• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Tajemniczy klient/tajemniczy dzwoniący

UWAGA! W jednostkach KAS pojawią się podstawieni klienci, opłaceni przez MF. Będą też dzwonić!
Ministerstwo Finansów nie ufa chyba swoim kadrom, bo zamierza wydać ciężkie pieniądze na program "tajemniczy klient/tajemniczy dzwoniący".
A My wszyscy zapłacimy za to.
Pod linkiem dostępna jest dokumentacja.
Zauważyliśmy dwie kwoty, które MF chce wydać - 318000 zł i 860861,79 zł bez VAT. Jeżeli są jeszcze jakieś koszty napiszcie.
 
UWAGA! W jednostkach KAS pojawią się podstawieni klienci, opłaceni przez MF. Będą też dzwonić!
Ministerstwo Finansów nie ufa chyba swoim kadrom, bo zamierza wydać ciężkie pieniądze na program "tajemniczy klient/tajemniczy dzwoniący".
A My wszyscy zapłacimy za to.
Pod linkiem dostępna jest dokumentacja.
Zauważyliśmy dwie kwoty, które MF chce wydać - 318000 zł i 860861,79 zł bez VAT. Jeżeli są jeszcze jakieś koszty napiszcie.
Mierzą swoją miarą.
 
Tak, idzie właśnie o "ocenę sumienności" ;), czyli o poziom "skasowania" :coffee:
Ponieważ jest to forum publiczne i muszę używać sformułowań ostrożnie, pisząc sumiennie miałam na myśli zdecydowaną większość, prawie wszystkich wśród Nas.
A sumienność wskazałam jako argument, przesłankę, na podstawie, której nam się należy.
 
UWAGA! W jednostkach KAS pojawią się podstawieni klienci, opłaceni przez MF. Będą też dzwonić!
Ministerstwo Finansów nie ufa chyba swoim kadrom, bo zamierza wydać ciężkie pieniądze na program "tajemniczy klient/tajemniczy dzwoniący".
A My wszyscy zapłacimy za to.
Pod linkiem dostępna jest dokumentacja.
Zauważyliśmy dwie kwoty, które MF chce wydać - 318000 zł i 860861,79 zł bez VAT. Jeżeli są jeszcze jakieś koszty napiszcie.
ja mogę od jutra za taką kasę zacząć telefonować do MF-u, niektórzy tam nawet nie wiedzą jak mogę kogoś wyprowadzić z równowagi, zobaczyliby jacy trudni podatnicy mogą być, pierwsze pytanie, może dlaczego obniżyli mi wynagrodzenie......
 
Wymyślają tajemniczych klientów podczas gdy urzędnicy rozliczający PITy dzwonią do zewnętrznych księgowych z pytaniami o interpretację, ciekawe jaka będzie reakcja rozliczających nas funkcjonariuszy jeśli złożymy PIT i wyjdą nieprawidłowości :ROFLMAO:
 
UWAGA! W jednostkach KAS pojawią się podstawieni klienci, opłaceni przez MF. Będą też dzwonić!
Ministerstwo Finansów nie ufa chyba swoim kadrom, bo zamierza wydać ciężkie pieniądze na program "tajemniczy klient/tajemniczy dzwoniący".
A My wszyscy zapłacimy za to.
Pod linkiem dostępna jest dokumentacja.
Zauważyliśmy dwie kwoty, które MF chce wydać - 318000 zł i 860861,79 zł bez VAT. Jeżeli są jeszcze jakieś koszty napiszcie.
Widzę, że decyzja o przejściu na emkę byłą decyzją życia. To już nie jest służba, a sklep Biedronka.
 
Back
Do góry