• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Tatuaż a sluzba celno-skarbowa??

Warmiak

Aktywny użytkownik
Dołączył
10 Grudzień 2019
Posty
110
Punkty reakcji
29
Czy nam szansę przejść komisję lekarską z tatuażem na całym rękawie? Czy od razu dostanę "N"?
 
Jeżeli masz tatuaż na całym rękawie to raczej nie ma to znaczenia,
ale jeżeli na całej ręce, to może to mieć znaczenie☺
 
Ale rękaw jest np. przy koszuli lub marynarce, więc tatuaż na koszuli lub marynace nie ma znaczenia, na komisji lekarskiej powiedzą Ci żeby zdjąć odzież....:):):)
 
No przecież nie będą badać Ciebie w koszuli i marynarce, każą je zdjąć, no to zdejmiesz również ten tatuaż na rękawie...
Czy jeszcze nie rozumiesz o czym piszę?
 
To jeżeli mam tatuaż na całym przedranieniu i ramieniu to rozjaśni Tobie sytuację???
P.s. ciężko zrozumieć Twoje chaotyczne odpowiedzi. Czekałem na odpowiedzi ludzi którzy wiedzą o co chodzi. A nie od Pani, która zna się tylko na tekstyliach.
 
Chaotyczne lub nie, ale to ty piszesz:

"Czy nam szansę przejść komisję lekarską z tatuażem na całym rękawie?"

Więc, kto tu zaczął pisać o tekstyliach?

Chcesz poważnej odpowiedzi?
Udzielę Ci jej, dowiesz się dopiero jak już faktycznie zdejmiesz na komisji koszulę z rękawami i marynarkę, czyli te znienawidzone tekstylia. Dlatego nikt nie podejmuje z Tobą dyskusji.

Chcesz usłyszeć jeszcze coś bardziej poważnego?
Moim zdaniem taki tatuaż jest niedopuszczalny z uwagi na bezpieczeństwo funkcjonariusza. Tatuaż jest tzw. znakiem szczególnym, który w oczywisty sposób zwraca na Ciebie uwagę.
Będziesz, może, miał styczność ze światkiem przestępczym jako funkcjonariusz....
Reszty sam sobie dopowiedz.
 
Ostatnia edycja:
Chaotyczne lub nie, ale to ty piszesz:

"Czy nam szansę przejść komisję lekarską z tatuażem na całym rękawie?"

Więc, kto tu zaczął pisać o tekstyliach?

Chcesz poważnej odpowiedzi?
Udzielę Ci jej, dowiesz się dopiero jak już faktycznie zdejmiesz na komisji koszulę z rękawami i marynarkę, czyli te znienawidzone tekstylia. Dlatego nikt nie podejmuje z Tobą dyskusji.

Chcesz usłyszeć jeszcze coś bardziej poważnego?
Moim zdaniem taki tatuaż jest niedopuszczalny z uwagi na bezpieczeństwo funkcjonariusza. Tatuaż jest tzw. znakiem szczególnym, który w oczywisty sposób zwraca na Ciebie uwagę.
Będziesz, może, miał styczność ze światkiem przestępczym jako funkcjonariusz....
Reszty sam sobie dopowiedz.
Ok. Dziękuję za odpowiedź, właśnie taka merytoryczna odpowiedź mnie interesowała. Pozdrawiam
 
A ja uważam, że nie trzeba odrazu wpadać w taką skrajność.
Nikt na "akcje" nie biega na golasa.
Po drugie jak mam poparzoną całą rękę to również można by było uznać to za znak szczególny.
Wszystko jest dla ludzi .... ale trzeba się liczyć z zakrywaniem tatuażu .
 
Widziałam dziewczynę ze "zwalczania" w akcji, widziałam jak zatrzymana w poważnej sprawie wypytywała ją z jakiego miasta pochodzi... Choć muszę przyznać, że koleżanka krótko przecinała rozmowę.
Czy sądzisz, że uszedł uwadze zatrzymanej duży tatuaż koleżanki na gołym ramieniu, latem?
Nie mnie oceniać powody tatuowania się i wartości artystyczne tych "dzieł", ale moim zdaniem funkcjonariusz z tatuażem jako osoba znaczna jest "wystawiony"
Moze jestem staroświecka, ale zawsze dbajmy o swoje bezpieczeństwo
 
Widziałam dziewczynę ze "zwalczania" w akcji, widziałam jak zatrzymana w poważnej sprawie wypytywała ją z jakiego miasta pochodzi... Choć muszę przyznać, że koleżanka krótko przecinała rozmowę.
Czy sądzisz, że uszedł uwadze zatrzymanej duży tatuaż koleżanki na gołym ramieniu, latem?
Nie mnie oceniać powody tatuowania się i wartości artystyczne tych "dzieł", ale moim zdaniem funkcjonariusz z tatuażem jako osoba znaczna jest "wystawiony"
Moze jestem staroświecka, ale zawsze dbajmy o swoje bezpieczeństwo
Czyli tatuaż poznają A twarz zapomną?😂😂😁
 
Mogą by kłopoty przy rozmowie z psychologiem. Dla niektórych tatuaż = autodestrukcja bezpośrednia, skłonność do samookaleczeń itd
 
Śmiesznie nie było w ogóle. Dam znać jak to się potoczy dalej.
przestań Warmiak brać do bani - "dziabaj" sie gdzie chcesz i jak chcesz;) nigdzie nie ma żadnego zakazu! w scs jest tyle referatow ze gdzies tam cie upchna gdzie mozna - po drugie jak masz plecy to i na czole mozesz miec kut...sa i nic ci nikt nie powie:)))) a jak cos to oskarzysz ich o dyskryminacje , ponadto zobacz ilu kierownikow naczelnikow nie mowie o zwykłych szarakach jest podziabanych:)) a psycholog? nie biez do bani tez bedzie wyddziarany:) dzis to dzielo sztuki a nie tak jak kiedys tabuuuuuu;))
 
Mogą by kłopoty przy rozmowie z psychologiem. Dla niektórych tatuaż = autodestrukcja bezpośrednia, skłonność do samookaleczeń itd
Na mojej rekrutacji wiek kandydata miał wpływ na podejście do tatuażu, tj. im wcześniej zroboiony tatuaż tym gorzej.
 
Back
Do góry