Test psychologiczny i kompetencyjny + PSYCHOLOG

lolnik904

Użytkownik
Punkty reakcji
6
Cześć,

Czy możecie po krótce opisać jak ten proces rekrutacji wygląda. Z tego co pamiętam to jest tam 42 pytania i 42 minuty na to? Co na takim teście się sprawdza oraz jak wygląda rozmowa z psychologiem. Czy są tablice RAVENA? Będę wdzięczny za każdą podpowiedź. Dziękuję.

Marek123

Użytkownik
Punkty reakcji
23
Test psychologiczny to test osobowości i tablica ravena, rozmowy nie mieliśmy
Test kompetencyjny- siadasz przed komputerem i odpowiadasz na pytania ( raczej ciężko nie zdać )

lolnik904

Użytkownik
Punkty reakcji
6
A czy możesz mi przybliżyć ten test psychologiczny ile trwa?? Ile jest tych tablic oraz czy dużo jest pytań na test osobowości? Dziękuję.

Marek123

Użytkownik
Punkty reakcji
23
Jakoś 2-3 h , test ravena możesz znaleźć w necie, a osobowości to chyba jakoś 40 pytań

standby2

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
539
To jest tzw. sranie w banię............jakie testy? Za chwilę nie będzie ludzi i będą przyjmować każdego tak jak w policji. Nie martwcie się. jeszcze 3 miesiące i będą was prosili o podjęcie pracy.

standby2

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
539
Testy? Jakie testy?! Beda pytać o motywację a nie o to czy kawałek rysunku to kwadrat czy trójkąt. jak juz przyjmą to na wstępie pójdzie jeden z drugim na pas............ale po 3 tygodniach do DŚ bo tam nie ma już ludzi. Zero dodatków a roboty multum! Jaki młodziak powie : " mam to w dupie"! Chciał służby to ją ma!

piracius

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
803
Testy? Jakie testy?! Beda pytać o motywację a nie o to czy kawałek rysunku to kwadrat czy trójkąt. jak juz przyjmą to na wstępie pójdzie jeden z drugim na pas............ale po 3 tygodniach do DŚ bo tam nie ma już ludzi. Zero dodatków a roboty multum! Jaki młodziak powie : " mam to w dupie"! Chciał służby to ją ma!
Może jednak idą do służby z "powołaniem" ....oby wytrwali do 1 jubileuszu(y)

vaniek

Użytkownik
Punkty reakcji
8
Test z dzis - 30 min na 60 matryc... Nie rozwiazalem calosci - nie wyrobilem czasowo.

vaniek

Użytkownik
Punkty reakcji
8
To powiedzccie mi o co chodzi skoro takie braki, nedzne zarobki itp - Ias Poznan miejsc 25 chetnych pod 100 osob, Lodz kolega mowil ok 30 osob na 5 miejsc...

Der

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
403
To powiedzccie mi o co chodzi skoro takie braki, nedzne zarobki itp - Ias Poznan miejsc 25 chetnych pod 100 osob, Lodz kolega mowil ok 30 osob na 5 miejsc...
To skomplikowane zagadnienie ... Trochę głupota, trochę niewiedza, trochę propaganda. No i zawsze jest jakaś część leni która myśli żeby przez 25 lat się przebimbać i iść na emeryturkę...

Do góry