• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Start w wyborach.

Status
Zamknięty.
Przenoszę post CAT i zakładam nowy wątek, żeby nie rozmywać innych tematów.
Odpowiadając na pytanie, propozycje startu w wyborach mam naturalnie, jak i cztery lata temu. To nic nowego.
Jeśli podejmę decyzję, że startuję, to poinformuję niezwłocznie.
 
Ostatnia edycja:
Sławek w sejmie - i to będzie koniec celnicy.pl tak skutecznego jak teraz. My nikogo wówczas nie zyskujemy, tracimy za to przewodniczącego.
 
to kolegi Sławka prywatna decyzja.
coś się zaczyna i coś się kończy.
nie można tylko wymagać.

życzę powodzenia :) .
 
  • Złość
Reactions: cat
No i gitara! Ja mam nadzieję, że nie tracę przewodniczącego tylko zyskuje posła (y).
Podpowiem Ci tylko Sławku, że jeżeli faktycznie podjąłeś taką decyzję, to nie zwlekaj z jej ogłoszeniem, no i pochwal się z kim chcesz naprawiać Polskę, bo to nie jest bez znaczenia.
 
Ostatnia edycja:
OK Sławku! W takim razie znikam, zadając ostatnie już pytanie:

Startujesz w najbliższych wyborach ??

Witam... Tak tylko retorycznie. Tak się zastanowiłem, czemu ma służyć takie zapytanie? To są prywatne sprawy każdego z nas... Nikt nie jest przyspawany do funkcji... Czy ktoś z nas musi się tłumaczyć, czy należy do związku, czy też nie? Tyle... Dziękuję... Miłego dnia...
 
Oby tylko nie z listy pospolitych oszustów albo narodowych socjalistów. Wszak to oni Cię wyrzucili raz jedni potem drudzy. Ostatnia cenzura postów mówiących że nie wszędzie były przypadki o których mówiłeś na komisji VAT przemawiają za opcją narodowych socjalistów. Wiele dobrego zrobiłeś i zasłużyłeś na najlepsze. Rozwijaj się jak masz okazję, ale nie sprzedawaj zasad dla doraźnych korzyści. Powodzenia
 
i-to-by-bylo-na-tyle-napis-na-nagrobku.jpg


co-chcialem-powiedziec-co-powiedzialem.jpg
 
Ja też mam intratną propozycję z dobrego miejsca na start w Wyborach i wystartuję , gdyż mam misję do wykonania !!! Oczywiście nie będę o niej pisał, gdyż prawdziwych ludzi poznaje się po czynach !!!
Czy są inni, którzy również zamierzają tą drogą ?
 
  • Kocham
Reactions: cat
Ja też mam intratną propozycję z dobrego miejsca na start w Wyborach i wystartuję , gdyż mam misję do wykonania !!! Oczywiście nie będę o niej pisał, gdyż prawdziwych ludzi poznaje się po czynach !!!
Czy są inni, którzy również zamierzają tą drogą ?

Proszę się zdecydować - start dla kasy czy dla wykonania misji?
 
  • Smutek
Reactions: cat
Dobrze się czujesz?!
Pokaż mi polityka, który Ci powie, że dla kasy ...
Tow. Cimoszewicz, tow. Miller, tow. Belka.
Dlaczego?
Bo ich idee miały być wiecznie żywe, a umarły śmiercią naturalną.
Został więc im tylko Kapitał. Znaczy Kasa.
Wiem co piszę, bo jestem KASowski. ;)
 
Tow. Cimoszewicz, tow. Miller, tow. Belka.
Dlaczego?
Bo ich idee miały być wiecznie żywe, a umarły śmiercią naturalną.
Został więc im tylko Kapitał. Znaczy Kasa.
Wiem co piszę, bo jestem KASowski. ;)

a czy w obecnie na najwyższych stanowiskach nie ma Towarzyszy ?
a czy czasami dla IDEI nie było przypadków , ze w KAS nie dostała propozycji pracy Pani ze żłobka MSW?
Daj spokój z tą polityką
 
Daj spokój z tą polityką
Co tak wiekszość z Was jest uczulona na "politykę"?
Przecież sam politykujesz:
Ja też mam intratną propozycję z dobrego miejsca na start w Wyborach i wystartuję , gdyż mam misję do wykonania !!!
Oczywiście nie będę o niej pisał, gdyż prawdziwych ludzi poznaje się po czynach !!!
Czy są inni, którzy również zamierzają tą drogą ?

A poza tym: Es gibt nicht nein-politik. Alles ist politik (nie ma nie-polityki, wszystko jest polityką). Tomasz Mann
A także: Homo sum humani nihil a me alienum puto (człowiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce). Terencjusz.
 
Co tak wiekszość z Was jest uczulona na "politykę"?
Przecież sam politykujesz:

A poza tym: Es gibt nicht nein-politik. Alles ist politik (nie ma nie-polityki, wszystko jest polityką). Tomasz Mann
A także: Homo sum humani nihil a me alienum puto (człowiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce). Terencjusz.

Chcesz odpowiedzi? Proszę:
"Polityka nie lubi prawdy, zaś prawda nie lubi polityki."
Jan Stępień

Ponieważ zaś jest prawdą:

"Niejeden, komu wydaje się, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć.
EPICHARM

to żegnam ozięble wybitnie znudzonego KASowski-trolla ...
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry