Testy Wroclaw 22 sierpnia

młspeclat67

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
101
W biedrze płacą lepiej, nie ma testów, ani stresu. Czemu młodzi ludzie, popełniają błędy starszych pokoleń...? :confused: Nie rozumiem też, skąd to zacięcie do opisywania swoich, rekrutacyjnych przeżyć na forum celnicy.pl. A do związku już się zapisali?

Ostatnia edycja:

PJS

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
809
Miasto
Polska
Zapytam z czystej ciekawości.
Ile osób przystąpiło do pierwszego etapu rekrutacji we Wrocławiu na 45 miejsc?

Morfeusz

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Czy ktoś się może orientuje, czy łatwo jest zdać test psychologiczny

lolnik904

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
2
Czy ktoś się podzieli pytaniami jakie były na teście we Wrocławiu? Co kto pamięta. Będę wdzięczny za pomoc.

piracius

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
134
a moze piracius jednak coś pamiętasz :)
O testy "wrocławskie" pytaj uczestników naboru, ale to i tak nic nie zmieni, patrz wypowiedzi "cat".
Z innej rekrutacji, test czekoladowy:
czy czekolada może być powodem w sprawie przeciwko podatnikowi? 1.tak, 2.nie, 3. tak lub nie, 4. żadna z odpowiedzi.:mad:
Zanim wybierzesz odpowiedź, pomyśl:unsure:

lolnik904

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
2
Jeśli chodzi o wypowiedzi "cat" to opisał on testy psychologiczne a nie testy wiedzy.
Odnośnie pytania testu czekoladowego odpowiedziałbym nie. Jeśli się mylę to proszę wskaż mi prawidłową odpowiedź z komentarzem. Będę miał nauczkę na przyszłość, pozwoli to też wyciągnąć konsekwencje. Dziękuję.

Morfeusz

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem tak - czekolada jako towar/produkt może być przedmiotem opodatkowania i lub odliczenia.

lolnik904

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
2
Ja mam wrażenie, że tutaj jest jakieś pytanie podchwytliwe ze słowem "powodem". Czekolada nie może być powodem w sensie prawnym. Powodem może być osoba. Chyba, że za bardzo chciałem to rozłożyć na czynniki pierwsze.

cat

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
1 417
Ja mam wrażenie, że tutaj jest jakieś pytanie podchwytliwe ze słowem "powodem". Czekolada nie może być powodem w sensie prawnym. Powodem może być osoba. Chyba, że za bardzo chciałem to rozłożyć na czynniki pierwsze.
Moim zdaniem, jest to jedyna, właściwa odpowiedź!
(dodatkowo uwzględnia założenie, iż Czekolada, to nazwisko)

vaniek

Użytkownik
Punkty reakcji
1
A moim zdaniem to jak interpretacja wierszyka na lekcji j. polskiego w ogólniaku - co autor miał na myśli i, czy był trzeźwy jak to pisał...

Do góry