• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Wymagania zdrowotne

Przemko1710

Nowy użytkownik
Dołączył
15 Marzec 2019
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam,
Pisze z zapytaniem, ponieważ nie wiem jak mam rozumieć wymagania zdrowotne do pracy w służbie celnej. Chodzi mi o wymagania odnoszące się do wzroku i niewiem czy jestem zdolny do służby czy nie. Mam sfera oko prawe +0.25 i oko lewe +0.50 , natomiast cylinder oko prawe -1.00 oko lewe -2.25. Tak mam napisane na kartce którą dostałem od okulisty. Moje pytanie jest takie czy według tego co mam napisane kwalifikuje się do pracy w służbie.
Pozdrawiam
 
Witam,
Pisze z zapytaniem, ponieważ nie wiem jak mam rozumieć wymagania zdrowotne do pracy w służbie celnej. Chodzi mi o wymagania odnoszące się do wzroku i niewiem czy jestem zdolny do służby czy nie. Mam sfera oko prawe +0.25 i oko lewe +0.50 , natomiast cylinder oko prawe -1.00 oko lewe -2.25. Tak mam napisane na kartce którą dostałem od okulisty. Moje pytanie jest takie czy według tego co mam napisane kwalifikuje się do pracy w służbie.
Pozdrawiam
Zadzwoń do komisji lekarskiej podległej Twojej ICS i się dowiesz.
 
Back
Do góry