test z wiedzy

Evi1988

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Tak myślałem. A mówili coś kiedy mozna się spodziewać terminu rozmowy
Mi się wydaję,że po świętach będą. Do 22.12 trwają testy kompetencji, z tego co zauważyłem to każdy test się zaczyna jak się zakończy jeden etap, no chyba że ktoś z poprzedniego naboru ma zaliczony psychologiczny i kompetencji więc ms szybciej. Chyba że się mylę, dziś się dowiem.

dream

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
3
Mi się wydaję,że po świętach będą. Do 22.12 trwają testy kompetencji, z tego co zauważyłem to każdy test się zaczyna jak się zakończy jeden etap, no chyba że ktoś z poprzedniego naboru ma zaliczony psychologiczny i kompetencji więc ms szybciej. Chyba że się mylę, dziś się dowiem.
Testy nie trwają do 22 grudnia. Chyba tylko do jutra. Rozmowy zaczynają się w przyszłym tygodniu

jewona

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
2
A czy są już wyniki, czy będą dopiero po ostatnich rozmowach w styczniu? Pytam, bo ja mam dopiero 4 i jestem ciekawa, czy będzie dopiero po zakończeniu rozmów jakaś decyzja, czy na bieżąco po rozmowach przesyłają info pozytywna/negatywna...

woj

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Ostatnie rozmowy miały być 5 stycznia a wyniki do 15 stycznia. Ma ktoś już odpowiedź

woj

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Ja domowe miałem 29 grudnia myślę że jeszcze kilka dni i odpowiedź będzie...

woj

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
0
Mnie mówili że do Białej jest dużą więcej etatów i czy tam nie chcę a ja złożyłem na Zamość a tam nie wiele etatów i z Lublinem jest podobnie .

Do góry