• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Służba i praca w warszawskim UCS

Podobno w naszym urzędzie dodatek kontrolerski wynosi max 20% dla osób wykonujących kontrolę celno-skarbową (mam tu na myśli osoby niebędące na stanowiskach kierowniczych). Co trzeba zrobić, aby "zasłużyć" na te 20%? Dlaczego tylko 20%? I komu te 20% przysługuje?
 
Czy, któryś z kolegów/koleżanek funkcjonariuszy posiada dodatek kontrolerski wyższy, niż 2%??

Mógłby, ktoś się wypowiedzieć w ww. temacie? Cały czas rozważam odejście że służby, bo zarobki tu są strasznie marne, a wymagania ogromne i odpowiedzialność. Jam za młody by umierać tu 😚😁.
 
Nie znam osobiście celnika z dodatkiem kontrolerskim wyższym jak 2%, jeżeli ktoś ma więcej, to jest to jawna dyskryminacja, a jak u cywili wygląda kwestia dodatków? Komu te 20% przysługuje?
 
Jestem z mazowieckiego, ja i moi współpracownicy nawet nie zamarzylismy o jakich kwotach, które w sumie za 4 kwartały miałyby dać taką kwotę, to może ktoś zgłosi się i napisze, że dostał, pochwali się co trzeba zrobić by mieć taką kwotę. Zrobiłam sondę i spośród 30 osób nikt nie dostał ŁĄCZNIE za cały 2018 rok za IV KWARTAŁY wiecej niż 2500 do 3000 brutto. To gdzie są pieniądze, które zostały. Prosta matematyka 30 osób X 7000 zł daje 210 000 zł, a to tylko u mnie. To kto dostał tak potężną kasę i za co?
 
No to mamy problem, może nasze Panie Przewodniczące zadadzą pytanie DIAS, gdzie ta kasa ?
ZZ mogłyby wystąpić z zapytaniem, dlaczego w tym roku po podwyżkach pensji, są tak niskie nagrody. Na tej reformie zyskała tylko kadra kierownicza, zarabiają więcej, a jest ich więcej, namnożyło się tych kierowników, jak mrówkow :).
 
Będą jakieś awanse na Dzień KAS? Straszna cisza, za spokojnie jakoś... znowu dla swoich dzielą po cichaczu? 😆
 
Kierownictwo UCS nawet słowa "dziękuję" nie wysłało do swoich podwładnych w urzędzie na Dzień KAS.

Kpina po prostu, brak szacunku!

Awanse po cichu, tylko dla swoich, to chociaż słowa podziękowania mogłoby to Szanowane Grono wystosować, chociażby mailowo. Brak słów...
 
Kierownictwo UCS nawet słowa "dziękuję" nie wysłało do swoich podwładnych w urzędzie na Dzień KAS.

Kpina po prostu, brak szacunku!

Awanse po cichu, tylko dla swoich, to chociaż słowa podziękowania mogłoby to Szanowane Grono wystosować, chociażby mailowo. Brak słów...

Dokładnie!
 
Back
Do góry