• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Tylko o celnikach zapomnieli

kijanka

Nowy użytkownik
Dołączył
28 Czerwiec 2019
Posty
1
Punkty reakcji
0
Prezydent podpisał w poniedziałek ustawę umożliwiającą powrót do służby funkcjonariusza zwolnionego za czyn wypełniający jednocześnie znamiona przestępstwa i przewinienia dyscyplinarnego, a następnie uniewinnionego w postępowaniu karnym.
Nowela ustawy o Policji oraz niektórych innych ustaw jest efektem petycji indywidualnej wniesionej do Senatu w 2017 roku. Celem regulacji jest stworzenie podstaw do rehabilitacji prawnej i powrotu do służby niesłusznie oskarżonych funkcjonariuszy.

Regulacja nowelizuje m.in.: ustawy o: Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej, ABW, Agencji Wywiadu, a także o Centralnym Biurze Antykorupcyjnym, służbie funkcjonariuszy Służby Kontrwywiadu Wojskowego oraz Służby Wywiadu Wojskowego, Służbie Więziennej, SOP oraz o Straży Marszałkowskiej.
 
Zatem mamy dowód, że jesteśmy traktowani inaczej, w znaczeniu gorzej niż inne służby. Nie pierwszy raz zresztą. W dużej mierze sami na to zasłużyliśmy. Jako przykład podam, że napisałem post o zaliczeniu prawa do emerytury mundurowej funkcjonariuszom z UKS na podstawie art. 150 ust 8 ustawy o KAS w brzmieniu obowiązującym od marca 2017r. Post ten został usunięty, a ja zbanowany bez podania przyczyn. Zatem zasłużyliśmy ....
 
Zatem mamy dowód, że jesteśmy traktowani inaczej, w znaczeniu gorzej niż inne służby. Nie pierwszy raz zresztą. W dużej mierze sami na to zasłużyliśmy. Jako przykład podam, że napisałem post o zaliczeniu prawa do emerytury mundurowej funkcjonariuszom z UKS na podstawie art. 150 ust 8 ustawy o KAS w brzmieniu obowiązującym od marca 2017r. Post ten został usunięty, a ja zbanowany bez podania przyczyn. Zatem zasłużyliśmy ...
Jesteś kłamcą!
Zaczynając od niby "posta". Nie licz na sklerozę ludzi, bo takich właśnie postów napisałeś 153. Jak nie, to i tak zatruwałeś życie ludziom tym tematem.
W każdym razie bliżej ich było tej liczby, niż w twoim kłamstwie! I nie udawaj, że nie wiesz za co zaliczyłeś bana, bo tym jednym-jedynym razem w historii tego forum, Sławek ogłosił oficjalnie i publicznie kogo, co, za co i na jak długo!
Zatem zasłużyłeś i znów zasłużysz takimi kłamstwami
 
Zatem mamy dowód, że jesteśmy traktowani inaczej, w znaczeniu gorzej niż inne służby. Nie pierwszy raz zresztą. W dużej mierze sami na to zasłużyliśmy. Jako przykład podam, że napisałem post o zaliczeniu prawa do emerytury mundurowej funkcjonariuszom z UKS na podstawie art. 150 ust 8 ustawy o KAS w brzmieniu obowiązującym od marca 2017r. Post ten został usunięty, a ja zbanowany bez podania przyczyn. Zatem zasłużyliśmy ....
YOGI. Dostajesz bana, bo działasz celowo na dezinformację, gdyż taka sytuacja nie miała miejsca. Podnosiłem tę kwestię także na ostatnim RDS.
 
Back
Do góry