• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Wypłata za nadgodziny za I kwartał

Miś Uszatek

Aktywny użytkownik
Dołączył
24 Marzec 2020
Posty
166
Punkty reakcji
82
Czy ktoś wie kiedy będą w Rzeszowie płacić za nadgodziny za styczeń-marzec? Miały być do końca miesiąca po kwartale a dzisiaj 2 maj a kasy nie ma 😤
 
@Miś Uszatek tak się zastanawiam dlaczego tak się na ten Rzeszów uwziąłeś. Nie to żebym był jakimś wielbicielem tej Izby, ale tak tragicznie w niej znowu nie jest. Chcesz wiedzieć kiedy płacą zadzwoń do księgowości. Chcesz aby takie informacje opublikowano zgłoś propozycję. Koniec języka za przewodnika i do dzieła.
 
Dodatki zadaniowe za polski ład już przyznane dla cywili. Podobno Pan Andrzej miał rękę na pulsie w tym temacie. Pieniądze się znalazły
 
To w Rzeszowie są pieniądze na wypłatę za nadgodziny? W lubelskiej to nie pozwalają nawet generować nadliczbówek. I w grafiku potem widnieją służby czterogodzinne...
 
Dodatki zadaniowe za polski ład już przyznane dla cywili. Podobno Pan Andrzej miał rękę na pulsie w tym temacie. Pieniądze się znalazły
chyba nie wiesz w jakiej kwocie te dodatki... jestem wśród tych "szczęśliwców" i został mi przyznany zaszczyt dostania dodatku zadaniowego - 50 zł brutto......
za naukę we własnym zakresie, za brak szkoleń, za stres z dyżuru dla podatników....
a wszystko przyznane pięknym pismem dyrektora - mi byłoby wstyd coś takiego podpisywać....
ciekawe czy mogę odmówić przyjęcia tego dodatku?
nie potrzebuje jałmużny...
 
chyba nie wiesz w jakiej kwocie te dodatki... jestem wśród tych "szczęśliwców" i został mi przyznany zaszczyt dostania dodatku zadaniowego - 50 zł brutto......
za naukę we własnym zakresie, za brak szkoleń, za stres z dyżuru dla podatników....
a wszystko przyznane pięknym pismem dyrektora - mi byłoby wstyd coś takiego podpisywać....
ciekawe czy mogę odmówić przyjęcia tego dodatku?
nie potrzebuje jałmużny...
Jeżeli masz odwagę...odmówić JWP DIAS:cool:
 
Wszystko co piszecie to jeden wielki kabaret i obnażenie niekompetencji w tej instytucji. Nikt nic nie wie, a ja myślę że jest na to przyzwolenie. Napisałem już wcześniej kto rozlicza oświadczenia o rodzinie, która pracowała lub pracuje w tym bajzlu??? Pytam się kto??? Napewno kompetencje i kariera jest przekazana w genach!!!! Buahahaha
 
Back
Do góry