test psychologiczny - jak się dobrze przygotować?

testowy

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
1
Cześć,
wkrótce przede mną test psychologiczny i chciałbym się do niego dobrze przygotować. Czy ktoś z użytkowników tego forum mógłby mi pomóc w jakikolwiek sposób? Linki, może niepotrzebne już materiały do nauki? Jest sens kupowania testów na stronach typu testydlacelnika, albo arslege? Za każdą pomoc będę wdzięczny.

Energizer

Nowy użytkownik
Punkty reakcji
24
Nie można przygotować się do testu psychologicznego. Ten test bada Twoją osobowość i albo mieścisz się w profilu psychologicznym jaki oczekuje SCS albo nie.
Jedyne co można spokojnie zrobić to poćwiczyć Tablice Ravena, są dostępne w necie bez potrzeby płacenia.
Wg mnie nie ma sensu kupowania czegokolwiek na tych portalach.

Eternitowy

Użytkownik
Punkty reakcji
28
Cześć,
wkrótce przede mną test psychologiczny i chciałbym się do niego dobrze przygotować. Czy ktoś z użytkowników tego forum mógłby mi pomóc w jakikolwiek sposób? Linki, może niepotrzebne już materiały do nauki? Jest sens kupowania testów na stronach typu testydlacelnika, albo arslege? Za każdą pomoc będę wdzięczny.
Tak jak poprzednik napisal nie da sie przygotować. Osoba która ma na tyle czasu, wiedzy gdzie szukać i samozaparcia może znaleźć odpowiednie prace naukowe w jezykach obcych o profilowaniu do "law enforcements". Ale to jest dla osób które wiedzą czego i gdzie szukać. Sama wiedza o tym
jakich konkretnie cech szukają psycholodzy nic nie da. Trzeba jeszcze wyrobić sobie nawyk odpowiadania żeby wbić się w profil psychologiczny funkcjonariusza.

Wiec tak jak widzisz, teoretycznie wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Ale mnie nikt nic nie dał na tacy 😉

Ostatnia edycja:
Do góry