• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Urząd Celny- Problem

MethCat

Nowy użytkownik
Dołączył
8 Wrzesień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam!
Dzisiaj o 13:40 dzwonił do mnie pan z UC lub izby celnej o że mają dla mnie paczkę, podatki i cło już były opłacone przez nadawcę, ale i tak trzeba wypełnić jakieś papiery które miał przysłać na maila.
Podałem mu swojego maila, jednak nie jestem pewien czy dobrze zapisał, bo akurat byłem na dworze i wiał dość silny wiatr.
Tu zaczyna się problem, bo zapomniałem/niedosłyszałem z jakiej miejscowości dzwonił, a dzwonił z nr "nieznanego". Jak że nie miałem doświadczenia z UC to nie wiem czy oni sobie obdzwaniają ileś osób i później masowo wysyłają maile, czy wysyłają od razu.
Teraz nie wiem czy w razie czego dzwonić jutro do Centrum Informacji Służby Celnej czy na nr interwencyjny i tam odnajdą przesyłkę dla mnie czy będzie ciężko z tym ?
Czy też te papiery nie są konieczne i paczka normalnie dojdzie?
Proszę o pomoc, bo nie chce panikować, jak być może nic się złego nie dzieje.
 
Jaka firma kurierska dostarcza paczkę i na jaką miejscowość była ona zaadresowana?
 
Paczka do polski wysłana za pośrednictwem I-parcel, miejscowość- Kalwaria Zebrzydowska(małopolskie).
 
Back
Do góry