Tylko o celnikach zapomnieli

kijanka

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Prezydent podpisał w poniedziałek ustawę umożliwiającą powrót do służby funkcjonariusza zwolnionego za czyn wypełniający jednocześnie znamiona przestępstwa i przewinienia dyscyplinarnego, a następnie uniewinnionego w postępowaniu karnym.
Nowela ustawy o Policji oraz niektórych innych ustaw jest efektem petycji indywidualnej wniesionej do Senatu w 2017 roku. Celem regulacji jest stworzenie podstaw do rehabilitacji prawnej i powrotu do służby niesłusznie oskarżonych funkcjonariuszy.

Regulacja nowelizuje m.in.: ustawy o: Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej, ABW, Agencji Wywiadu, a także o Centralnym Biurze Antykorupcyjnym, służbie funkcjonariuszy Służby Kontrwywiadu Wojskowego oraz Służby Wywiadu Wojskowego, Służbie Więziennej, SOP oraz o Straży Marszałkowskiej.

Yogi

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
60
Zatem mamy dowód, że jesteśmy traktowani inaczej, w znaczeniu gorzej niż inne służby. Nie pierwszy raz zresztą. W dużej mierze sami na to zasłużyliśmy. Jako przykład podam, że napisałem post o zaliczeniu prawa do emerytury mundurowej funkcjonariuszom z UKS na podstawie art. 150 ust 8 ustawy o KAS w brzmieniu obowiązującym od marca 2017r. Post ten został usunięty, a ja zbanowany bez podania przyczyn. Zatem zasłużyliśmy ....

koń

Użytkownik
Punkty reakcji
10
Miasto
Góral ze Śląska
Zatem mamy dowód, że jesteśmy traktowani inaczej, w znaczeniu gorzej niż inne służby. Nie pierwszy raz zresztą. W dużej mierze sami na to zasłużyliśmy. Jako przykład podam, że napisałem post o zaliczeniu prawa do emerytury mundurowej funkcjonariuszom z UKS na podstawie art. 150 ust 8 ustawy o KAS w brzmieniu obowiązującym od marca 2017r. Post ten został usunięty, a ja zbanowany bez podania przyczyn. Zatem zasłużyliśmy ...
Jesteś kłamcą!
Zaczynając od niby "posta". Nie licz na sklerozę ludzi, bo takich właśnie postów napisałeś 153. Jak nie, to i tak zatruwałeś życie ludziom tym tematem.
W każdym razie bliżej ich było tej liczby, niż w twoim kłamstwie! I nie udawaj, że nie wiesz za co zaliczyłeś bana, bo tym jednym-jedynym razem w historii tego forum, Sławek ogłosił oficjalnie i publicznie kogo, co, za co i na jak długo!
Zatem zasłużyłeś i znów zasłużysz takimi kłamstwami

slawomir.siwy

Administrator
Członek Załogi
Punkty reakcji
117
Miasto
ZZ Celnicy PL
Zatem mamy dowód, że jesteśmy traktowani inaczej, w znaczeniu gorzej niż inne służby. Nie pierwszy raz zresztą. W dużej mierze sami na to zasłużyliśmy. Jako przykład podam, że napisałem post o zaliczeniu prawa do emerytury mundurowej funkcjonariuszom z UKS na podstawie art. 150 ust 8 ustawy o KAS w brzmieniu obowiązującym od marca 2017r. Post ten został usunięty, a ja zbanowany bez podania przyczyn. Zatem zasłużyliśmy ....
YOGI. Dostajesz bana, bo działasz celowo na dezinformację, gdyż taka sytuacja nie miała miejsca. Podnosiłem tę kwestię także na ostatnim RDS.

Do góry