• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Wólka Kosowska

cela

Nowy użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2020
Posty
2
Punkty reakcji
0
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z pracy w Wólce Kosowskiej?

EDIT: Jestem dziennikarką Superwizjera TVN, pracuję nad reportażem o Wólce Kosowskiej. Czy ktoś z Państwa porozmawiałby ze mną na temat Wólki? (Obowiązuje mnie tajemnica dziennikarska). Mój numer to 572708508, e-mail anna_sobolewska@tvn.pl
 
Ostatnia edycja:
To raczej nie jest temat na forum.
Takie pytanie od usera z jednodniowym stażem jest mocno podejrzane.
Jeśli jednak, pomimo moich podejrzeń jesteś funkcjonariuszem najprościej zapytaj kolegów.
Przecież wystarczy przeczytać kilka artykułów i obejrzeć kilka filmów na temat tego miejsca i każdy wie, że mamy tam do powiedzenia tyle co właściciele znaków towarowych.
 
To raczej nie jest temat na forum.
Takie pytanie od usera z jednodniowym stażem jest mocno podejrzane.
Jeśli jednak, pomimo moich podejrzeń jesteś funkcjonariuszem najprościej zapytaj kolegów.

Dla mnie to jakaś podpucha. Obstawiam na jakiegoś "kierowniczynę" albo innego "pacjenta z MF". Kto będąc z Wawy pyta jak jest na Wólce Kosowskiej?! To wie każdy!
 
Znam taką "torbę", która wspomina Wólkę z rozrzewnieniem a szczególnie "owocki". Torba nie potrafiła uwolnić się od paragonów i "cudownych rzeczy" w tym miejscu...................Myślała, że świat się na tym kończy ale świat skończył z nią..... Na szczęście świata.
 
Tak jak Państwo się domyślili, nie jestem funkcjonariuszem. Jestem dziennikarką Superwizjera TVN, pracuję nad reportażem o Wólce Kosowskiej. Czy ktoś z Państwa porozmawiałby ze mną na temat Wólki? (Obowiązuje mnie tajemnica dziennikarska). Mój numer to 572708508, e-mail anna_sobolewska@tvn.pl
 


 


BOLO zagrał solo (y)(y)(y)
 
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z pracy w Wólce Kosowskiej?

EDIT: Jestem dziennikarką Superwizjera TVN, pracuję nad reportażem o Wólce Kosowskiej. Czy ktoś z Państwa porozmawiałby ze mną na temat Wólki? (Obowiązuje mnie tajemnica dziennikarska). Mój numer to 572708508, e-mail anna_sobolewska@tvn.pl
Może szefo
...owao_O
 
Back
Do góry