami celnymi ze strony polskiej. Pytanie dla fachowcow moze wydac sie niepowazne, ale nigdy eksportem na tak duza skale ;) sie nie paralem.
Domyslam sie, ze rosyjska tamoznia moze sie odezwac, ale to juz klopot mojego znajomego. Mnie interesuje czy wysylajac taka paczke musze liczyc sie w POlsce z innymi kosztami niz tylko oplata pocztowa.
Z gory dziekuje za odpowiedz.
Pozdrawiam!
Bagration
 
"Eksport paczką", tym bardziej prywatny z polskiej strony nie niesie za sobą żadnych opłat celnych. Problem pojawi się zapewne przy odbiorze w sojuzie. Tam dopiero, po ustaleniu wartości prześwietla odbiorcę gadżetów z zachodu...
ps. malując emblematy nie narusz praw autorskich,gdyż w naszym pięknym kraju koledzy z SC postarają się sprzeda :D ć taką informację stosownym organizacjom
 
Back
Do góry